Dodaj do ulubionych

U Lisa był pewien układ

09.02.09, 22:22
"Udzielę wywiadu jeśli 80% widowni będzie moja" (z młodzieżówki
PISu). Wiem to z wiarygodnego źródła.

No i mamy, młodzi klaszczą jak na wodza z Korei.
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: U Lisa był pewien układ 09.02.09, 22:25
      zgadza się.
    • bu.2m Re: U Lisa był pewien układ 09.02.09, 22:26
      Prezesowi styki iskrzyły w mózgu. Już nawet mózg nie jest w stanie przyjąć
      takiej dawki kłamstw i kłamstewek.
    • przyladek.dobrej.nadziei 80% widowni z MOSTu 09.02.09, 22:27
      Młodzieżowej Organizacji Sadystyczno Terrorystycznej.
    • chuck.norris W sondaż smsowy nie chce mi się wierzyć 09.02.09, 22:29
      A sztab pis informuję, iż lud nie lubi takich machlojek i oliwa zawsze na
      wierzch wypływa
      • awuk Re: W sondaż smsowy nie chce mi się wierzyć 09.02.09, 22:53
        chuck.norris napisał:

        > A sztab pis informuję, iż lud nie lubi takich machlojek i oliwa
        zawsze na
        > wierzch wypływa


        Właśnie przed chwilą zadzwonił do Szkła Kontaktowego jeden z widzów
        informując że esemesy wielu widzów do programu Lisa, zostały
        potwierdzone juz po emisji programu. Wynika z tego że sondaż został
        totalnie zmanipulowany przez miłośników Kaczyńskiego w TVP.
        Kolejna wpadka "sprytnych" pismatołków.
      • irma223 Nie potwierdzili mi przyjęcia SMS-u na "Nie" 09.02.09, 23:30
        chuck.norris napisał:

        > A sztab pis informuję, iż lud nie lubi takich machlojek i oliwa
        > zawsze na wierzch wypływa

        Zgadza się - lud nie lubi machlojek ...
    • witek.bis Zostawmy to, zostawmy to, zostawmy to... 09.02.09, 22:32
      Bidny ten Kaczor - nie może nawet powiedzieć, że on "tylko wykonywał rozkazy".
    • kacze_urojenia Re: to bylo - cała sala spiewa z jarkiem 09.02.09, 22:51


      Jaruś zmienia sie jak kameleon
      ale cała ta rozmowa była nienaturalna
      długo jarkacz nie wytrzyma w tej sztucznej aureoli
      prawdziwa jego podłość szybko wyjdzie na wierzch gdy
      przestanie brac na uspokojenie i dobry humor psychotropy
      i znów wtedy wróci jarus - jakiego znamy - zły, wredny i
      pamietliwy, bardzo pamiętliwy
      • maria355 Re: to bylo - cała sala spiewa z jarkiem 09.02.09, 22:56
        Jak jeden jedyny raz i pewnie ostatni publiczność klaszcze nie po
        linii pana prowadzącego to od razu musi być układ. Pamiętliwym
        okazał się być pan redaktor i to wyjątkowo: nie przypominam sobie,
        żeby pamietał tak samo o wypowiedziach POlityków z PO. Ostatnio był
        taki pamietliwy jak osmieszał zakochanego Kazia.
        Powinien od czasu do czasu przypominać spoty wyborcze Donka: tych
        zadowolonyc pacjentów, bogatych nauczycieli i kochajacych się
        rodaków.
        • antyprawak Re: to bylo - cała sala spiewa z jarkiem 10.02.09, 12:27
          Ty mylisz ten program z jakimś Pospieszalskim czy innym
          Wildsteinem.
    • sas12 Re: U Lisa był pewien układ 09.02.09, 23:22
      liskow zachowywal sie jak szczyl, zagadywal zagluszal przerywal
      j.k. powinien wstac i opuscic studio-dalby chamowi nauczkę.
      • irma223 Lis jako znawca drobiu... 09.02.09, 23:37
        ... przypomniał tylko, że panierka wprawdzie nowa, ale zawartość cokolwiek
        nieświeża...
      • sqz Re: U Lisa był pewien układ 10.02.09, 12:39
        Najlepiej jakby p.J.K wstał i wyszedł z Polskii dałby całemu temu
        chamstwu co go nie wybrało w wyborach nauczke:) Ale w sumie wystarczy
        ze sie obrazi i zamknie gdzies w piwnicy :) Tez bedzie miło :)
        • mak67 Re: U Lisa był pewien układ 10.02.09, 12:56
          Tylko głupi da się nabrać na ten sam numer dwa razy. Jak w czasie
          debaty Tusk przyprowadził swoje bojówki, które swoim chamskim
          zachowaniem wypaczyły jej treść to wszystko było OK. Teraz Lis
          przegrał bo nie miał zaplecza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka