fyrlok 18.01.08, 22:25 Machlojki-pjerdolki o zygarze na Ruchu: miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4850959.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eug50 Re: Omega i taki tam kolega 19.01.08, 13:48 No ja . Niemce mieli za mało zygarów to jeszcze chcieli jedyn ze Konigshutty . Dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
oberschlesier1921 my niemcy, niy umiemy robic uhrwerkow 19.01.08, 18:00 a tukej mocie zdjencie naszego niemieckiego partactwa: "www.kronosclub.com/KC/Pics/DP.jpg" naja, byla ze najlepsze auta swiata robiymy. a czym wy polacy mozecie sie szczycic? Odpowiedz Link Zgłoś
eug50 Re: my niemcy, niy umiemy robic uhrwerkow 19.01.08, 19:25 Tera kapuja W Glaskuette chcieli wziąć muster z Koenigshuette. Pieronym dużo Steinów mo ta Glashuetta. Ruske by mieli co sprzedować! Odpowiedz Link Zgłoś
oberschlesier1921 Re: Omega i taki tam kolega 19.01.08, 17:42 "Na konstrukcji stał człowiek i co piętnaście minut ręcznie je przesuwał..." to tak jak do dzisiaj na gks-kattowitz - buhahahahah! Odpowiedz Link Zgłoś