13.04.09, 01:31
Kto jest moderatorem tego forum ?
Do kogo mozna sie zwrocic o usuniecie obrzydliwego watku
naruszajacego nietykiete i zwykla ludzka przyzwoitosc ?

Urszula Maria
Obserwuj wątek
    • wkkr Aquanet to forum WOLNE 13.04.09, 06:15
      Coś jak ziemie plemion pusztuńskich w Pakistanie.
      Podobnie jak tam, administracja stara się nie mieszać do spraw
      tubylców.
      • trouble_maker Re: administracja stara się nie mieszać 23.04.09, 17:52

        I bardzo dobrze - szkoda tylko że nie wykorzystuje możliwości jakie
        daje istnienie takiego "hyde parku"

        IMHO Aquanet należy wykorzystać do podniesienia poziomu dyskusji na
        forach - a jednocześnie do zwiększenia swobody wypowiedzi; powinny
        tam lądować wątki wprawdzie zgodne z regulaminem, ale "zamulające"
        (powielające tematy, "rytualne" itd.) jak i te naruszające regulamin
        formalnie (np. z za długimi cytatami itd.), czyli wiele z tych,
        które dziś odsyłane są na Oślą...

        Gradacja - stosowana konsekwentnie - powinna być taka;
        wątki nadające się na fora główne - wątki na Aquanet - wątki na
        Oślą - wątki do skasowania bez śladu (tu przydałaby się opcja do
        wyboru - przy klikaniu na czerwony koszyk)
      • trouble_maker Ceterum censeo- wykorzystać Aquanet jako Hyde Park 29.12.09, 13:48
        .
        • snajper55 To nie ta cywilizacja 29.12.09, 14:29
          Judenet to nie szacowna Anglia. Zajrzyj a zrozumiesz.

          S.
          • trouble_maker Re: Judenet to nie szacowna Anglia 30.12.09, 17:09
            Hyde Park - i jako idea, i jako realizacja - mało ma wspólnego z jakąkolwiek szacownością...


            Pomyśl a (może) zrozumiesz ;->
    • Gość: taki jeden Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.09, 10:54
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=93979415
      • mateuszwierzbicki Re: Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest 13.04.09, 14:09
        Jano, Aquanet to ściek, kloaka, której konieczność istnienia (ścieki muszą
        gdzieś spływać) uzasadniał w jednej ze swych Summ Tomasz z Akwinu!
        • jan.kran Re: Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest 13.04.09, 15:17
          A , jak Tomasz to coś innego;)
          To ten znany angielski hydraulik , prawda ?
          • mateuszwierzbicki Re: Fakt, to wyjątkowo obrzydliwe jest 13.04.09, 15:54
            prawda! :)
    • marouder.eu Regularnego nozyczkowego nie ma.. 13.04.09, 21:53
      ..na Aquanecie.
    • snajper55 Re: Aquanet. 14.04.09, 01:56
      jan.kran napisała:

      > Kto jest moderatorem tego forum ?

      Nie ma (niestety) stałego moderatora.

      > Do kogo mozna sie zwrocic o usuniecie obrzydliwego watku
      > naruszajacego nietykiete i zwykla ludzka przyzwoitosc ?

      Pisz na forum@agora.pl Tak jest najszybciej.

      S.
    • polski_francuz Gra bez sedziego 14.04.09, 09:28
      zdarza sie na przyklad w tenisie, ktorego uprawiam. I analogii jest duzo do tej akwanetowej gry.

      Idealem jest, jesli obydwoje partnerzy sa uczciwi i jak pilka jest "in" jest "in" a jak jest "out" to jest "out". Podobnie jak z dyskusja z zachowaniem regul kultury w dyskusji internetowej.

      Ideal jest jednak nie z tej ziemi. I faktycznie czasami pilke "in" wola sie "out" i odwrotnie.

      Rezultat jest taki, ze ogolnie rzecz biorac dobre i zle oceny sie rownowaza. I jakas tam globalna sprawiedliwosc panuje.

      Podobnie jest na akwanecie. Chamstwo jednych jest rownowaznone przez chamstwo innych.

      Problem zaczyna sie jak wpisy jednych staja sie zbyt czeste.Ale i to na ogol jest sytuacja przejsciowa.

      Prawdziwym problemem na akwanecie sa wpisy "orlow", ktorzy daja wpis jatrzacy i sie natychmiast ulatniaja.

      Albi takze "zawodowych" wpisywaczy, ktorzy pracuja 24/7 na forach bo im sie inne zycie niezbyt udalo.

      I z tymi dwoma typami forumowiczow trudno faktyczne walczyc.

      PF

    • vicky17 Re: Aquanet. 10.05.09, 06:58
      jan.kran napisała:

      > Kto jest moderatorem tego forum ?
      > Do kogo mozna sie zwrocic o usuniecie obrzydliwego watku
      > naruszajacego nietykiete i zwykla ludzka przyzwoitosc ?
      >
      > Urszula Maria

      a swoja droga ciekawe jest,ze jak zmarl jakis tam uczestnik FE to
      protesty szly na tym forum non stop na temat braku szacunku dla
      zmarlego,ale jak juz umrze kto inny to sami uczestnicy
      FE,zamieniajacy sie w trolle psuja dowolne inne watki na temat
      smierci ludzi jakby mniej waznych.
      ciekawe czy administracja rowniez zarchiwizuje i ten watek rownie
      szybko jak watek o smierci marka parkera.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=95092469&a=95092469
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka