Dodaj do ulubionych

Łoziński cicha woda?

IP: *.prawo.us.edu.pl 24.10.06, 09:19
słyszałem, że Łoziński szykuje coś mocnego... kojarzycie regiment szkocki z
Częstochowy? w piątek pod wieczor w centrum ma byc ich przemarsz pod tego
gościa ... ciekawa kiełbasa wyborcza :P:P
Obserwuj wątek
    • Gość: WYBORCA Re: Łoziński cicha woda? IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.06, 09:53
      Przez cztery lata pokazał co potrafi - NIC !!!
      • Gość: lupa Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 16:23
        Jak to nic. Kupił od miasta działkę budowlaną przy ogródkach działkowych
        przy ulicy Opatowickiej.
        • Gość: smile Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 19:48
          Lupa i co? wybudował tam chate? Dla mnie to bez różnicy(czepiasz sie) i tak
          jest fajnym gościem i chyba jedyny na którego warto zagłosować bo nie jakis
          kolejny nauczyciel tylko facet który jest przedsiebiorcą z doświadczeniem a do
          tego przystojny :)
    • Gość: brillo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 17:39
      Łoziński,Ciesielski, Węgielski,Burzka Sajdak,Wilk,Bijak...po stokroć NIKT z
      listy 27 !!!
      • Gość: jogi Re: Łoziński cicha woda? IP: *.strong-pc.com 24.10.06, 21:10
        Ludzie opamiętajcie się Łoziński to jest facet a nie bufon-szkoda tylko że
        obstawia go taki krętacz jak P.Wilk !
        • Gość: brillo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 21:33
          właśnie dlatego,że zadaje się z tym krętaczem, nie jest "facet" tylko bufon
          • Gość: tal Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 22:15
            bufon, nie bufon, ale działa dość skutecznie...plus jakoś nie moge sobie
            przypomnieć żeby był w czymś umoczony...a że Wilku go popiera...no cóż...skoro
            taki ekscentryk jak Wilk za nim stoi, to znaczy że hmmm...panuje nad dziką
            zwierzyną i nie boi sie "wywołać wilka z lasu"...no, a poważnie, to facet jest
            całkiem niezłym dyplomatą i nie wkurza otoczenia... to dość zacna cecha,
            zwłaszcza jeśli pretenduje do fuchy burmistrza, która zwłaszcza tego
            wymaga...
            • Gość: ganja Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 19:58
              zgadzam sie jak najbardziej.czyms musial sobie zasluzyc,zeby taki kolo jak WILK
              go popiera!a z drugiej strony,to ze startuja z tej samej partii nie oznacza,ze
              sa tacy sami! nie oceniajmy ichpo pozorach. przekonajmy sie!pozdr tal!:*
              • Gość: banq Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 09:42
                Pan łoziński, to jedyna osoba z urzędu , która naprawdę rozumiała prroblemy
                ludzi biednych. Bardzo nam go tam brakuje !!!!!!! Czekamy na wybory by oddać na
                niego swoje głosy !!!!!!!!! Oby każdy był taki jak on. Życzymy panu wygranej !!!
              • Gość: TARNOGÓRZANIN Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 20:10
                Panie Krzysztofie proszę nie porzucać Samorządu tarnogórskiego - my mieszkańcy
                pana tu poczebujemy.Niech sie pan nie przejmuje gupimi docinkami.
      • gumistg Re: Łoziński cicha woda? 26.10.06, 22:34
        oni bo ich nie znam nie ale głosuj na klimka dobry belfer z jedynkida się
        lubiec!!!!!!!
      • gumistg Re: Łoziński cicha woda? 26.10.06, 22:34
        oni bo ich nie znam nie ale głosuj na klimka dobry belfer z jedynkida się
        lubiec!!!!!!!
    • lcd1 Re: Łoziński cicha woda? 25.10.06, 12:02
      To jest najlepszy kandydat na Burmistrza Tarnowskich Gór ma trzy letnie
      doświadczenie na fotelu wice . jest wiarygodny, uczciwy i nie robi tego dla
      kasy (właśnie takich ludzi powinno się wybierać którzy już coś osiągnęli na
      wzór Stanów Zjednoczonych tam burmistrzem jest człowiek który finansowo jest
      dobrze usytuowany i morze się oddać działalności społecznej a nie jak w Polsce
      dopiero się dorabiać z państwowych pieniędzy na p.s. dlaczego tylko trzy lata
      był wic- bo obecny Burmistrz za namową swoich współpracowników i kolesiów i
      całego tego układu podobnego jak za czasów Hanyska kazał w wrześniu 2005 roku
      podpisać deklarację że nie będzie startował w wyborach 2006 i za to
      wyleciał !!!!
      • Gość: kubol Re: Łoziński cicha woda? IP: 83.17.133.* 25.10.06, 18:54
        powaga z tą deklaracją...? chcialbym usłyszeć co miałby tu do powiedzenia ktoś
        od szczerby...
        • Gość: lolo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.strong-pc.com 26.10.06, 16:00
          Jakby na to nie patrzeć łoziński powinien zostać burmistrzem a Wilka należy
          wypędzić do lasu !
          • Gość: lupa Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.06, 16:54
            Wilka należy wypędzić w bieszczady, niech się nauczy pracować, przecież sam
            napisał, że w UM marazm i balowanie ! a sam tam pracuje !!!!!!
      • Gość: Czyścibut Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.06, 22:40
        Chyba cię pogięło. Gdyby był taki dobry do tej pory byłby wickiem, i pokazałby
        co potrafi bez względu na ew. polityczne rozgrywki, do których się po prostu
        nie nadaje.Podobno jego specjalność to sprzedaż obuwia i niech tak zostanie...
        • Gość: tg1 Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 18:01
          czy sprzedawał obuwie czy nie to mi wisi(słyszałem ze zajmował sie usługami
          transportowymi)w kazdym razie facet coś robi a nie szuka dziury w całym a że
          startuje to pewnie ma jakas strategie by pomóc temu miastu,które....ehhh..
          Tarnogórzanie to taki naród który lubi wyzywac sie na kazdym z kandydatów na
          burmistrza i trakowac ich jak "worki treningowe" a szkoda ze nie potrafia sie
          zjednac i wybrac tego,który faktycznie w miare mozliwosci moze dla nas cos
          zrobic.Smutne jest to ze musze sie wstydzic za nas..lepiej zbierzmy siły i po
          prostu zagłosujmy!
          ps.narzekamy ze kandydaci sa jedynie na plakatach a my nie mamy mozliwosci
          dialogu z nimi...heh..w piatek na rynku byli niektórzy z nich (w ramach
          prawyborów )i jakos brakowało chetnych do rozmów i pytan jakie nas
          interesuja....pozdrawiam normalnych:)
          • Gość: rex Re: Łoziński cicha woda? IP: *.dip.t-dialin.net 28.10.06, 18:21
            Zgadzam sie z Toba. Mnie tez to "wisi",kim ten facet jest i jaka dzialalnosc
            prowadzi.Najwazniejsze jest to jaka ma wizje rozwoju naszego miasta,i jak ja
            potrafi zrealizowac.
          • Gość: x-man Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 18:22
            to chyba dobrze,ze nie dal sie sprzedac za fuche w urzedzie szczerbie?
            mysl;e,ze to kolejny atut,a ze sprzedawal obuwie,hmmm znam ludzi,ktorzy byli
            elektrykami i zarzadzali polska... wyszlo jak wyszlo. nie wiem w ogole skad
            taka info macie,ze lozinski sprzedawal obuwie,ale moze mi podacie adres tego
            jego'obuwniczego' bo chetnie tam wpadne. a jesli chcecie wiedziec cos wiecej na
            jego temat wbijajcie na www.przymierzespoleczne.pl i tam sobie poczytajcie.
            kozakiem kazdy moze byc w gebie,a w robocie? sami ocencie. pozdro p.Lozinski!
            • Gość: wolf Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 19:47
              Prawie uwierzyłem, ale na wszelki wypadek zajrzałem na podaną stronę.Lider jest
              osobą skrajnie niewiarygodną i jak sięgam pamięcią kilkadziesiąt lat wstecz
              wiecznie uwikłaną w jakieś obrzydliwe bestre sprawki.Nigdy nie uwierzę ludziom
              obracającym się w tym towarzystwie !
              • Gość: majster Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 30.10.06, 08:27
                a może jakieś konkrety - mam jużdość słuchania o tajemniczych i złych rzeczach w
                jakie to ponoć są samorządowacy umoczeni - literalnie gościu - powiedz mi co
                Wilku zrobił żebym mógł to sprawdzić i może zmienić o nim opinię...bo jak na
                razie to widzę, ze jego jedynym grzecem jest utrzymanie sie przez wszystkie te
                kadencje, przez co tradycyjna polska zawiść nakulała mu w cholere wrogów ("bo
                jak tyle jest u władzy to pewienie kradnie")...
                • Gość: wolf Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 18:37
                  widzisz majster,Wilku narobił bezinteresownego świństwa mnie osobiście i paru
                  jeszcze moim przyjaciołom.Wtedy zainteresowałem się jego osobą i okazało się,
                  że ma wiele za uszami.Za to nie idzie się do więzienia, ale ja nie chcę by ktoś
                  taki był moim reprezentantem we władzach.Od moich reprezentantów oczekuję nade
                  wszystko nienagannej przeszłości i podstawowej przyzwoitości. Tym niestety
                  Wilku nie grzeszy. A swoją drogą wiesz, że Al Capone dostał się do ciupy za
                  przestępstwa podatkowe, choć to akurat był pikuś w jego przestępczej
                  działalności? Nic innego nie mogli mu udowodnić.
                  • Gość: majster Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.06, 13:32
                    No brzmi strasznie, ale dalej brak konkretów. Takie puste oskarżenia troszkę
                    trąca myszką - chciałbym konkretów, bo na razie to wszystko zgadza sie ze
                    schematem - że im dłużej ktoś jest u władzy tym bardziej krzycza zawistni.
                    Ja sie dołącze razem z tobą wolf do chóru pogromców Wilka, ale daj mi coś
                    konkretnego. Bo na razie taka ma agrumentacja ma tyle sensu co oskażanie Stasia
                    Poniatowskiego, który kiedyśtam rzdził i przez to polska jest w kiepskiej
                    kondycji i tym zrobił mi bezinteresowną krzywdę.
                • Gość: pink Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 08:41
                  lider Wilk, mimoże taki bestry zaakceptował na listach wyborczych dwóch
                  przestępców z wyrokami.Czy konkretnie i literalnie wtstarcza, żeby go
                  zdyskwalifikować
                  • Gość: obojętny Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 09:24
                    ale się boicie tego Wilka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • Gość: pink Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:50
                      albo mamy go dość
            • Gość: s Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 20:21
              Łoxiński jesteś dyletantem i potrzeby TG są twoimi potrzebami!
              • Gość: rg Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 30.10.06, 08:23
                kazdy zdrowy na umyęle obywatel wie, że najlepszym rozwiązaniem jest jak jego
                potrzeby są tożsame z potrzebami miasta. To nie jest przynajmniej hipokryzja
                typu "rzucę wszystko i bede bezinteresowanie pracować dla miasta" g...prawda -
                porządny gospodarz wie, że jak sie postara to i on będzie miał korzyści.
                Łoziński to facet robiący w biznesie i wie takie rzeczy - wole jego niż bandę
                nauczycieli żyjacych całe życie na garnuszku budżetówki i wiedzących o
                przedsiębiorczości tyle co z książek...
                • Gość: wolf Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 18:45
                  byłbym skłonny zgodzić się z Tobą, tylko zastanawiam się po grzyba praktykujący
                  (jak rozumiem nieźle) biznesmen pcha się do budżetowego garnuszka.Próbowałem
                  namówić kilku nieźle funkcjonujących w biznesie gości, żeby wystartowali na
                  burmistrza.Dziwnie mi się przyglądali pukając się w głowę.
                  • Gość: huba Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.06, 13:28
                    no wiesz, po reakcji twoich znajomych biznesmentów widać jakie mają
                    nastawienie. A przyszło może komuś do głowy, że kiedy już dużo osiągnęlo się w
                    zyciu zawodowym, to przychodzi czas, że chcesz coś zrobić społecznie - nie
                    oszukujmy sie panie i panowie - lepiej wybrać gościa który swoje już osiągnął i
                    do urzedu pcha go ambicja, a nie chęć zarobienia na publicznej kasie.
                    Gdyby wszyscy myśleli jak ty, to we władzach powinni być sami biedacy.
                    Podejrzewam, że dla Łozińskiego kasa za bycie burmistrzem to będzie dodatek na
                    waciki.
                    W sumie szanuje gościa, bo mógłby siedzieć na czterech literach i robić kase
                    mając w de całą reszte. A jednak coś chce robić...
                    W starożytnym Rzymie był nawet prikaz żeby urzedów brać tylko odpowiednio
                    zamożnych, żeby nie byli podatni na łapóki i zajęcli sie robotą, a nie dostawli
                    małpiego rozumu jak powąchają więcej kasy niż średnia krajowa...
                    • Gość: mieszkaniec Re: Łoziński cicha woda? IP: 83.238.131.* 31.10.06, 14:22
                      Jendno jest pewne, jak Łoziński zostanie burmistrzem, będzie kierowany z
                      tylnego siedzenia przez Wilka. Ciekawe czy nadal będzie ludziom obrabiać dupe,
                      tak jak to robił piastując urząd wiceburmistrza.
                      • Gość: misza Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 31.10.06, 17:34
                        ooo, to widzę że kolega albo ze sztabu przeciwnika, albo jakiś oficjel bardzo
                        wysoki - bo my szare ludki raczej nie mamy dostępu do faktów kto komu zadek
                        obrabiał, ale cóż - wierze na słowo, bo mam chyba do czynienia z osobą wybitnie
                        światłą i zaangażowaną
                        • Gość: lupa Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.06, 18:25
                          Coś jest na rzeczy, bo Wilku w dzisiejszym Gwarku przeprasza za to co powiedział
                          w poprzednim - czy ze strachu ?
                          • Gość: mieszkaniec Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.06, 20:00
                            Wiem bo sam na własne uszy słyszałm "superlatywy" na temat Szczerby. Jestem
                            zwyczajnym mieszkańcem po prostu miałem przyjemność porozmawiać z panem
                            Łozińskim. Co do Wilka, to człowiek, który jest dobry dla ludzi jak coś chce,
                            jak nie ma interesu to nawet na ulicy ludzi nie poznaje. Babirecki w grobie się
                            przewraca jak widzi z niebiańskich obłoków "wielką" tarnogórską piłke ręczną.
                            Dziewczyny nie mają nawet gdzie trenować, gdyby nie trenerka skarbek by nie
                            istniał, tak o to dba pan Wilk, żekomy prezes MKS "Skarbek".
                            • Gość: ganja Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:39
                              hmmm...cos wiem na temat skarbka i owszem byl bardzo dobra druzyna,ale od kiedy
                              wilk nie trenuje... cos sie zepsulo... nie mam nic do pani trener,bo zapewne
                              rowniez dobrze trenuje,to faktycznie jest wina braku duzej hali,gdzie
                              dziewczyny moglyby trenowac.jednak nie wydaje mi sie,ze to jest
                              najwazniejsze... to tyle z mojej strony. dziewczyny nie poddawajcie sie i
                              wygrywajcie! a co do p. lozinskiego to pamietam,ze na kazdych rozgrywkach w tg
                              byl i kibicowal nam;D pozdrawiam !
                          • Gość: jouza Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 10:16
                            jeśli p.Wilk przeprzasza, to ma w tym interes, myślę że on nawet Boga się nie
                            boi
                            • Gość: mamut Re: Łoziński cicha woda? IP: *.strong-pc.com 01.11.06, 10:56
                              Ktoś już tam wcześniej dobrze powiedział-trzeba wypędzić wilka w
                              Bieszczady-niech się uczy pokory i rozsądku,dość jego kombinacji!
                              • Gość: jouza Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 16:07
                                nie szkoda Ci mamucie Bieszczad ? Najlepiej do swoich,na Syberię.
                                • Gość: giga Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 16:19
                                  witam:) weszłam z ciekawosci poczytac o jednym z kandydatów na burmistrza i w
                                  sumie nic nie wiem....cały czas czytam wypowiedzi o Wilku ! czy nie zaszła tu
                                  jakas pomyłka? a moze ktos chce zniszczyc Łozinskiego zasłaniajac sie wilkiem?
                                  no kurcze nie rozumiem...
                                  • Gość: WYBORCA Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 18:27
                                    WILK, wilk, W i L k, wolf ... i co jeszcz ...??? Ludzie, czy was porąbało ? Czy
                                    nic innego was nie interesuje ? Sławomir Wilk to przecie człowiek. Dajcie mu
                                    żyć! Nie dręczcie go !!! Chce budować HALĘ SPORTOWĄ !!! Pochwalcie go za to.
                                    • Gość: misza Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 18:38
                                      ooo, nareszcie coś miłego. Pozdrawiam WSZYSTKICH zdrowo myślących ! Dajmy
                                      szansę w WYBORACH 2006 kandydatowi na BURMISTRZA - KRZYSZTOFOWI ŁOZIŃSKIEMU.
                                    • Gość: jouza Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 19:11
                                      ok. nie będę nikogo chwalił za to, że mówi że czegoś chce.Z obserwacji sondy na
                                      tg.net wynika, że Łoziński przejdzie ze Szczerbą do drugiej tury.Mam wrażenie,
                                      że w drugiej turze wygra w cuglach.Dlatego już teraz interesuję się Jego
                                      zapleczem, a niestety liderem przymierza jest...,chyba,że nie wejdzie do rady
                                      powiatu i wtedy Łoziński będzie miał więcej swobody i przestanie być sterowany.
                                      Tego mu życzę.
                                      • Gość: leo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 01.11.06, 20:14
                                        Łoziński przywalił ostro teraz z kampanią... ponoć w sobotę znowu mają biegać po
                                        mieście Szkoci :P...nieźle będzie - biedacy w kieckach w taki ziąb...
                                        • Gość: s Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.06, 22:48
                                          leo - czy ty się k... nie zakochałeś czasem tym Łozińskim ? On jest ok, ale czy
                                          napewno aż tak bardzo ? A Wolf ...?
                                          • Gość: gość Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.06, 08:19
                                            Pan Łoziński może kiedyś sprzedawał buty, ale teraz dobrze mu idzie
                                            sprzedawanie piwa na rynku w kopule, której współ właścicielem stał się za
                                            czasów swojej trzy letniej kadencji w ratuszu. A można jeszcze wiele pisać o
                                            ciemnych interesach kandydata na burmistrza.
                                            • Gość: Jan Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.06, 08:42
                                              Pan Łoziński kandydujac na burmistrza ma ambicje na uzupełnienie luk w swoim
                                              oświadczeniu majątkowym. A oto jego te oświadczenie,ktore pokazuje jakim
                                              kombinatorem jest P. Łoziński. I to wsyztsko co posiada jest chyba ze
                                              sprzedarzy tych butów :))) bip.tarnowskiegory.pl/pokaz.php?
                                              plik=LOZINS06.PDF&kat=oswiadczenia_majatkowe
                                              • Gość: Jan Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.06, 08:45
                                                P.Łoziński kandydujac na burmistrza ma ambicje na uzupełnienie luk w swoim
                                                oświadczeniu majątkowym.A oto jego te oświadczenie,ktore pokazuje jakim
                                                kombinatorem jest P.Łoziński.I to wsyztsko co posiada jest chyba ze
                                                sprzedarzy tych butów:)
                                                bip.tarnowskiegory.pl/pokaz.php?plik=LOZINS06.PDF&kat=oswiadczenia_majatkowe
                                                • Gość: Fiskus Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 21:59
                                                  A co, wolałbyś żeby mieszkał w bloku na Przyjaźni i żył od pierwszego do
                                                  pierwszego,może tak jak ty biedaku. To że ma na koncie 170 tys. żywej gotówki
                                                  tylko świadczyo jego zaradności, a nie o kombinowaniu.Zresztą zobaczcie że
                                                  większość radnych do miasta i powiatu ( za wyjątkiem niewielu)i kandydatów na
                                                  nich oraz kandydatów na burmistrzów to ludzie bardzo przeciętni majatkowo , dla
                                                  której bycie radnym to sposób na życie. Zgadzam się z tymi którzy na tym forum
                                                  twierdzą że należy postawić na zamożnych a więc niezależnych.
                                                • Gość: tarwic Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 22:42
                                                  jasiu, tomku, moniu ... czy jak ci tam naprawdę na imię, jeśli jesteś
                                                  ( taki,taka ) ekstra, to odkryj info o sobie, dawaj twoją kartotekę z urzędu -
                                                  cwaniaczyć każdy możę.
                                                • Gość: major Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 03.11.06, 10:02
                                                  wiecie, całkiem zabawne wydają mi się ataki na kandydata, który ma odpowiednią
                                                  ilość kasy na koncie.
                                                  To rzeczywiście świadczy o zaradności i o tym, że idzie do urzędu bo chce
                                                  działać, a nie trzepać kasiorę - bo to może i bez fuchy burmistrza gdzie patrzą
                                                  na ręce. Także argument przeciw Łozińskiemu, że chce sie nachabać za publiczne
                                                  pieniądze jest poniżej pewnego poziomu (pozdrawiam sztab p. Szczerby)

... to jest jazdna na polskim kompleksie, że jeśli ma kase to pewnie UKRADŁ... a
                                                  przyszło komuś do głowy, że ZAROBIŁ bo potrafi robić kasę? a nie, tak jak
                                                  niektórzy żyjący beziecznie z budżetówki i wymądrzajacy się o tym jak to
                                                  rozumieją przedsiębiorców...
                                                  Moi drodzy - na chłopski rozum - ja chce burmistrza biznesmena i menedżera,
                                                  który pomoże utrzymać miasto w obliczu twardych realów kapitalizmu.
                                            • Gość: illona Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:45
                                              skoro sątakie ciemne,to ciekawe skąd o tym wiesz<lol2> zreszta szkoda gadac,a
                                              moze opowiesz nam o tych inych "ciemnych stronach',bo najwyrazniej jestes
                                              bardziej wtajemniczony odnas?:D
    • Gość: WYBORCA Z TG Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 22:39
      Sklepikarz Łoziński nic nie znaczy bez S. Wilka przez którego został
      namaszczony w podjazdowej walce ze Szczerbą. Dziwię się że Szczerba widząc to,
      dawno nie rozprawił się z Wilkiem pozwalając mu na przedwyborcze harce.Ulotka
      w Gwarku krytykująca jego wspópracowników z Ratusza za to ,że nic nie robią
      tylko balują, jest hańbiąca. Jako kandydat na starostę (sic! )Wilk chce dostać
      się za wszelką cenę do rady powiatu.W tym celu na listy w mieście ( OW5 i OW6)
      wciąga osoby popularne aczkolwiek prawdopodobnie karane sądownie za podrabianie
      paliwa czy jazdę po pijanemu. To jakiś chocholi taniec, o którym wszyscy
      wiedzą, ale na razie ( przynajmniej na forum) biorą w nim udział. Mam
      nadzieję ,że przyjdzie moment otrzeźwienia. Byle przed 12-tym...
      • Gość: WYBORCA 2 Z TG Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.06, 22:48
        PANIE MARKU MIEJ PAN CYWILNĄ ODWAGĘ I PODPISZ SIĘ WRESZCIE POD TYM CO NADAJESZ.
        • Gość: tg Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.06, 00:52
          To chyba on spojrzy kto jest w sztabie Wiarygodnego Burmistrza Szczerby dopiero
          się teraz dowiedziałem od znajomego i się przeraziłem i tak były sbek, inny to
          facet który nigdy nic nie robił tylko przykleja się do kogo się da teraz u
          Szczerby wcześnie u senatora SLD I inni oni nie startują bo kto by ich wybrał
          ale w radach nadzorczych biorą przez ostatnie w 4 lata po 7tyś złotych
          miesięcznie. Chciałem głosować na Szczerbe ale po tych wiadomościach a ja
          wierzyłem w jego uczciwość
          • Gość: TARNOGÓRZANKA Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 00:33
            ByŁam na debacie przedwyborczej w Domu Kultury.Nic z niej nie wynikało poza
            tym, że Szczerba i Czech się nietrawią, a Suskowa ... szkoda słów ...wogóle jej
            nie zrozumiałam.Jakaś dziwna kobieta.Szkoda, że nie było tam Łozińskiego i
            Kowolika.To chyba jedyni, na których warto stawiać w tych wyborach.Któryś z
            nich na pewno zostanie BURMISTRZEM. Tego ŻYCZMY im i sobie.
            • Gość: s Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 00:51
              Masz rację. Ja też byłem na tej debacie. Byli siebie warci główni aktorzy tego
              spektaklu. Szczerba chyba wypadł najlepiej, tylko tyle, że sukcesy o których
              mówił, to nie tylko jego zasługa. Szkoda, że nie stoi za nim już Łoziński.
              Mieli byśmy jasną sprawę. To był bardzo solidny duet.
              • Gość: TARNOGÓRZANKA Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 01:10
                Nie znam cię "s", ale czuję się tak, jakbyś czytał mi w myślach. Zgadzam się z
                tobą. Zróbmy coś dla Tarnowskich Gór. Ty i ja - my. Kocham moje miasto i jego
                mieszkańców. Zagłosujmy na rzetelnych i mądrych, a nie ludzi ...
                • Gość: ryba Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 04.11.06, 09:57
                  tonęli we frazesach... ciekaw jestem rzeczywicie co powiedziałby tam
                  Łoziński...ale cóż - jakoś nie chce mi sie wierzyć w "bestronność" prawyborów
                  robionych przez młodzieżówkę na usługach jednego z kandydatów... do zobaczenia
                  12-go, powodzenia panie Łoziński
                  • Gość: ps Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 04.11.06, 16:08
                    Kurde, a słyszeliście te Susek? Ta babka hańbi wszystkie blondynki, bo
                    potwierdza stereotyp... "głosujcie na mnie bo jestem kobietą i jestem młoda"
                  • Gość: Jarosław Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 02:22
                    Ryba-ty to masz nosa. Obstawiasz-widzę-mojego kandydata. Ale masz rację, on
                    jest naprawdę ekstra. Ma coś w sobie takiego, czego mu nawet zazdroszczę, że
                    robiąc nawet niewiele pociąga za sobą ludzi. Obserwuję go, chociaż go jeszcze
                    osobiście nie poznałem. Bardzo mi imponuje. Chciałbym go kiedyś poznać
                    osobiście.Na pewno na niego oddam głos,jak również cała moja rodzina.
            • Gość: lupa Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 20:21
              Ja też byłem na tej debacie. Teatr za lustrem jest lepeszy. Szkoda, że konwencja
              tej debaty nie przewidziała pytań z sali. A tak nawiasem mówiąc, to byli tam
              ludzie ze sztabów wyborczych kandydatów i kandydaci na radnych z ich list -
              zmarnowałem czas.Wilka tam nie widziałem, może jest na zesłaniu.
      • Gość: drwal Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 03.11.06, 10:13
        ....ale to już hiporyzja jest! w ogólnopolskiej kampanii rypią i plują na
        siebie wzajemnie, a kiedy w naszym City podniesie sie głos to wszyscy pałają
        świętym oburzeniem...no rzeczywiście Wilk zgrzeszył, bo otwarcie bluzgnął
        urzedasów, na co wielu miało ochotę. No tak, niepisan prawo mówi, ze takie
        rzeczy sie puszcza pokątnie, a na oficjalne stwierdzenie wszyscy pałają tyle
        świętym, co udawanym oburzeniem.
        Także tekst o "władzy malowanej" był w porzo i znać było człowieka z
        "jajmi"...jednak przeprosiny za te słowa w następnym "Gwarku" to strzał
        samobójczy i polityczna porażka. Tym ruchem Wilk nadszarpnął swój wizerunek
        człowieka bezkompromisowego - dał sie sterroryzować "szefostwu" w urzedzie.
        • Gość: jouza Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.06, 13:22
          Bluznął na urzędasów !, a przez 4 lata był v-ce oberurzędasem i nie bluzgał?,
          bo na konto przychodziła pensja.Jeśli jego odwaga i bezkompromisowość
          potrzebuje czterech lat pasienia brzucha, to może lepiej ta syberia lub
          przynajmniej bieszczady....
        • Gość: lupa Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 20:14
          Gościu masz rację. Współpracę Szczerba-Loziński zepsuł wilku.
          Panu drwalowi radzę tak nie rąbać, to co napisał wilku o urzędasach dotyczy w
          pierwszej kolejności jego. Przecie przez ostatnie 4 lata jest urzędasem.
          /no i mieszaczem/
          • Gość: tg Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.06, 21:15
            ja bym tych starych wyjadaczy wyslal na emmerke dajxcie szanse mlodym takim jak
            Łozio !!!!!!!!!!!!!!!!
            Krzysiaku jesteś naj
            • Gość: Kaz Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 02:37
              Krzysztofie ! Chociaż jestem twoim przeciwnikiem politycznym, dobrze ci życzę
              i przez to radzę - nie bądź taki ufny wobec ludzi. Czy wiesz, że Wilk i Burzka
              wykreślili cię ze swoich ulotek wyborczych ? Szanuję cię, więc ci to mówię.
              Opamiętaj się w swojej ufności. Oni cię potrzebują, a nie ty ich.
              • Gość: sum Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 05.11.06, 11:18
                wszelka nielojalność i lekceważenie w końcu sie mści... wydaje mi się że Wilk i
                Bużka pokazali tu brak klasy, który nie wyjdzie im na zdrowie. Niech pan walczy
                z klasą panie Łoziński
              • Gość: meggi Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 18:00
                to chyba zle:/ nie podobaja mi sie tacyludzie,ktorzy patrza tylko swojej dupy!
                oni chcą wszystko dla sibie.niedaj sie panie Krzysiu!
            • Gość: gość Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.06, 11:16
              Przecież ten twój Łozio był już w Ratuszu jako wice burmistrz i wyleciał za
              przekręty z rynkiem.
              • Gość: ergo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 05.11.06, 11:22
                TEN POST JUŻ PISAŁEM, ALE DO CIEBIE GOŚCIU SIĘ ON WYBITNIE ODNOSI WIĘC NIE
                ODMÓWIĘ SOBIE TEJ PRZYJEMNOŚCI :

wiesz, tak sie składa że znam Krzyśka i jego atutem jest fakt, że podchodzi
                lajtowo do wyborów. Jeśli go wybiorą to bardzo dobrze, jeśli nie, to nie będzie
                się chlastał (jak niektórzy).
                Jego "parcie" jest oparte na ambicji i chęci działania. I jeszcze jedno - mam
                przyjemność być w jego sztabie i wiem dokładnie jakich używa technik by zostać
                burmistrzem - nic po trupach. Czego niestety nie można powiedzieć o sztabach
                konkurentów.
                Mamy ludzi "na mieście" i obserwujemy działania na "rynku wyborczym"- jesteśmy
                zniesmaczeni "czarnym PR", jaki jako ma miejsce. To niewątpliwie oręż
                polityczny, ale i świadczy o braku klasy.
                Plotki i opinie dyskredytujące Łozińskiego i jego otoczenie są rozprzestrzeniane
                w okresie kampanii z wyjątkową intensywnością - kpiną byłoby zwalanie tego na
                przypadek.

Przykłady:
                1. Że dopuścił się "przekrętu" i "uczciwy i wiarygodny" pan S. musiał go
                zwolnić. (vide - odszedł sam, z powodów o których dobre obyczaje nie pozwalają
                mówić- dość powiedzieć, że był to konflikt poglądów i dalsze piastowanie funkcji
                w-ce byłoby bezprzedmiotowe)
                2. Że ma co najmniej kilka spraw w sądzie, a na jego majątku siedzi komornik -
                dlatego chce naprawić swoje finanse dietą burmistrza. (vide - zapraszamy do
                zerknięcia w dostępne w necie oświadczenie majątkowe. Krzysztof Łoziński nie
                cierpi bynajmniej biedy, bo z powodzeniem działał wiele lat na tym terenie jako
                biznesmen o nieposzlakowanej opinii)
                ... i jeszcze parę mniej wybrednych przykładów, których nie przytoczę.

Jeśli szanowni Wyborcy uważają, że to w porządku i należy takim plotom wierzyć -
                PROSZE NA NAS NIE GŁOSOWAĆ, bo co jak co, ale przedstawicielami ludzi o takim
                nastawieniu do życia i polityki być nie chcemy.
                • Gość: tg Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.06, 16:18
                  Popieram w pełni to co piszesz. Ja i tak będę głosował Na Krzysia bo to jest
                  najlepszy kandydat. Stawiam na Młodych. Czas na zmiany. Betony muszą odejść!!
                  • Gość: tarnogórzanin Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.06, 16:32
                    Ja także popieram że i w Radzie Miejskiej i Powiatowej powinny nastąpić
                    zmiany na młodych ludzi z innym poglądem na świat a nie ludzie którzy jak
                    betony są w radzie już nawet od 4 kadencji lub ludzie którzy piastowali
                    stanowiska kierownicze za komuny , sekretarze którzy traktują bycie radnym jako
                    dodatek do emerytury. I wegetowanie od sesji do sesji. Czas na zmiany ludzie
                    głosujcie na młodych i ambitnych.
                • Gość: gość Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.06, 20:26
                  Wcale nie dziwią mnie Pana słowa Panie Ergo. Bo pisze Pan to co każą Panu pisać.

Wnioski same nasuwają się jeżeli chodzi o przekręty Pana Ł. Dla czego tak mocno
                  jest zaangażowany w kampanię wyborczą Pana Łozińskiego Pan D. Kosiński, który
                  jest współ właścicielm baru (kopuły) na rynku, bo jego wsólnikiem jest wasz
                  Łoziu.
                  A jak czytam o tym jaki jest przedsiębiorczy to mi sie nie dobrze robi. Może i
                  przedsiębiorczy to on był jak był wice ale nie w stosunku do miasta tylko dla
                  siebie. I boję się jednego, że jak zostanie burmistrzem (oby nie) to TG pogrąży
                  tak jak Pan Hanysek.
                  A ja wybierając burmistrza swojego miasta nie kieruję sie tym, że kandydat jest
                  przystojny, młody tylko tym co ma w głowie.
                  • Gość: ergo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 06.11.06, 23:19
                    Jeśli chodzi o ścisłosć to ja sugeruję reszcie sztabu co pisać :)

A powaznie - to że pan Kosiński jest zaangazowany w kampanię Łozińskiego jest
                    conajmniej naturalne, a pańskie oburzenie pod tym względem jest co najmniej
                    wymuszone.
                    Prosze mi pokazać jednego kandydata, który nie jest wspierany przez odpowiednie
                    lobby! Choć to mało popularna prawda, ale kandydat bez zaplecza w postaci
                    regionalnych przedsiębiorców to za przeproszeniem, frajer i polityczny samobójca.

Prosze sobie zajrzeć choćby na listy PO, gdzie min. można znaleźć ludzi SPOZA
                    partii, a będacymi lobbystami na przecz partii, za co ona sięw ten sposób
                    odwdizęcza. I nic w tym nienormalnego - polityka to gra współzależności i
                    budowania poparcia u jak najbardziej wpłuwych grup społecznych. Twarda prawda,
                    ale prawda. Niestety, nie do pojęcia dla osób, których polityczna swiadomość
                    zatrzymała się na wyborach do samorzadu klasowego. Prosze wybaczyć tą wycieczkę
                    osobistą, ale pewien poziom irracjnalności wykracza poza moją wytrzymałość.

Poniższe ostarżenia względem Łozińskiego są również poniżej poziomu, więc ich
                    nie skomentuję. My także zwracamy uwagę na to co "mają w głowie" wyborcy - nie
                    przychlebiamy się im bezczelnie - tak więc proszę oddać głos na pozostałych ,
                    jakże pełnych intelektu, polotu nieskazitelnego życiorysu kandydatów.

• Gość: illona Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 13:57
                    to, ze Lozinski jest przystojny powiedzial pan szczerba.trudno tu nie wtracic
                    faktu,ze to lozinki reprezentowal miasto i takiego reprezentanta chialabym
                    zawsze widziec na stanowisku burmistrza, a co do hanyska... jak jestes taki
                    madry gościu,to sam kandyduj,chyba ,ze juz kandydujesz...? BEZ KOMENTARZA:/
      • Gość: Wyborca Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 22:57
        To o czym Pisze ZORIĘTOWANY okazało się prawdą. Komisja wyborcza wykluczyła
        Pana Macieja Wierszyca z okręgu nr. 6 z miasta, do powiatu w TG ,jako karanego
        sądownie za jazdę samochodem po pijanemu. Ilu jeszcze pan Wilk kandydatów na
        radnych, karanych, ma na swoich listach? O ile mi wiadomo jest conajmniej
        jeszcze jeden, Pan Z. S.Zaczekajmy na reakcję komisji wyborczej, która powinna
        wszystkie kandydatury weryfikować !!!
        • Gość: jfk Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 06.11.06, 11:36
          wiesz co, błagam nie unoś sie świętym oburzeniem. Tak, na tym przykładzie
          możnaojśćdo wniosku, że przymierze społeczne to banda alkoholików, przestępców i
          malwersantów. Miałem przyjemność poznaćWierszyca i jakkolwek to człowiek nie
          przebierający w słowach, to ma jaja i masę pomysłów. Powinęła mu sie noga - kto
          jest bez grzechu niech rzuca tymi cholernymi kamieniami. W innym wypadku to
          hipokryyzja!
          Co dzieje sie w sejmie? Pijacy, oszuści i gwałciciele - ale jakoś glosów
          oburzenia nie słyszę tak mocno. Nie róbmy z siebie większych świetych niż jesteśmy.

Wierszyc zrobil źle i fakt skreślenia go z list jest bardzo dużą karą dla niego.
          Zamiast pominąc tą kwestię milczeniem podniosą sie teraz głosy oburzenia,
          najczęściej ludzi o wielu zatajonych grzeszkach.

Jeśli szanowni przeciwnicy nie mają innych argumentów przeciw Przymierzu
          Społecznemu" to gratuluję polotu i serdecznie pozdrawiam ich wyborców.
          • Gość: Łukasz Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.06, 19:24
            Ludzie to co sie z wami dzieje?! miastem powinni rzadzic ludzie prawi a nie
            karani... i gadka typu 'podwinela mu sie noga' w tym wypadku jest zalosna;]
            wszyscy tutaj pisza ze to dobrze ze P. Łozinski jest przedsiebiorczy i nie jest
            biedny...ale jakos nikt nie wspomnial o tym ze tego wszystkiego co mozna bylo
            zobaczyc na Jego oswiadczeniu majatkowym dorobil sie za czasow swej 3letniej
            kadencji, i te wsyztskie dzialki i mieszkania kupil za ta pensje vice? watpie ;]

pozdrawiam
            • Gość: jfk Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 06.11.06, 23:23
              ja nie mówie, ze ona ma rzadzić - wyleciał z listy i koniec tematu. A robienie
              teraz z niego wielkiego złego jest głupie i małostkowe. Lepper jest w koalicji i
              rządzi, a ma wyroki - i co? Lamentuje ktoś?
              • Gość: kate Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 17:00
                to ze w rzadze panuje chaos to nie znaczy ze w naszym miescie ma byc tak samo
                • Gość: wyborca Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 17:48
                  Czytam te wszystkie wypowiedzi i dochodzę do wniosku że ktoś się bardzo obawia
                  chyba z konkurencji i ma rację bo kandydat ma bardzo duże szanse i listy są
                  bardzo mocne ( analizowałem listy kandydaci są bardzo znani w mieście z dobrej
                  strony i są ludzie z różnych środowisk – oprócz tej jednej wpadki chyba
                  niedopatrzenia ) niezależny obserwator ( mam swoich kandydatów z innego
                  ugrupowania)
                  • Gość: J-23 Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:04
                    Jestem dziś w internecie po dłuższej nieobecności. Znalazłem zupełnię
                    przypadkowo strony dotyczące wyborów i nie mogę zrozumieć o co tu chodzi. Mam
                    wrażenie, że tu się na wzajem wszyscy kandydaci atakują. Odnoszę wrażenie,
                    że "cicha woda"- p.łoziński jest bezpardonowo atakowany przez sztab
                    p.Szczerby.Zrozumiałbym, gdyby czynił to zupełnie kto inny, ale taki obrót
                    sprawy jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.Wydaje mi się, że złym duchem w
                    obozie p.Szczerby jest p.Pyla.Takie jest moje spostrzeżenie.Mam nadzieję, że
                    p.Szczerba jest nadal takim samym człowiekiem jakiego znała b.blisko moja
                    mama.A może jest tak, że władza i ludzie, którzy go otaczają tak b. go
                    zmienili, że lepiej poszukać sobie innego kandydata na burmistrza ???
                    • Gość: Gabryś Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:07
                      Głosuj na Czecha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      • Gość: Kaz Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:10
                        Chyba cię po... Może być TYLKO SZCZERBA LUB ŁOZIŃSKI !!!
                        • Gość: rus Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:25
                          tylko CZECH !
                          • Gość: gość Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:28
                            rus ! co ty gadasz ? my go nie chcemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                          • Gość: ŻAK Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:32
                            Czech ????????????????????????????????????????
                            HA HA HA .....................................
                            Do szkoły dzieci uczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                            Feeeeeeeeeeeeeeeee
                            • Gość: hanys Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 09:34
                              Nie ładnie wyśmiewać się z kogoś kogo na prawdę nie znasz ! Ja mimo, że nie
                              oddam głosu na Czecha, to bardzo go lubię i szanuję. Moim kandydatem na
                              burmistsz Tarnowskich Gór jest Łoziński. Bardzo się cieszę, że kandyduje.
                              • Gość: wyborca Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 10:25
                                Ja równierz uważam że Łoziński jest najleprzym kandydatem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                • Gość: Janek Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 11:48
                                  Masz rację. On szanuje nawet swoich przeciwników politycznych ( czego ja do
                                  końca nie rozumię ). Niektórzy to ..., ale szkoda o nich rozmawiać. Mam
                                  nadzieję, że ich dekada na szczęście już mija. Panie Krzysztofie życzymy wielu
                                  sukcesów. Oddamy na pana swoje głosy, proszę nas nie zawieść.
                    • Gość: obojętny na wszyst Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:54
                    • Gość: obojetny Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.06, 20:54
                      Przyznaje racje wyborcy i j23 Większość tych złych wypowiedzi to sztab ludzi
                      p>Szczerby
                      i przyznaje ten człowiek jest dobrym człowiekiem ale doradcy tacy jak PYLA
                      Żurek , Rewres- po 7tys w radach nadzorczych z kim on się zadaje!!!!!!!!
                      jedyny Jaworski no ale 10tyś zł to nie wiem czy inni by tak za nim nie byli
                      • Gość: J-23 Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.06, 21:40
                        Czy ty się nie mylisz ? P.Szczerba na pewno obraca się wśród tych ludzi ?
                        To chyba nie możliwe. Jeśli to prawda, to ja nie chcę mieć z nim już nic
                        wspólnego. To chyba jednak nie możliwe. Nie! P.Kazimierzu niech się pan
                        opamięta ! To chyba jakiś sen. Pan przecież był takim porządnym człowiekiem.
                  • Gość: Detektyw Re: Łoziński cicha woda? IP: 213.186.95.* 08.11.06, 12:27
                    No i ma pan panie "wyborco" drugą wpadkę na liście Łozińskiego co skutkuje
                    skreśleniem kandydata Zygmunta S. To tylko potwierdza że lista nr 22 jak i sam
                    kandydat na burmistrza oraz pan S. Wilk na starostę jest niewiarygodny. Wstyd
                    i hańba !!!
                    • Gość: wyborca Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 12:57
                      twoje IP z Urzędu Miejskiego czy to sam Burmistrz czy wice
                      • Gość: Detektyw Re: Łoziński cicha woda? IP: 213.186.95.* 08.11.06, 14:42
                        Skąd by to IP nie pochodziło ( na pewno nie z UM) to jest niestety smutna
                        prawda. I do tego wstyd dla samego komitetu wyborczego i jego zwolenników.A
                        może to jeszcze nie koniec selekcji?
                        • Gość: rudddkofzki Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:45
                          IP niestety wyciekło z komisji wyborczej ! ???
                          • Gość: mika Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:48
                            ale CZECH się z wami bawi ..................ha,ha ..................
                            • Gość: siłacz Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:50
                              może się w końcu pomyli i my go wtedy .....
                              • Gość: zonk Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:52
                                Możecie mu naskczyć, za nim stoi POlski
                                POseł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                • Gość: wierzba Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 19:42
                                  I tu się zonku mylisz, Pyla też tak kidyś myślał. Ale to już było .......
                            • Gość: tedy Re: Łoziński cicha woda? IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.06, 10:18
                              I wszystko jasne Łoziński 1416 głosów 6,7% ha ha ha
                              taka jest prawda !!!
                              • Gość: fuka Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 13.11.06, 14:20
                                no, ja nie wiem co w tym śmiesznego...ludzie poszli za szyldem partii, a nir
                                głosowali na konkretnych przedstawiclieli... efektem tego w szranki staną dwaj
                                nauczyciele, któtrzy całe życie bezpiecznie paśli sięna garnuszku
                                budżetówki...no pogratulować takich sielnych i życiowych kandydatów - ludu
                                tarnogórski - idź spać, to może mniejszą sobie zrobisz krzywdę
                    • Gość: gb Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 14:09
                      wygląda na to, że to Burzka ich kosi. Jak zostanie sam na liście, będzie "Po
                      Prostu Najlepszy"
                      • Gość: luyfd Re: Łoziński cicha woda? IP: 213.186.95.* 08.11.06, 14:52
                        To by pasowało jeżeli to IP jest z urzędu miasta.
                      • Gość: odskok Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 15:42
                        Burzka i Wilk to starzy wyjadacze. Szkoda, żę Łoziński się z nimi zadał. Myślę,
                        że wyciągnie z tego wnioski.
                      • Gość: wyborca z OW 6 Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 23:03
                        Jeżeli znasz in minimum zasady obliczania głosów, to nie pisz głupot. Gdydy tak
                        było to oznaczałoby że Buszka działa na swoją szkodę! Jednakże zanosi się, że
                        po eliminacji dwóch przestepców (z listy powiatowej, Wilka i Łozińskiego OW
                        nr6 ),lista nr 22 w tym okregu nie zdobedzie mandatu. A wiec Buszka na out,
                        czyli wypadł . Nareszcie ta biedota zejdzie ze sceny, bo jak mieszkańcy
                        Strzybnicy mogą to dalej tolerować!
                        • Gość: goguś Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 00:02
                          Fajnie smucisz.......................
                          • Gość: bromba Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:46
                            Jak potwierdza sztab wyborczy Przymierza Społecznego ( p. Bugajski 0323813729),
                            dwaj kandydaci do Rady Powiatu z najbliższego otoczenia lidera S.Wilka zostali
                            skreśleni z list wyborczych, gdy okazało się, że są pospolitymi przestępcami
                            • Gość: ergo Re: Łoziński cicha woda? IP: *.oka.pl 09.11.06, 22:34
                              Potwierdzamy skreślenie z list wymienianych nazwisk.
                              Nie ma co owijać w bawełnę - jest to dla nas sytuacja niezręczna i bardzo nam
                              wstyd.
                              Nie posiadamy jednak systemu inwigilacji, który pozwoiłby na 100% pewności.
                              Popełniliśmy błąd wierząc ludziom "na słowo", oraz opierając się na ich dobrej
                              opinii w środowisku lokalnym. Bo że taką mieli nie można zaprzeczyć - dlatego
                              uważamy za niesmaczny wybieg czarnego PRu całe to oburzenie jakie temu
                              towarzyszy. Zapewne najgoręcej krzyczący jeszcze niedawno takze uważali
                              skreślonych za pozytywne persony.

Zaden komitet nie byłby tak, za przeproszeniem, DURNY, aby mając świadomość
                              skazy na reputacji kandydata, brać go na swoje listy i narażać sie na bat opinii
                              publicznej.

Protestujemy, jak wspomniałem, przeciw uogólnianiu i wpychaniu "Przymierza
                              Społecznego" w rolę "zbieraniny zapchajdziurów". W każdej wspólnocie zdarzają
                              się wstydliwe wyjątki.

Dlatego raz jeszcze przepraszamy, z żalem zdając sobie sprawę, że chorobliwa
                              nieufność, nawet względem swoich ludzi, to nieodłączna część polityki.

• Gość: scooter Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 14:13
                      szukaj Ty ziemniakow w polu,kandydaci juz zostali skresleni,a jak juz ktos
                      wwczesniejnapisal : nie znasz kogos,to przynajmiej powstrzymajsie od oszczerstw
                      na jego tmat. szkoda gadac... tomiasto sie stacz,zrobcie cos z tym.macie
                      glos,glosujcie,tylko nie grajcie w lotka przy urnie. jesli nie znacie
                      kandydatow dobrze,to lepiej serio w domu zostancie... 3mam kciuki p. lozinski!

p.s. Detektyw.. hanba...niewiarygodny...wstyd... kto Ty jesteś, co?
            • Gość: elmira Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 14:05
              Łukaszu,

sadzac po Twoich wypowiedziach nie masz zielonego pojecia o dochodach
              urzedasow. gowno Cie powinno obchodzic co ma lozinski,a co Ty masz? nic..ojakze
              mi przykro.to... moze zazrosc Cie teraz zzera? zycze Ci,aby kiedys udalo Ci sie
              zarobic tyle kasy ile bys chcial,a tym czasem pozdrow ludzi zTwojej partii i
              idz do lekarza po poludniu,bo chyba przemeczony jestes...

pozdrowienia i calusy<lol2>
              • Gość: Łukasz Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.06, 17:17
                z calym szacunkiem mam dwa razy tyle co pan Łozinski i Tobie nic do tego. A to
                ze interesuje mnie majatek p.Łozinskiego nie powinno Cie dziwic bo jets on
                osoba publiczna ...no ale Ty tego mozesz nie rozumiec
                • Gość: głosss... Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 23:24
                  Do urn wyborcy, do urn ... Pokażcie jakie macie jaja ha, ha. ha ...
                  • Gość: Magda Re: Łoziński cicha woda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 23:30
                    głosss - a ja cię p..... , ja sobie pójdę na wybory dopiero za cztery lata. Wal
                    się na tważ ! Sam za..... do ury.
              • Gość: Łukasz Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.11.06, 17:18
                no i wnioskujac z Twojej odpowiedzi stwierdzam ze jestes osoba malo
                inteligentna wiec nie bede z Toba polemizowac

pozdrawiam
                • Gość: fan Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.07, 13:01
                  co z tego łozińskiego za biznesmen, czy ktos wie czym ten facet sie zajmuje
                  oprócz tego ze sprzedaje plastikowe miski i nocniki ?
                  • Gość: kibic Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.07, 19:11
                    no moze wreszcie ktoś napisze jak pan Łoziński dorobił sie tych "paru groszy".
                    na sprzedaży plastikowych tanich misek i koszyków ?
                    • Gość: gość Re: Łoziński cicha woda? IP: *.strong-pc.com 01.08.07, 09:49
                      zazdrościsz?
                      • Gość: kibic Re: Łoziński cicha woda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.07, 15:15
                        nie, tylko sie zastanawiam jak taki uczciwy człowiek jak pan Łozinski dorobił
                        sie takiej kasy, bo ja prowdzę sklep z żoną od 11 lat i o takich
                        oszczędnościach moge tylko pomarzyć.
                        • Gość: jana Re: Łoziński cicha woda? IP: *.strong-pc.com 02.08.07, 11:13
                          jego kasa jego sprawa
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka