blu4 15.09.04, 19:40 Najlepiej gdyby była to kobieta!Bo po moim porodzie w życiu już nie pójdę do faceta.Pozdrawiam! Link Obserwuj wątek
gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 15.09.04, 19:47 poszukaj w watku "koszalin" Link
gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 16.09.04, 11:39 Ja tez nigdy w zyciu nie poszlabym do faceta, ale jak bylam w ciazy i okazalo sie ze serduszko nie bije malenstwu to bylo mi obojetne czy to facet czy kobieta , co innego bylo dla mnie najwazniejsze, niestety malenstwo stracilam, staramy sie juz 4 miesiac i NIC wiec postanowilam isc do specjalisty niestety jest on facetem , mialam opory ale postanowilam zrobic to dla dziecka dla ciazy i powiem ci ze mowia prawde ze facet jest bardzo delikatny i czuly a to w koncu lekarz,on juz sie naogladal wiec jedna w ta to dla niego praca!!! Link
blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 16.09.04, 14:24 Zyczę Ci z całego serca aby pod Twoim sercem zamieszkała wkrótce maleńka istotka.Aga Link
ewkam1 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 17.09.04, 13:25 Niestety do zadnej kobiety ginekolog w Koszalinie nie chodzilam, ale dobre opinie slyszalam o dr Kaczanowskiej (przyjmuje na ul. Kolejowej), a w szpitalu po porodzie szyla mnie dr Koscijanska, przemila, ale jaka jest jako lekarz? Nie mam bladego pojecia... Link
blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 18.09.04, 23:52 Dzięki!Chociaż znam nazwiska ale...którą wybrać..?(Entliczek-pentliczek) hehe.Pozdrawiam. Link
ewkam1 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 19.09.04, 09:54 Dr Kaczanowska przyjmuje w przychodni, a dr Koscijanska zdaje sie, ze tylko prywatnie... Link
blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 19.09.04, 22:57 Chyba zdecyduję się na dr. Kościjańską. Link
gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 08.02.05, 10:22 cytat Białogard Autor: aga-xxl Data: 08.02.2005 08:15 + dodaj do ulubionych wątków + odpowiedz cytując + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- W Białogardzie znam dwoje lekarzy ginekologów godnych polecenia: kobieta to dr Władysława Kułaga; a mężczyzna do dr Bogusław Banaszak Konkretna fachowa pomoc medyczna, widać chęć pomocy i rozwiązania problemu a nie tylko zaliczenie wizyty kolejnego pacjenta, a do tego "ludzkie " podejście. Naprawdę polecam!!! Link
am34 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 26.05.05, 21:13 Czy któraś z Was Kobietki chodzi do Dr Władysławy Kułagi? Bardzo,bardzo proszę o opinię na temat Pani dr.jakie ma ceny usług itp. Może któraś wypowie się na temat dr Marii Saczko. Bardzo bardzo prosze i dziękuję Aga Link