patience 18.09.07, 17:30 Zaraz po tym, jak sie pokazal ten watek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69217129 Nie chce pokazywac palcem, ale Redakcjo Wybiorcza, i tak masz pszerypane :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
woda.woda No nie. 18.09.07, 17:33 Antysemicji wątek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=69209147 jest wcześniejszy od dość głupiego wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=69217129 Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Pejszns, remusia nie kojarzysz, ty, stara.. 18.09.07, 17:36 ...stazem forumowym (only!) forumowiczka? Odpowiedz Link Zgłoś
remekk wątek "antysemicki" wywalony na oslą pojawił się 18.09.07, 17:37 ...przed wątkiem koleżki perfidnego -... "skina" ... . Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Raptem sie namnozylo antysemickich watkow 18.09.07, 17:37 patience napisała: ===================================================================== Patience,przecież Ty wiesz,że nic tak nie zaszkodziło Żydom w Polsce jak Agora i Michnik. Te wątki to kontynuacja. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Możesz to uzasadnić? 18.09.07, 17:38 nic tak nie zaszkodziło Żydom w Polsce > jak Agora i Michnik. Bo to ciekawa teza. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Możesz to uzasadnić? 18.09.07, 17:48 woda.woda napisała: > Bo to ciekawa teza. ===================================================================== Witaj Wodo, zapodaję Tobie najsampierw link: zieloni.org.pl/articles.php?id=1080 następnie szukaj,czytaj i ex cathedra się nie wypowiadaj. Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Re: Możesz to uzasadnić? 18.09.07, 17:51 Jak na razie to ex cathedra wypowiadasz się ty. artykuł przeczytam później, na razie napisz w kilku zdaniach uzasadnienie tej ciekawej hipotezy, jeśli możesz. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Nie,ponieważ nie będę za Ciebie 18.09.07, 17:59 woda.woda napisała: > Jak na razie to ex cathedra wypowiadasz się ty. > > artykuł przeczytam później, na razie napisz w kilku zdaniach > uzasadnienie tej ciekawej hipotezy, jeśli możesz. ===================================================================== odrabiać lekcji. Seek,find and think. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Prosiemy o wykladnie tej... 18.09.07, 17:40 ...hipotezy, postawionej, jak sie zdaje przez nijakiej refleksji na materia sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
patience Numer stary jak swiat 18.09.07, 17:37 Moczarowcy sa prymitywni. Mysla ze cokolwiek rozegraja tym sposobem. A figa. PiS wygra:) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Pejszns, nie kalm,znasz remka i starowiera z forow 18.09.07, 17:39 ...a teraz udajesz, ze tak nie jest, ze sa to jacys prowokatorzy. Jak mozna tak lgac? Odpowiedz Link Zgłoś
patience Why should I calm you? 18.09.07, 18:18 Your feelings, your problem. ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
remekk "troska" perfidnych-typowa przewrotnośc prymityów 18.09.07, 17:44 tylko czy ktos oprócz nich jeszcze to "kupi" ... . patience napisała: > Moczarowcy sa prymitywni. Mysla ze cokolwiek rozegraja tym sposobem. A figa. Pi > S > wygra:) > > > Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Kupuja na forum Rachelki (vicky17, i-love-2-bike) 18.09.07, 17:48 ..poza tym nigdzie...ale owladnietego monomania remusia to nie zraza:) Odpowiedz Link Zgłoś
patience Najwieksze natezenie antysemitow jest w GW;) 18.09.07, 18:21 Moczarowcy Jaruzelski z Kiszczakiem oraz ich miłośnicy. A potem przyłażą na fora rodzimej Agory i bredzą :-) Odpowiedz Link Zgłoś
remekk na ich podwórku najlepiej się ich poznaje 18.09.07, 18:23 patience napisała: > Moczarowcy Jaruzelski z Kiszczakiem oraz ich miłośnicy. A potem przyłażą na for > a > rodzimej Agory i bredzą :-) Jaruzel i Kiszczak to funfle Szechtera - ale forum "rodzimie" to chyba przesada ... . Odpowiedz Link Zgłoś
remekk dla was wszystko co niewygodne to "antysemityzm" 18.09.07, 18:01 woda.woda napisała: > te twoje antysemickie brednie? N aszczęscie nikt się waszymi "ocenami" nie pzrejmuje ... . > Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Raptem ? 18.09.07, 17:46 Tu codziennie się mnożą, taki kużwa polski charakter Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Raptem ? 18.09.07, 17:59 mam nadziej iz jestes kolejna perfidna chowającą się za plecami POlaków . Tak głupi Polacy - chwały nam nie pzrynoszą . "Polski charakter" ? To my wpychamy sie do Izraela z oskarzeniami i wymuszeniami ?! Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Raptem ? 18.09.07, 18:06 remekk napisał: > mam nadziej iz jestes kolejna perfidna chowającą się za plecami > POlaków . Remuś, wybacz, ale nie kumam. Ja się nie chowam, Ja poznałam ostatnio wierszyk przedwojennego podwórka: Jak był Smigły Rydz Żyd nie robił nic Przyszedł Hitler złoty Nauczył Żydka roboty Wstyd mi . Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Re: Raptem ? 18.09.07, 18:14 podczas wojny Polacy ratowali Zydów na skalę niespotykana - ryzykując zycie swoje i swoich dzieci . Szmalcowników rozliczali począwszy już od czasów wojny . "Oskarzyciele" masowo uczetsniczyli w kesterminacji Polakó na Kresach w 39 oraz wramach Ubowni - do dzis chronia zbrodniarzy . Czy moze teraz wiesz juz KTO powinien sie wstydzic ? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: Raptem ? 18.09.07, 18:22 remekk napisał: > podczas wojny Polacy ratowali Zydów na skalę niespotykana - > ryzykując zycie swoje i swoich dzieci . Szmalcowników rozliczali > począwszy już od czasów wojny . "Oskarzyciele" masowo uczetsniczyli > w kesterminacji Polakó na Kresach w 39 oraz wramach Ubowni - do dzis > chronia zbrodniarzy . Czy moze teraz wiesz juz KTO powinien sie > wstydzic ? Jak ci powiedzieć Remuś coby Cię nie obrazić? Mój dziadek ukrywał tylko jedną rodzinę żydowską. A wiesz kogo najbardziej się bał? Sąsiadów,Polaków. To tyle w kwestii historii. Na dzisiaj to jesteśmy anty-, rasiści, i szkoda gadać. Jeszcze więcej Twoich postów i powie, że nie jestem patriotką, i Twoja to będzie zasługa. Odpowiedz Link Zgłoś
oszolompolski Proste - jest po niedzieli, kazania jeszcze świeże 18.09.07, 17:54 w głowach ludu. Odpowiedz Link Zgłoś