Dodaj do ulubionych

Raptem sie namnozylo antysemickich watkow

18.09.07, 17:30
Zaraz po tym, jak sie pokazal ten watek:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69217129
Nie chce pokazywac palcem, ale Redakcjo Wybiorcza, i tak masz pszerypane :-)
Obserwuj wątek
    • woda.woda No nie. 18.09.07, 17:33
      Antysemicji wątek
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=69209147
      jest wcześniejszy od dość głupiego wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69217129
    • marouder Pejszns, remusia nie kojarzysz, ty, stara.. 18.09.07, 17:36
      ...stazem forumowym (only!) forumowiczka?
    • remekk wątek "antysemicki" wywalony na oslą pojawił się 18.09.07, 17:37
      ...przed wątkiem koleżki perfidnego -...
      "skina" ... .
    • off_nick Re: Raptem sie namnozylo antysemickich watkow 18.09.07, 17:37
      patience napisała:

      =====================================================================
      Patience,przecież Ty wiesz,że nic tak nie zaszkodziło Żydom w Polsce
      jak Agora i Michnik.
      Te wątki to kontynuacja.
      • woda.woda Możesz to uzasadnić? 18.09.07, 17:38
        nic tak nie zaszkodziło Żydom w Polsce
        > jak Agora i Michnik.


        Bo to ciekawa teza.
        • off_nick Re: Możesz to uzasadnić? 18.09.07, 17:48
          woda.woda napisała:

          > Bo to ciekawa teza.

          =====================================================================
          Witaj Wodo,
          zapodaję Tobie najsampierw link:
          zieloni.org.pl/articles.php?id=1080
          następnie szukaj,czytaj i ex cathedra się nie wypowiadaj.
          • woda.woda Re: Możesz to uzasadnić? 18.09.07, 17:51
            Jak na razie to ex cathedra wypowiadasz się ty.

            artykuł przeczytam później, na razie napisz w kilku zdaniach
            uzasadnienie tej ciekawej hipotezy, jeśli możesz.
            • off_nick Nie,ponieważ nie będę za Ciebie 18.09.07, 17:59
              woda.woda napisała:

              > Jak na razie to ex cathedra wypowiadasz się ty.
              >
              > artykuł przeczytam później, na razie napisz w kilku zdaniach
              > uzasadnienie tej ciekawej hipotezy, jeśli możesz.

              =====================================================================
              odrabiać lekcji.
              Seek,find and think.
      • marouder Prosiemy o wykladnie tej... 18.09.07, 17:40
        ...hipotezy, postawionej, jak sie zdaje przez nijakiej refleksji na materia sprawy.
    • patience Numer stary jak swiat 18.09.07, 17:37
      Moczarowcy sa prymitywni. Mysla ze cokolwiek rozegraja tym sposobem. A figa. PiS
      wygra:)


      • marouder Pejszns, nie kalm,znasz remka i starowiera z forow 18.09.07, 17:39
        ...a teraz udajesz, ze tak nie jest, ze sa to jacys prowokatorzy.
        Jak mozna tak lgac?
        • patience Why should I calm you? 18.09.07, 18:18
          Your feelings, your problem.

          ;))
      • remekk "troska" perfidnych-typowa przewrotnośc prymityów 18.09.07, 17:44
        tylko czy ktos oprócz nich jeszcze to "kupi" ... .
        patience napisała:

        > Moczarowcy sa prymitywni. Mysla ze cokolwiek rozegraja tym
        sposobem. A figa. Pi
        > S
        > wygra:)
        >
        >
        >
        • woda.woda A ktoś w ogóle kupuje 18.09.07, 17:45
          te twoje antysemickie brednie?
          • marouder Kupuja na forum Rachelki (vicky17, i-love-2-bike) 18.09.07, 17:48
            ..poza tym nigdzie...ale owladnietego monomania remusia to nie zraza:)
            • patience Najwieksze natezenie antysemitow jest w GW;) 18.09.07, 18:21
              Moczarowcy Jaruzelski z Kiszczakiem oraz ich miłośnicy. A potem przyłażą na fora
              rodzimej Agory i bredzą :-)
              • remekk na ich podwórku najlepiej się ich poznaje 18.09.07, 18:23
                patience napisała:

                > Moczarowcy Jaruzelski z Kiszczakiem oraz ich miłośnicy. A potem
                przyłażą na for
                > a
                > rodzimej Agory i bredzą :-)
                Jaruzel i Kiszczak to funfle Szechtera - ale forum "rodzimie" to
                chyba przesada ... .
          • remekk dla was wszystko co niewygodne to "antysemityzm" 18.09.07, 18:01
            woda.woda napisała:

            > te twoje antysemickie brednie?
            N aszczęscie nikt się waszymi "ocenami" nie pzrejmuje ... .
            >
    • jola_iza Re: Raptem ? 18.09.07, 17:46
      Tu codziennie się mnożą, taki kużwa polski charakter
      • remekk Re: Raptem ? 18.09.07, 17:59
        mam nadziej iz jestes kolejna perfidna chowającą się za plecami
        POlaków . Tak głupi Polacy - chwały nam nie pzrynoszą .
        "Polski charakter" ?
        To my wpychamy sie do Izraela z oskarzeniami i wymuszeniami ?!
        • jola_iza Re: Raptem ? 18.09.07, 18:06
          remekk napisał:

          > mam nadziej iz jestes kolejna perfidna chowającą się za plecami
          > POlaków .
          Remuś, wybacz, ale nie kumam. Ja się nie chowam, Ja poznałam ostatnio wierszyk
          przedwojennego podwórka:
          Jak był Smigły Rydz
          Żyd nie robił nic
          Przyszedł Hitler złoty
          Nauczył Żydka roboty
          Wstyd mi .
          • remekk Re: Raptem ? 18.09.07, 18:14
            podczas wojny Polacy ratowali Zydów na skalę niespotykana -
            ryzykując zycie swoje i swoich dzieci . Szmalcowników rozliczali
            począwszy już od czasów wojny . "Oskarzyciele" masowo uczetsniczyli
            w kesterminacji Polakó na Kresach w 39 oraz wramach Ubowni - do dzis
            chronia zbrodniarzy . Czy moze teraz wiesz juz KTO powinien sie
            wstydzic ?
            • jola_iza Re: Raptem ? 18.09.07, 18:22
              remekk napisał:

              > podczas wojny Polacy ratowali Zydów na skalę niespotykana -
              > ryzykując zycie swoje i swoich dzieci . Szmalcowników rozliczali
              > począwszy już od czasów wojny . "Oskarzyciele" masowo uczetsniczyli
              > w kesterminacji Polakó na Kresach w 39 oraz wramach Ubowni - do dzis
              > chronia zbrodniarzy . Czy moze teraz wiesz juz KTO powinien sie
              > wstydzic ?
              Jak ci powiedzieć Remuś coby Cię nie obrazić?
              Mój dziadek ukrywał tylko jedną rodzinę żydowską. A wiesz kogo najbardziej się
              bał? Sąsiadów,Polaków.
              To tyle w kwestii historii. Na dzisiaj to jesteśmy anty-, rasiści, i szkoda
              gadać. Jeszcze więcej Twoich postów i powie, że nie jestem patriotką, i Twoja to
              będzie zasługa.
    • oszolompolski Proste - jest po niedzieli, kazania jeszcze świeże 18.09.07, 17:54
      w głowach ludu.
      • remekk oszołomem jestes niewatpliwie ale czy polskim ? 18.09.07, 18:15

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka