jan.kran 13.04.09, 01:31 Kto jest moderatorem tego forum ? Do kogo mozna sie zwrocic o usuniecie obrzydliwego watku naruszajacego nietykiete i zwykla ludzka przyzwoitosc ? Urszula Maria Link Zgłoś Obserwuj wątek
wkkr Aquanet to forum WOLNE 13.04.09, 06:15 Coś jak ziemie plemion pusztuńskich w Pakistanie. Podobnie jak tam, administracja stara się nie mieszać do spraw tubylców. Link Zgłoś
trouble_maker Re: administracja stara się nie mieszać 23.04.09, 17:52 I bardzo dobrze - szkoda tylko że nie wykorzystuje możliwości jakie daje istnienie takiego "hyde parku" IMHO Aquanet należy wykorzystać do podniesienia poziomu dyskusji na forach - a jednocześnie do zwiększenia swobody wypowiedzi; powinny tam lądować wątki wprawdzie zgodne z regulaminem, ale "zamulające" (powielające tematy, "rytualne" itd.) jak i te naruszające regulamin formalnie (np. z za długimi cytatami itd.), czyli wiele z tych, które dziś odsyłane są na Oślą... Gradacja - stosowana konsekwentnie - powinna być taka; wątki nadające się na fora główne - wątki na Aquanet - wątki na Oślą - wątki do skasowania bez śladu (tu przydałaby się opcja do wyboru - przy klikaniu na czerwony koszyk) Link Zgłoś
snajper55 To nie ta cywilizacja 29.12.09, 14:29 Judenet to nie szacowna Anglia. Zajrzyj a zrozumiesz. S. Link Zgłoś
trouble_maker Re: Judenet to nie szacowna Anglia 30.12.09, 17:09 Hyde Park - i jako idea, i jako realizacja - mało ma wspólnego z jakąkolwiek szacownością... Pomyśl a (może) zrozumiesz ;-> Link Zgłoś
Gość: taki jeden Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 10:54 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=93979415 Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest 13.04.09, 14:09 Jano, Aquanet to ściek, kloaka, której konieczność istnienia (ścieki muszą gdzieś spływać) uzasadniał w jednej ze swych Summ Tomasz z Akwinu! Link Zgłoś
jan.kran Re: Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest 13.04.09, 15:17 A , jak Tomasz to coś innego;) To ten znany angielski hydraulik , prawda ? Link Zgłoś
snajper55 Re: Aquanet. 14.04.09, 01:56 jan.kran napisała: > Kto jest moderatorem tego forum ? Nie ma (niestety) stałego moderatora. > Do kogo mozna sie zwrocic o usuniecie obrzydliwego watku > naruszajacego nietykiete i zwykla ludzka przyzwoitosc ? Pisz na forum@agora.pl Tak jest najszybciej. S. Link Zgłoś
polski_francuz Gra bez sedziego 14.04.09, 09:28 zdarza sie na przyklad w tenisie, ktorego uprawiam. I analogii jest duzo do tej akwanetowej gry. Idealem jest, jesli obydwoje partnerzy sa uczciwi i jak pilka jest "in" jest "in" a jak jest "out" to jest "out". Podobnie jak z dyskusja z zachowaniem regul kultury w dyskusji internetowej. Ideal jest jednak nie z tej ziemi. I faktycznie czasami pilke "in" wola sie "out" i odwrotnie. Rezultat jest taki, ze ogolnie rzecz biorac dobre i zle oceny sie rownowaza. I jakas tam globalna sprawiedliwosc panuje. Podobnie jest na akwanecie. Chamstwo jednych jest rownowaznone przez chamstwo innych. Problem zaczyna sie jak wpisy jednych staja sie zbyt czeste.Ale i to na ogol jest sytuacja przejsciowa. Prawdziwym problemem na akwanecie sa wpisy "orlow", ktorzy daja wpis jatrzacy i sie natychmiast ulatniaja. Albi takze "zawodowych" wpisywaczy, ktorzy pracuja 24/7 na forach bo im sie inne zycie niezbyt udalo. I z tymi dwoma typami forumowiczow trudno faktyczne walczyc. PF Link Zgłoś
vicky17 Re: Aquanet. 10.05.09, 06:58 jan.kran napisała: > Kto jest moderatorem tego forum ? > Do kogo mozna sie zwrocic o usuniecie obrzydliwego watku > naruszajacego nietykiete i zwykla ludzka przyzwoitosc ? > > Urszula Maria a swoja droga ciekawe jest,ze jak zmarl jakis tam uczestnik FE to protesty szly na tym forum non stop na temat braku szacunku dla zmarlego,ale jak juz umrze kto inny to sami uczestnicy FE,zamieniajacy sie w trolle psuja dowolne inne watki na temat smierci ludzi jakby mniej waznych. ciekawe czy administracja rowniez zarchiwizuje i ten watek rownie szybko jak watek o smierci marka parkera. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=95092469&a=95092469 Link Zgłoś