Dodaj do ulubionych

9 maja.....???

20.02.05, 13:30
Jak myślicie? powinien nasz rząd wziąć udział w obchodach zwycięskiej armii
radzieckiej? Czy nas wyzwolili, czy zniewolili, i w końcu, czy nie zostawić
tej sprawy historykom?
Obserwuj wątek
    • toja50 Re: 9 maja.....??? 20.02.05, 21:10
      Ja mysle, ze powinien jechac i ladnie swoje powiedziec,nieobecnosc zle by o nas
      mowila. Tylko ten pomnik wyzwodzicieli mnie wkurza, za malo wyraza
      prawde.Trudna ta polityka wschodnia, szczegolnie z Rosja, wsztscy bardzo
      drazliwi.
      • chetor Re: 9 maja.....??? 21.02.05, 08:10
        Jechać, opierdzielić na cały świat żeby w końcu zamknęli te czerwone, splamione
        polską krwią szczekające paszcze. Wydaje mi się, że Rosja zaczyna się budzić z
        komunistycznego otumanienia i niedługo może nastąpić jakaś wielka zmiana.
        • naata Re: 9 maja.....??? 21.02.05, 10:24
          Rosja się budzi? Ostatnio emeryci robili zadyme o zabrane przywileje, na
          pierwszym miejscu partia komunistów, ludzie chcą wolności z zachodu, i z komuny
          dochodu, a Żirinowskij czeka :)
          • parkowy Re: 9 maja.....??? 22.02.05, 00:02
            Rosja rzeczywiście zaczyna się budzić z pogorbaczowskiego uśpienia.Tyle tylko,że obudzi się na dobre w najmroczniejszych czasach stalinizmu.Władykę już sobie wychowali,albo raczej ,on ich wychował.Ostatnie warczenia na swoich byłych wasali jako żywo przypominają stare czasy.
            • toja50 Re: 9 maja.....??? 22.02.05, 14:42
              Wszystko mowi MINA PUTINA, jak na dloni, widac wszystko co w tym czlowieku
              siedzi, jak sie zachowuje, taka jest wlasnie Rosja, czy my sie mamy bac?
              Wczoraj widzialam swietne zdjecie Busch i Chiraka w GW, wszystko bylo jasne na
              tamten czas, czy dzisiaj jest lepiej, watpie, i 10 wizyt nic nie zalatwi.
              Napuszone dupki.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka