Dodaj do ulubionych

Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!!

15.09.04, 19:40
Najlepiej gdyby była to kobieta!Bo po moim porodzie w życiu już nie pójdę do
faceta.Pozdrawiam!
    • gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 15.09.04, 19:47
      poszukaj w watku "koszalin"
    • blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 15.09.04, 19:56
      Sami panowie...
      • gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 16.09.04, 11:35
        ok
    • gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 16.09.04, 11:39
      Ja tez nigdy w zyciu nie poszlabym do faceta, ale jak bylam w ciazy i okazalo
      sie ze serduszko nie bije malenstwu to bylo mi obojetne czy to facet czy
      kobieta , co innego bylo dla mnie najwazniejsze, niestety malenstwo stracilam,
      staramy sie juz 4 miesiac i NIC wiec postanowilam isc do specjalisty niestety
      jest on facetem , mialam opory ale postanowilam zrobic to dla dziecka dla ciazy
      i powiem ci ze mowia prawde ze facet jest bardzo delikatny i czuly a to w koncu
      lekarz,on juz sie naogladal wiec jedna w ta to dla niego praca!!!
    • blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 16.09.04, 14:24
      Zyczę Ci z całego serca aby pod Twoim sercem zamieszkała wkrótce maleńka
      istotka.Aga
    • ewkam1 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 17.09.04, 13:25
      Niestety do zadnej kobiety ginekolog w Koszalinie nie chodzilam, ale dobre
      opinie slyszalam o dr Kaczanowskiej (przyjmuje na ul. Kolejowej), a w szpitalu
      po porodzie szyla mnie dr Koscijanska, przemila, ale jaka jest jako lekarz? Nie
      mam bladego pojecia...
      • blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 18.09.04, 23:52
        Dzięki!Chociaż znam nazwiska ale...którą wybrać..?(Entliczek-pentliczek)
        hehe.Pozdrawiam.
        • ewkam1 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 19.09.04, 09:54
          Dr Kaczanowska przyjmuje w przychodni, a dr Koscijanska zdaje sie, ze tylko
          prywatnie...
    • blu4 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 19.09.04, 22:57
      Chyba zdecyduję się na dr. Kościjańską.
    • gagat100 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 08.02.05, 10:22
      cytat


      Białogard
      Autor: aga-xxl
      Data: 08.02.2005 08:15 + dodaj do ulubionych wątków

      + odpowiedz cytując + odpowiedz

      --------------------------------------------------------------------------------
      W Białogardzie znam dwoje lekarzy ginekologów godnych polecenia:
      kobieta to dr Władysława Kułaga;
      a mężczyzna do dr Bogusław Banaszak
      Konkretna fachowa pomoc medyczna, widać chęć pomocy i rozwiązania problemu a
      nie tylko zaliczenie wizyty kolejnego pacjenta, a do tego "ludzkie "
      podejście.
      Naprawdę polecam!!!


    • am34 Re: Białogard lub Koszalin-Poszukuję Lekarza!!! 26.05.05, 21:13
      Czy któraś z Was Kobietki chodzi do Dr Władysławy Kułagi?
      Bardzo,bardzo proszę o opinię na temat Pani dr.jakie ma ceny usług itp.
      Może któraś wypowie się na temat dr Marii Saczko.
      Bardzo bardzo prosze i dziękuję Aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka