fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:56 jak tylko na jednego to ja nie (; Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:56 Koniecznie, wszyscy jacyś niedopici ;) Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:58 Dzisiaj z trójki: Kac nie leczony trwa jeden dzień a leczony tydzień Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:57 Fruwam zaczniemy od jednego. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:59 Zawsze się tak zaczyna, a później nie wiesz kto Ci się ukłonił na ulicy Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:01 Iiiiiii tam. Grzecznie sie odklaniam. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:03 To ja nigdy nie wiem, bo nie mam pamięci do twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:01 ok, a mi sie pozniej znowu pociagi pomyla albo ze schodow spadne hehe ale co mi tam. raz sie zyje (: Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:02 tylko nie śpiewajmy bo nas palce beda bolaly. (gixera to twoje byly slowa? czy yomy?) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:04 Ja nie. Aleście szwungu dostali, nie nadążam czytać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em.em.em Re: No to może dzisiaj imprezka? IP: *.godot / *.dip0.t-ipconnect.de 14.06.05, 17:08 to bawcie sie dobrze, ja niestety was juz dzisiaj opuszczam. Ide do domu, a tam niestety nie ma internetu :( no to pa! tylko badzcie grzeczni, nie zdemolujcie forum i posprzatajcie po sobie pa, pa! Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:09 ok. pa pa. No to może strzemiennego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em.em.em Re: No to może dzisiaj imprezka? IP: *.godot / *.dip0.t-ipconnect.de 14.06.05, 17:11 no to cyk! Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:11 Miłego popołudnia. Okazuje się, że praca ma jednak zalety :) Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:09 Czyli imprezka się zaczela. Bo ja też już nie nadążam. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:10 No to chluśniem bo uśniem. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:10 Chwila chwila, beze mnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:12 No to polej. I siup w ten glupi dziób. ( bez obrazy - tak się mówi) Odpowiedz Link Zgłoś
tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:12 Ja mogę ogórki kiszone przynieść Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14 A ja w ogóle mam marynaty różne. Kiedyś narobiłam i stoją. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14 a ja ewentualnie służę wszelkimi radami na temat spożycia Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14 Po pierwszej szklance nie zakanszam Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:16 słusznie słusznie, słuchać ojca derechtora! Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:17 Może mały odpuścik?, tanio spuszczę Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:18 A co masz tadziu w zanadrzu? Do spuszczenia? Winogronowe najbardziej lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:19 Sofia ryzling, każda ilość Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:15 Wszystkie marynaty milo widziane, dobre rady też. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:16 My się marynujemy na tym forum, na Świat nam trza Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:17 Kiedyś mój jeszcze nie mąż po marynacie i nie jednym, wyruszyl na świat i musialam go z aresztu sledczego odbierać. Może lepiej zostańmy tu. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:18 Tak, nie ma sprawiedliwości Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:19 apja, daj spokój, chłop młody był, niedoświadczony; pewnie teraz bryluje na salonach po takiej par excellence zaprawie Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam wystarczy moment 14.06.05, 17:19 nieuwagi, jeden telefon. wracam i juz nie nadazam... Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: wystarczy moment 14.06.05, 17:21 Tak jest. nawet dwa. I na przyszlosc nie odbierac telefonów. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:20 Tadzio dawaj. Bulgarskie? Byle wytrawne bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:21 Bułgarskie, mocno aromatyczne, białe i wytrawne. Naprawdę wiosenne w smaku Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:25 A ja wyjeżdżam na stól z jedną z marynat, nie uwierzycie... Odpowiedz Link Zgłoś
tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:24 To może grzybki dorzucę, a jak kogos wzdyma po nich to swojskiej kiełbasy nakroję Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26 Do ryzlinga???????? to może później:) Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26 Ty lepiej swojej nie krój bo kaleka zostaniesz. A potem twoja żona pozwie mnie do sądu. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:27 SWOJSKIEJ KIELBASY??? Dawaj! Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:24 dzis nie mialam nawet czasu ponabijac sie z kolezanek na Urodzie (; Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28 a moge to zaliczyc jako dobry uczynek? Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:30 Myśle że wasza swietobliwośc ci wybaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:32 Ja myślę, że ona wybaczy, ona nie będzie taka Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:31 Jako stracony dobry uczynek Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:45 jutro nadrobie nie ma problemu (: Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26 Fruwam a co tam takiego na urodzie. też się lubie nabijac. Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28 co tam takiego? buuuhehehehe zapraszam (: wystarczy poczytac tytuly watkow i masz lepszy kabaret (najmocniej przepraszam) niz tutaj. A jak Ci malo to jest jeszcze "Moda" ale tam to prostu skrzydla opadaja... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28 U, dziewczyny, ja ostatnio straszyłam na Cosmo. Tam to jest hardkor. Ale zeszłam, bo mie ętelegęcja zaczęła gwałtownie spadać :))) Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29 To ja jestem wierna fanka FH. Musze też się troche rozejrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:31 Ale "Uroda" to taka filia FH ...ja tam jestem ambasadorem dobrej woli (: Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:32 ooooooo sliczne pytanie (: Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam prezencik dla dorastajacego rekinka 14.06.05, 17:34 czyli apji (; forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=211 Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29 no kurna mi jusz tesz troche spadla ale luzuje... Odpowiedz Link Zgłoś
tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29 Nie ma sprawy, pokroję. Się poświęcę Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:35 Daj pan, daj! (ale świńska?) Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:37 No dobra, my tu sobie gadu gadu, a Zenon nie przewinięty, jak mawiał filozof. Nie wiem, jak wy, ale ja już sobie zainaugurowałem... Odpowiedz Link Zgłoś
tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:37 Nie, no całkiem przyzwoita, musze przyznać Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:49 Nie powiem - dobra. Mmmmm.... Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29 A ja proponuję koktajl szwagrowski: pół szklanki wódki, pół szklanki świeżego (najlepiej nadmorskiego) powietrza... Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:31 No to siup. Ja zrobie koktajl po bożemu. Sam bóg wie co tam jest. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:33 Koktajl po bożemu? A jest jakiś koktajl np. kolankowo-łokciowy? Bo ja chętnie, biorąc pod uwagę moją reputację Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:36 Coś się wymyśli. A koktail po bożemu możemy nazwac dar boży. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:36 A co ty, poród pośladkowy odbyłeś? Odpowiedz Link Zgłoś
fruwam kurka przypomnialo mi sie... 14.06.05, 17:37 ze dzisiaj jest wtorek... a wydawalo mi sie, ze czwartek :/ Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: kurka przypomnialo mi sie... 14.06.05, 17:38 a ja jusz myslalam że środa. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:45 Yoma a o czym to jest ten program Pospieszlskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:51 Bałwan zaprasza do studia dwie strony, to znaczy prawicowców i skrajnych prawicowców, i każe im gadać na zadany temat. Wczoraj było, jak się zdaje, o tych tam pederastach. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:52 Acha faktycznie. Przypomnialo mi się. Pederasta z ...wyrasta. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 17:55 ppppaaa paaa juz się zbieeerasz yps do domku.yh. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 17:57 Traaaafiż saaama? och, moje żule z byłej pracy mi się przypomniały... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 18:04 Nie chodzi mi o żule, z którymi pracowałam, tylko o menelstwo okoliczne. Fajni byli... Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem życie 14.06.05, 18:18 wróbelkowi. Akurat dziś mają pierwsze wyloty i na takiego malca dwie kawki się rzuciły. Nio jestem większy to się przestraszyły. Idę dalej zbawiać świat :) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:19 Jest ojciec dobrym człowiekiem. Będzie to ojcu policzone w niebie. Odpowiedz Link Zgłoś
xxx131 Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:19 A ja kiedys uratowalem prezydenta Jaruzelskiego, Putin dal mi Medal Kawalerri IV RP. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:31 a ja urato0walam kota przed utonięciem w worku parcianym. Ale i tak zdechl bo go moja siostra kwaśnym mlekiem nakarmila. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:33 smutno się jakoś zrobiło... Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:33 No to podnieśmy szable. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: a teraz zdrowie wszystkich kobiet 14.06.05, 18:35 Szcze ne wmerła Ukraina! Odpowiedz Link Zgłoś
apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 18:37 No to ja juz ide. Chate wam zostawiam wolną. Imprezujcie dalej. cium,cium Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 18:38 Dobrzy jesteśmy. 100 wpisów w 2,5 godziny. Odpowiedz Link Zgłoś
apja Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:40 Nie ma nam równych. No to naprawdę papapapapappappapappapa do jutra. Jutro zapraszam na obiadek ale nie wiem co jeszcze będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:45 Dziękuję, przyjdę, 1,5 godziny, a nie 2,5. Moja lewa ręka dzisiaj jedynek nie uznaje. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:49 I znowu, ojciec, wyszło, że trzeba siać. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 18:47 Czyli w 25h zrobimy 1000 wpisów! Odpowiedz Link Zgłoś