mimopiwa 06.09.07, 15:25 jest budowane ? Może ktoś lepiej zna te okoliczne wioski ? www.bbnieruchomosci.pl/osiedle-brzozowy-gaj.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kotnaplotek Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 10.01.08, 15:29 ceny zbliżają się do tych z Villa Magdalenka. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=106&w=61622669 Odpowiedz Link Zgłoś
nakuj Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 25.01.08, 19:31 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=234&w=68623844&a=68623844 Odpowiedz Link Zgłoś
kotnaplotek widać skrzynki elektryczne przy działkach 22.04.08, 12:56 nadmiar pradu już jest. Odpowiedz Link Zgłoś
23student zaczeli grodzić działki, rozpoczynają roboty 06.05.08, 21:52 przy osiedlu. Nieżle to wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor6 Re: Osiedle " Brzozowy Gaj " w Regułach 08.05.08, 20:54 też ładne osiedle. www.profm.pl/index.php/dom/52 Odpowiedz Link Zgłoś
14madam Re: Osiedle " Brzozowy Gaj " w Regułach 11.05.08, 20:24 wysoka cena, nieruchomosci.muratordom.pl/deweloperzy/szczegoly_inwestycji/17 Odpowiedz Link Zgłoś
o_linek Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 10.06.08, 19:23 3 domy w budowie. Porządnie to wyglada. Odpowiedz Link Zgłoś
23student reklama osiedla przy trasie krakowskiej 31.07.08, 10:51 przed skretem do Kolonii Woli Przypkowskiej. Osiedle Brzozowy Gaj. Duży kolorowy plakat.Przed hotelem Banderoza. Na poczatku gm. Tarczyn. Odpowiedz Link Zgłoś
adam-bronisz Osiedle " Brzozowy Gaj " w Przypkach ? 29.10.08, 14:38 prace na budowie przed zimą szybko posuwają się do przodu. Odpowiedz Link Zgłoś
avenue2 Re: Osiedle " Brzozowy Gaj " 17.12.08, 15:58 domki w Regułach . www.profm.pl/index.php/dom/52 Odpowiedz Link Zgłoś
a123abc Osiedle " Brzozowy Gaj ", w Przypkach 29.01.09, 14:32 czy ktoś już rezerwował tutaj dom ? Chodzi o pierwsze budynki w os. Brzozowwy Gaj w Przypkach. Domy murowane. Odpowiedz Link Zgłoś
pyszka16 Osiedle " Brzozowy Gaj ", elewacje 14.07.09, 16:52 elewacje żółto-białe na domach ładnie wygladaja za ogrodzeniem. Mała ekipa budowlana tam pracuje. Szkoda ,że jeszcze nie ma okiennic. Odpowiedz Link Zgłoś
query25 Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 10.04.10, 09:16 Znalazłem to miejsce , jadąc przed hotelem "Banderoza", minąłem pasące się konie na jego tyłach. I dalej za laskiem widać po prawej stronie piewrwsze domy. Słabe oznakowanie osiedla z dojazdem od szosy krakowskiej. Spokojna i cicha miejscowość, widać z daleka Tarczyn , z charaktereystyczną wieżą ciśnień . Odpowiedz Link Zgłoś
gosc.ole Re: Osiedle " Brzozowy Gaj ", gdzie w Przypkach ? 21.02.11, 12:00 A osiedle Centrum Deweloper w W. Mrokowskiej. Tam już kwitenie zycie w osiedlu. Odpowiedz Link Zgłoś