Dodaj do ulubionych

PiS kłamie.

05.10.19, 06:16
Oławski starosta który nie umiał sprzedać pałacu w Jakubowicach, czy wykorzystać budynku po przychodni na Sikorskiego w Oławie chce być posłem. Mami wyborców nowym mostrm w Oławie a jego pisowcy koledzy obiecują most w Brzegu. Te obiecanki po to aby wygrać wybory i dalej psuć nasz kraj.


--
Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
Obserwuj wątek
  • makler4 Re: PiS kłamie. 05.10.19, 11:07
   W naszej okolicy zdecydowana większość banerów wyborczych załamują kandydaci partii Kaczynskiego. Nawet dziś na targu chodził ich agitator. Państwowe media non stop agituja, reklamuje piswskich kandydatów Rydzyk i większość księży. Wiedzą, jak zmieni się władzą to skończy się dla nich strumień kasy. Jak wygra PiS to zaraz po wyborach odczujemy podwyzki. Nie będzie to tylko prąd i zakupy. Będą to podatki, najwiecej odczujemy podatek katastralny. Za mieszkania, domu i działki przyjdzie bardzo dużo zapłacić. Wielu nie będzie na to stać.

   --
   Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty - Francesco Vincent Zappa
   • serek5555 Re: PiS kłamie. 07.10.19, 08:50
    Karawana (z perskiego kärwän – grupa podróżnych) – grupa kupców podróżujących razem ze względów bezpieczeństwa lub ekonomicznych przez odludne tereny, wiodąca ze sobą juczne zwierzęta, zmotoryzowana lub piesza.
    żródło: pl.wikipedia.org/wiki/Karawana

    --

    Oby bezpiecznie dotarła do 13 października. wink
    Kto logicznie myślący, wie na kogo głosować.


    --
    Pozdrawiam smile
    • djmixer1 Re: PiS kłamie. 29.03.20, 08:44
     PiS kłamie w sprawie wirusa. Nie pozwala lekarzom i pielęgniarkom mówić prawdy, o tym, że brakuje masek, rękawic itp. w szpitalach i przychodniach. Kłamią ministrowie, ukrywają fakty. Sanepid wprowadza w błąd zapewniając ze maski nie potrzebne są zdrowym ludziom. Z drugiej strony nie odwołują wyborów. Za to wszystko, za te zaniechania politycy pisowscy poniosą wysoką cenę.

     --
     „Nie spotkałem nikogo, kto stracił wiarę po przeczytaniu Marksa i Lenina, natomiast wielu straciło ją po spotkaniu z własnym proboszczem” Ksiądz Józef Tischner

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka