Dodaj do ulubionych

Omega i taki tam kolega

18.01.08, 22:25
Machlojki-pjerdolki o zygarze na Ruchu:
miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4850959.html
Obserwuj wątek
    • eug50 Re: Omega i taki tam kolega 19.01.08, 13:48
      No ja . Niemce mieli za mało zygarów to jeszcze chcieli jedyn ze
      Konigshutty . Dobre!
      • oberschlesier1921 my niemcy, niy umiemy robic uhrwerkow 19.01.08, 18:00
        a tukej mocie zdjencie naszego niemieckiego partactwa:

        "www.kronosclub.com/KC/Pics/DP.jpg"

        naja, byla ze najlepsze auta swiata robiymy.

        a czym wy polacy mozecie sie szczycic?
        • eug50 Re: my niemcy, niy umiemy robic uhrwerkow 19.01.08, 19:25
          Tera kapuja
          W Glaskuette chcieli wziąć muster z Koenigshuette.
          Pieronym dużo Steinów mo ta Glashuetta.
          Ruske by mieli co sprzedować!
    • oberschlesier1921 Re: Omega i taki tam kolega 19.01.08, 17:42
      "Na konstrukcji stał człowiek i co piętnaście minut ręcznie je przesuwał..."

      to tak jak do dzisiaj na gks-kattowitz - buhahahahah!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka