Dodaj do ulubionych

Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ?

06.09.07, 15:25
jest budowane ? Może ktoś lepiej zna te okoliczne wioski ?
www.bbnieruchomosci.pl/osiedle-brzozowy-gaj.php
Obserwuj wątek
    • kotnaplotek Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 10.01.08, 15:29
      ceny zbliżają się do tych z Villa Magdalenka.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=61622669
    • nakuj Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 25.01.08, 19:31
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=234&w=68623844&a=68623844
    • kotnaplotek widać skrzynki elektryczne przy działkach 22.04.08, 12:56
      nadmiar pradu już jest.
      • 23student zaczeli grodzić działki, rozpoczynają roboty 06.05.08, 21:52
        przy osiedlu. Nieżle to wygląda.
    • kolor6 Re: Osiedle " Brzozowy Gaj " w Regułach 08.05.08, 20:54
      też ładne osiedle.
      www.profm.pl/index.php/dom/52
      • 14madam Re: Osiedle " Brzozowy Gaj " w Regułach 11.05.08, 20:24
        wysoka cena,
        nieruchomosci.muratordom.pl/deweloperzy/szczegoly_inwestycji/17
    • o_linek Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 10.06.08, 19:23
      3 domy w budowie. Porządnie to wyglada.
    • kotnaplotek jest już tablica z osiedlem w Przypkach 06.07.08, 19:15
      to dobrze.
      • 23student reklama osiedla przy trasie krakowskiej 31.07.08, 10:51
        przed skretem do Kolonii Woli Przypkowskiej. Osiedle Brzozowy Gaj.
        Duży kolorowy plakat.Przed hotelem Banderoza. Na poczatku gm.
        Tarczyn.
    • adam-bronisz Osiedle " Brzozowy Gaj " w Przypkach ? 29.10.08, 14:38
      prace na budowie przed zimą szybko posuwają się do przodu.
    • avenue2 Re: Osiedle " Brzozowy Gaj " 17.12.08, 15:58
      domki w Regułach .
      www.profm.pl/index.php/dom/52
    • a123abc Osiedle " Brzozowy Gaj ", w Przypkach 29.01.09, 14:32
      czy ktoś już rezerwował tutaj dom ? Chodzi o pierwsze budynki w os.
      Brzozowwy Gaj w Przypkach. Domy murowane.
      • pyszka16 Osiedle " Brzozowy Gaj ", elewacje 14.07.09, 16:52
        elewacje żółto-białe na domach ładnie wygladaja za ogrodzeniem. Mała
        ekipa budowlana tam pracuje. Szkoda ,że jeszcze nie ma okiennic.
    • query25 Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 10.04.10, 09:16
      Znalazłem to miejsce , jadąc przed hotelem "Banderoza", minąłem
      pasące się konie na jego tyłach. I dalej za laskiem widać po prawej
      stronie piewrwsze domy. Słabe oznakowanie osiedla z dojazdem od
      szosy krakowskiej. Spokojna i cicha miejscowość, widać z daleka
      Tarczyn , z charaktereystyczną wieżą ciśnień .
    • gosc.ole Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 21.02.11, 12:00
      A osiedle Centrum Deweloper w W. Mrokowskiej. Tam już kwitenie zycie w osiedlu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka