Dodaj do ulubionych

P osły do pracy !

25.08.11, 14:49
Wzorem poprzednich wyborów od 22 lat już do "koryta" garną się m.inn. i "patentowane" lenie, pozoranci , "przekrętasy" róznej maści, "kameleony" itp..itd .Szczególnie uważać też należy przy kanapowych partyjkach na siłę próbujących zaistnieć w polityce nie jednoczeniem już sprawdzonych podobnych koterii, a publiczną łapanką werbując na listy. JEST TO ZAPROSZENIE I MOŻLIWOŚĆ UWIARYGODNIENIA SIĘ WSZELAKIEJ AGENTURY !!! - Najbardziej niebezpieczna dla Kraju działalność !!! - Jest to albo totalna nieodpowiedzialność, albo celowe działanie mające przykryć, zakamuflować własną tego typu. NA PARLAMENTARZYSTÓW WYBIERAMY LUDZI SPRAWDZONYCH !!!
. Wymienieni wyżej garną się oszukując wyborców i wyłudzając od nich niewyobrażalne dla przecietnego Polaka pobory przez 4 lata bez żadnych możliwości pozbawienia ich w przypadkach jak wyżej, czyli braku zainteresowania realizacją obietnic przedwyborczych, pozorowaniem jakiejś "działalności", działalnością na własną korzyść z tytułu "parlamentarzysty", czy zmiany opcji politycznej bez zgody wyborców.. Swoją drogą deklaracje ich są tylko pustymi, okrągłosłownymi frazesami, podobnymi u wszystkich "opcji" (w zasadzie klik pasożytujących na społeczeństwie doprowadzonym do nędzy). Stworzona po roku 1989 namiastka tzw. "demokracji" umożliwia wszelakiej maści hochsztaplerom luksusowo pasożytować na koszt coraz bardziej wynędzniałego społeczeństwa tworząc kolejne kuriozalno-bandyckie prawo, prawo bubli, prawo idiotyzmów. I nie ma instancji która mogłaby położyć kres tej zbrodniczej działalności. W ostatnich tylko dniach najwyższy urzędnik państwa twierdzi " ustawa o nasiennictwie jest bublem ale nie wiem czy ją zawetuję" - To już nie tylko jołopowatość, to jest jakby z wirtualnego świata . Ale to nie tylko problem JNiTAJ udającej "prezydenta, to jest problem z twórcami tysięcy takich bubli, czy bandyckich wręcz "przepisów prawnych", jeszcze większy bo przecież to "prawo' było procedowane w komisjach, wreszcie w sejmie zatwierdzane i dodatkowo rozpatrywał je senat, a jednak przechodzi. Żaden z parlamentarzystów nie zaprotestuje kategorycznie, nie odwoła się do swoich wyborców by go wsparli w proteście przeciwko jawnej zbrodniczej działalności reszty. Zachodzi więc pytanie KOGO ONI REPREZENTUJĄ, KTO IM PŁACI ? - A przecież to my im płacimy, to my jesteśmy pracodawcami !!! POSTĘPUJMY WIĘC JAK PRACODAWCY I TO TAK JAK DZISIEJSI "KAPITALISTYCZNI PRACODAWCY !!! "- Nie zrealizowałeś jednej obietnicy w określonym terminie - po wynagrodzeniu ! - Nie zrealizowałeś następnej - won na zbity pysk z parlamentu, na twoje miejsce są miliony ! I to lepszych od ciebie !
DLATEGO :
1. Zanim oddamy na kandydatów głos, ŻĄDAJMY od nich spotkań przedwyborczych i deklaracji o konkretnych zamierzeniach, terminach które chcą zrealizować dla swojego Okręgu w trakcie kadencji z priorytetem rozwoju gospodarczego (nie dać się otumanić jakimiś budowami "orlików", hal sportowych, targowych, remontami ulic. dróg, szkół itp. - to nie świadczy o rozwoju gospodarczym, a jest tylko kosmetyką zaplecza. O rozwoju Gospodarczym stanowi przyrost STAŁYCH MIEJSC PRACY W SEKTORZE PRODUKCJI I WYTWÓRSTWA. ŻADNA INNA "DZIAŁALNOŚĆ" NIE STANOWI O ROZWOJU GOSPODARCZYM.

2. Rozliczmy starych parlamentarzystów kandydujących ponownie z realizacji poprzednich zobowiązań i deklaracji

3. NA SPOTKANIACH PRZEDWYBORCZYCH MUSI BYĆ ZAREZERWOWANY CZAS NA ZADAWANIE PYTAŃ I NA DYSKUSJĘ, a nie tylko ich okrągłomowy szybko kończone by nie dać możliwości wyborcom na repliki czy pytania, jak też na stawianie postulatów do zrealizowania przez parlamentarzystów w czasie kadencji. MUSI BYĆ NA TO CZAS PODCZAS SPOTKAŃ PRZEDWYBORCZYCH - INACZEJ NIE GŁOSUJMY NA KANDYDATA !!!

STAWIAM TEŻ WNIOSEK O ZOBOWIĄZANIE WSZYSTKICH KANDYDATÓW Z WSZYSTKICH OPCJI DO - WNIESIENIA PROJEKTU USTAWY UMOZLIWIAJĄCEJ WYBORCOM ODWOŁANIA PARLAMENTARZYSTY W TRAKCIE PEŁNIENIA MANDATU W PRZYPADKACH pozorowanej "działalności" tak w parlamencie jaki w Okręgu Wyborczym, braku zaangażowania w spełnianiu przedwyborczych obietnic, zmianę priorytetów bez zgody wyborców czy też zmianę opcji politycznej, itd..itp..

Oczywiście tak obecni jak i przyszli parlamentarzyści będą odwoływali ten projekt "od czci i wiary" pod przeróżnymi pretekstami. jak. np. że przeciwnicy polityczni będą nawzajem się odwoływali. Jest na to bardzo prosty i niezbyt kosztowny -koszty miałby ponieść odwoływany parlamentarzysta - sposób. Każdy formularz do głosowania jest numerowany i wystarczy tylko jeden róg wyperforować wpisując tam numer formularza i przy wydawaniu formularza oderwać ten nr wręczając wyborcy z prośbą o przechowywanie go do ewentualnego odwoływania parlamentarzysty. W głosowaniu mogliby brać udział tylko głosujący na danego parlamentarzystę i kontrolę nad tym sprawować można właśnie przy pomocy tych numerków.

PROJEKT TEN POWSTAŁ Z KONIECZNOŚCI ! NA CO DZIEŃ WIDZIMY JAK PARLAMENTARZYŚCI BEZ ŻADNYCH SKRUPUŁÓW, BEZ NAJMNIEJSZEJ ŻENADY, JAKBY TO BYŁA ZWYKŁA NORMALNOŚĆ, OSZUKUJĄ NAS PO WYBORACH. I DOPÓKI NIE NAUCZĄ SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE SŁOWA I CZYNY MUSI BYĆ NAD NIMI BAT W POSTACI MOŻLIWOŚCI ODWOŁANIA.
Wniosek o odwołanie powinien być uzasadniony konkretnymi zarzutami i podpisany przez co najmniej tylu głosami z numerkami głosujacymi na niego ile było potrzebne do zarejestrowanie go na kandydata parlamentarnego.

Na zebraniach przedwyborczych wręcz żądajmy od kandydatów zobowiązania o wdrożeniu procedowania tego projektu po dopracowaniu, pod rygorem braku głosu na odmawiających !

Marek Chrapan

Po przeczytaniu skopiuj i podaj dalej projekt ustawy o możliwości odwołania P osłow (nierobów, kanciarzy i innych hochsztaplerów jak też kameleonów.
Obserwuj wątek
  • bert.miko Re: P osły do pracy ! 02.09.11, 13:53
   A na kogo planujecie oddać swój głos z powiatu mikołowskiego?

   Uważam, że jedynym kandydatem i mieszkańcem powiatu, który może wejść do sejmu to Pan Stanisław Piechula - mieszkaniec Mikołowa. Zachęcam do głosowania na Niego, a wcześniej do zapoznania się ze stroną internetową - www.stanislaw.piechula.pl

   Lech Wróblewski

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka