antyprawak 09.02.09, 22:22 "Udzielę wywiadu jeśli 80% widowni będzie moja" (z młodzieżówki PISu). Wiem to z wiarygodnego źródła. No i mamy, młodzi klaszczą jak na wodza z Korei. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bu.2m Re: U Lisa był pewien układ 09.02.09, 22:26 Prezesowi styki iskrzyły w mózgu. Już nawet mózg nie jest w stanie przyjąć takiej dawki kłamstw i kłamstewek. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei 80% widowni z MOSTu 09.02.09, 22:27 Młodzieżowej Organizacji Sadystyczno Terrorystycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
chuck.norris W sondaż smsowy nie chce mi się wierzyć 09.02.09, 22:29 A sztab pis informuję, iż lud nie lubi takich machlojek i oliwa zawsze na wierzch wypływa Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: W sondaż smsowy nie chce mi się wierzyć 09.02.09, 22:53 chuck.norris napisał: > A sztab pis informuję, iż lud nie lubi takich machlojek i oliwa zawsze na > wierzch wypływa Właśnie przed chwilą zadzwonił do Szkła Kontaktowego jeden z widzów informując że esemesy wielu widzów do programu Lisa, zostały potwierdzone juz po emisji programu. Wynika z tego że sondaż został totalnie zmanipulowany przez miłośników Kaczyńskiego w TVP. Kolejna wpadka "sprytnych" pismatołków. Odpowiedz Link Zgłoś
irma223 Nie potwierdzili mi przyjęcia SMS-u na "Nie" 09.02.09, 23:30 chuck.norris napisał: > A sztab pis informuję, iż lud nie lubi takich machlojek i oliwa > zawsze na wierzch wypływa Zgadza się - lud nie lubi machlojek ... Odpowiedz Link Zgłoś
witek.bis Zostawmy to, zostawmy to, zostawmy to... 09.02.09, 22:32 Bidny ten Kaczor - nie może nawet powiedzieć, że on "tylko wykonywał rozkazy". Odpowiedz Link Zgłoś
kacze_urojenia Re: to bylo - cała sala spiewa z jarkiem 09.02.09, 22:51 Jaruś zmienia sie jak kameleon ale cała ta rozmowa była nienaturalna długo jarkacz nie wytrzyma w tej sztucznej aureoli prawdziwa jego podłość szybko wyjdzie na wierzch gdy przestanie brac na uspokojenie i dobry humor psychotropy i znów wtedy wróci jarus - jakiego znamy - zły, wredny i pamietliwy, bardzo pamiętliwy Odpowiedz Link Zgłoś
maria355 Re: to bylo - cała sala spiewa z jarkiem 09.02.09, 22:56 Jak jeden jedyny raz i pewnie ostatni publiczność klaszcze nie po linii pana prowadzącego to od razu musi być układ. Pamiętliwym okazał się być pan redaktor i to wyjątkowo: nie przypominam sobie, żeby pamietał tak samo o wypowiedziach POlityków z PO. Ostatnio był taki pamietliwy jak osmieszał zakochanego Kazia. Powinien od czasu do czasu przypominać spoty wyborcze Donka: tych zadowolonyc pacjentów, bogatych nauczycieli i kochajacych się rodaków. Odpowiedz Link Zgłoś
antyprawak Re: to bylo - cała sala spiewa z jarkiem 10.02.09, 12:27 Ty mylisz ten program z jakimś Pospieszalskim czy innym Wildsteinem. Odpowiedz Link Zgłoś
sas12 Re: U Lisa był pewien układ 09.02.09, 23:22 liskow zachowywal sie jak szczyl, zagadywal zagluszal przerywal j.k. powinien wstac i opuscic studio-dalby chamowi nauczkę. Odpowiedz Link Zgłoś
irma223 Lis jako znawca drobiu... 09.02.09, 23:37 ... przypomniał tylko, że panierka wprawdzie nowa, ale zawartość cokolwiek nieświeża... Odpowiedz Link Zgłoś
sqz Re: U Lisa był pewien układ 10.02.09, 12:39 Najlepiej jakby p.J.K wstał i wyszedł z Polskii dałby całemu temu chamstwu co go nie wybrało w wyborach nauczke:) Ale w sumie wystarczy ze sie obrazi i zamknie gdzies w piwnicy :) Tez bedzie miło :) Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: U Lisa był pewien układ 10.02.09, 12:56 Tylko głupi da się nabrać na ten sam numer dwa razy. Jak w czasie debaty Tusk przyprowadził swoje bojówki, które swoim chamskim zachowaniem wypaczyły jej treść to wszystko było OK. Teraz Lis przegrał bo nie miał zaplecza Odpowiedz Link Zgłoś