cereusfoto
07.09.04, 08:17
Cześć, czy ktoś z Was ma drewnianą podłogę w łazience? Ja jakoś nie mogę się
przekonać. Wiem, że takie drewno impregnuje się specjalnie i maluje, lecz
mimo wszystko łazienka narażona jest na częsty kontakt z wodą i wg mnie taka
łazienka po kilku latach będzie wyglądać strasznie. Poza tym utrzymanie jej w
czystości... Czy moje obawy są słuszne?