poodzian 16.01.05, 21:38 Łazi to to po klatce schodowej i naprasza się na niechcianą wizytę. Na przyszłość zgłoszę na policję za nachodzenie w celu wyłudzenia pieniędzy. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skoma Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 16.01.05, 22:02 Zycze powodzenia w walce , ale poki co czarna mafia ma sile wielka wiec raczej jej nie wygrasz Odpowiedz Link
iamthem Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 16.01.05, 22:22 Precz z tymi psami! Niech sie weźmie do roboty w końcu! Każdy ksiądz to wróg! Każdy zasługuje na śmierć! Za te 2000 niewoli lat, padnie z mej ręki chrzścijański kat! Sława Black Circle! Twe czasy jeszcze powrócą! Przyjdzie dzień rzorachunku i usuniemy wszystkie wrzody! Tak w ogóle to chyba idę na ksiedza bo to niezły zawód! Odpowiedz Link
j.laskowice Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 16.01.05, 22:31 Ostro ale może skutecznie Proszę o podstawę prawną - może przyda się znajomym, bo mnie od lat omijają Ciekawe co mają w swojej kartotece? A ciekawe jak te ich zasoby mają się do ustawy o ochronie danych osobowych? Odpowiedz Link
skoma Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 16.01.05, 22:47 pewnie nijak ale wywiad maja dobry , jak sie przeprowadzilismy 200 km to ksiadz przyszedl juz z cala teczka , a nikt ich nie informowal o zadnych zmianach parafi ani nic w ten desen mafia dzila jak zegarek szwajcarski Odpowiedz Link
leboski Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 21.12.05, 15:31 o tak kartoteki maja lepsze niz IPN, KGB itp Kazdy ksiadz, z ktorym mialem stycznosc wiedzial, ze "pobilem" ksiedza. Z tego nawet powodu mialem problemy przy slubie i chrzcie mojego dziecka. Tutaj przeprowadzilem sie juz ponad 2 lata temu i do tej pory jeszcze zaden do mnie nie zapukal ) Odpowiedz Link
petit7 Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 20.12.05, 11:22 Już niedługo, księża rozpoczną kolędowe wizyty. Ile dajecie księdzu chodzącemu po kolędzie? Odpowiedz Link
heymdall Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 20.12.05, 11:40 ..mnie to grzeje..i tak podobno jestem na "cenzurowanym".. Odpowiedz Link
heymdall Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 20.12.05, 11:41 ..no naprawdę..bohaterski czyn..jeszcze możesz zgłosić się po Order Bohatera Związku Radzieckiego..jest się czym chwalić.. Odpowiedz Link
heymdall Re: Pogoniłem księdza z przed drzwi jak psa 20.12.05, 11:42 ..no naprawdę..bohaterski czyn..jeszcze możesz zgłosić się po Order Bohatera Związku Radzieckiego..jest się czym chwalić....tylko..jedna..rzecz..jest drobna różnica pomiędzy chamstwem typu: "pogoniłem" a zwyczajna odmową (no..to juz mniej heroiczne)..tak więc, jak to naprawdę było..?? Odpowiedz Link