Dodaj do ulubionych

No to może dzisiaj imprezka?

14.06.05, 16:56
kto przyjdzie na jednego?
Obserwuj wątek
    • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:56
      jak tylko na jednego to ja nie (;
    • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:56
      Koniecznie, wszyscy jacyś niedopici ;)
      • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:58
        Dzisiaj z trójki: Kac nie leczony trwa jeden dzień a leczony tydzień
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:57
      Fruwam zaczniemy od jednego.
      • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 16:59
        Zawsze się tak zaczyna, a później nie wiesz kto Ci się ukłonił na ulicy
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:01
          Iiiiiii tam. Grzecznie sie odklaniam.
          • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:03
            To ja nigdy nie wiem, bo nie mam pamięci do twarzy.
      • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:01
        ok, a mi sie pozniej znowu pociagi pomyla albo ze schodow spadne hehe ale co mi
        tam. raz sie zyje (:
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:02
          tylko nie śpiewajmy bo nas palce beda bolaly. (gixera to twoje byly slowa? czy
          yomy?)
          • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:04
            Ja nie. Aleście szwungu dostali, nie nadążam czytać :))
            • Gość: em.em.em Re: No to może dzisiaj imprezka? IP: *.godot / *.dip0.t-ipconnect.de 14.06.05, 17:08
              to bawcie sie dobrze, ja niestety was juz dzisiaj opuszczam. Ide do domu, a tam
              niestety nie ma internetu :(
              no to pa!
              tylko badzcie grzeczni, nie zdemolujcie forum i posprzatajcie po sobie

              pa, pa!
              • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:09
                ok. pa pa. No to może strzemiennego?
                • Gość: em.em.em Re: No to może dzisiaj imprezka? IP: *.godot / *.dip0.t-ipconnect.de 14.06.05, 17:11
                  no to cyk!
                  • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:13
                    to jeszcze tu!
              • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:11
                Miłego popołudnia. Okazuje się, że praca ma jednak zalety :)
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:09
      Czyli imprezka się zaczela. Bo ja też już nie nadążam.
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:10
      No to chluśniem bo uśniem.
    • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:10
      Chwila chwila, beze mnie???
      • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:12
        No to polej. I siup w ten glupi dziób. ( bez obrazy - tak się mówi)
      • tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:12
        Ja mogę ogórki kiszone przynieść
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14
          dobra dawaj.
        • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14
          A ja w ogóle mam marynaty różne. Kiedyś narobiłam i stoją.
        • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14
          a ja ewentualnie służę wszelkimi radami na temat spożycia
        • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:14
          Po pierwszej szklance nie zakanszam
          • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:16
            słusznie słusznie, słuchać ojca derechtora!
            • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:17
              Może mały odpuścik?, tanio spuszczę
              • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:18
                A co masz tadziu w zanadrzu? Do spuszczenia? Winogronowe najbardziej lubie.
                • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:19
                  Sofia ryzling, każda ilość
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:15
      Wszystkie marynaty milo widziane, dobre rady też.
      • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:16
        My się marynujemy na tym forum, na Świat nam trza
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:17
          Kiedyś mój jeszcze nie mąż po marynacie i nie jednym, wyruszyl na świat i
          musialam go z aresztu sledczego odbierać. Może lepiej zostańmy tu.
          • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:18
            Tak, nie ma sprawiedliwości
          • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:19
            apja, daj spokój, chłop młody był, niedoświadczony; pewnie teraz bryluje na
            salonach po takiej par excellence zaprawie
    • fruwam wystarczy moment 14.06.05, 17:19
      nieuwagi, jeden telefon. wracam i juz nie nadazam...
      • rydzyk.tadeusz Re: wystarczy moment 14.06.05, 17:20
        Karniaka!!!
        • apja Re: wystarczy moment 14.06.05, 17:21
          Tak jest. nawet dwa.
          I na przyszlosc nie odbierac telefonów.
          • fruwam Re: wystarczy moment 14.06.05, 17:22
            hehe pomarzyc...
        • fruwam Re: wystarczy moment 14.06.05, 17:23
          o ksiadz powraca

          pochwalony.
          • rydzyk.tadeusz Re: wystarczy moment 14.06.05, 17:27
            Na wieki
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:20
      Tadzio dawaj. Bulgarskie? Byle wytrawne bylo.
      • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:21
        Bułgarskie, mocno aromatyczne, białe i wytrawne. Naprawdę wiosenne w smaku
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:23
          Tadzio, smaka robisz.
          • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:25
            A ja wyjeżdżam na stól z jedną z marynat, nie uwierzycie...
      • tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:24
        To może grzybki dorzucę, a jak kogos wzdyma po nich to swojskiej kiełbasy
        nakroję
        • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26
          Do ryzlinga???????? to może później:)
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26
          Ty lepiej swojej nie krój bo kaleka zostaniesz. A potem twoja żona pozwie mnie
          do sądu.
        • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:27
          SWOJSKIEJ KIELBASY??? Dawaj!
    • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:24
      dzis nie mialam nawet czasu ponabijac sie z kolezanek na Urodzie (;
      • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26
        Stracony dzień?
        • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28
          a moge to zaliczyc jako dobry uczynek?
          • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:30
            Myśle że wasza swietobliwośc ci wybaczy.
            • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:32
              Ja myślę, że ona wybaczy, ona nie będzie taka
          • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:31
            Jako stracony dobry uczynek
            • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:45
              jutro nadrobie nie ma problemu (:
      • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:26
        Fruwam a co tam takiego na urodzie. też się lubie nabijac.
        • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28
          co tam takiego? buuuhehehehe zapraszam (: wystarczy poczytac tytuly watkow i
          masz lepszy kabaret (najmocniej przepraszam) niz tutaj. A jak Ci malo to jest
          jeszcze "Moda" ale tam to prostu skrzydla opadaja...
          • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28
            rzuc linkiem.
        • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:28
          U, dziewczyny, ja ostatnio straszyłam na Cosmo. Tam to jest hardkor.

          Ale zeszłam, bo mie ętelegęcja zaczęła gwałtownie spadać :)))
          • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29
            To ja jestem wierna fanka FH. Musze też się troche rozejrzeć.
            • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:31
              Ale "Uroda" to taka filia FH


              ...ja tam jestem ambasadorem dobrej woli (:
              • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:32
                żartujesz?
                • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:32
                  ooooooo sliczne pytanie (:
                • fruwam prezencik dla dorastajacego rekinka 14.06.05, 17:34
                  czyli apji (;


                  forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=211
                  • apja Re: prezencik dla dorastajacego rekinka 14.06.05, 17:36
                    dzięki.
          • fruwam Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29
            no kurna mi jusz tesz troche spadla ale luzuje...
        • tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29
          Nie ma sprawy, pokroję. Się poświęcę
          • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:35
            Daj pan, daj! (ale świńska?)
            • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:37
              No dobra, my tu sobie gadu gadu, a Zenon nie przewinięty, jak mawiał filozof.
              Nie wiem, jak wy, ale ja już sobie zainaugurowałem...
            • tupotek Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:37
              Nie, no całkiem przyzwoita, musze przyznać
              • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:41
                prosze o kawalek.
                • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:49
                  Nie powiem - dobra. Mmmmm....
    • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:29
      A ja proponuję koktajl szwagrowski:
      pół szklanki wódki, pół szklanki świeżego (najlepiej nadmorskiego) powietrza...
      • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:31
        No to siup. Ja zrobie koktajl po bożemu.
        Sam bóg wie co tam jest.
        • 3promile Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:33
          Koktajl po bożemu? A jest jakiś koktajl np. kolankowo-łokciowy? Bo ja chętnie,
          biorąc pod uwagę moją reputację
          • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:36
            Coś się wymyśli. A koktail po bożemu możemy nazwac dar boży.
          • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:36
            A co ty, poród pośladkowy odbyłeś?
            • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:38
              Nigdy nic nie wiadomo.
    • fruwam kurka przypomnialo mi sie... 14.06.05, 17:37
      ze dzisiaj jest wtorek... a wydawalo mi sie, ze czwartek :/
      • apja Re: kurka przypomnialo mi sie... 14.06.05, 17:38
        a ja jusz myslalam że środa.
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:45
      Yoma a o czym to jest ten program Pospieszlskiego?
      • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:51
        Bałwan zaprasza do studia dwie strony, to znaczy prawicowców i skrajnych
        prawicowców, i każe im gadać na zadany temat. Wczoraj było, jak się zdaje, o
        tych tam pederastach.
        • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 17:52
          Acha faktycznie. Przypomnialo mi się. Pederasta z ...wyrasta.
    • fruwam bawcie sie dobrze 14.06.05, 17:55
      robaczki (;

      do jutra!
      • apja Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 17:55
        ppppaaa paaa juz się zbieeerasz yps do domku.yh.
        • yoma Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 17:57
          Traaaafiż saaama?

          och, moje żule z byłej pracy mi się przypomniały...
          • apja Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 17:58
            moje się odżulily.
            • yoma Re: bawcie sie dobrze 14.06.05, 18:04
              Nie chodzi mi o żule, z którymi pracowałam, tylko o menelstwo okoliczne. Fajni
              byli...
    • rydzyk.tadeusz Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem życie 14.06.05, 18:18
      wróbelkowi. Akurat dziś mają pierwsze wyloty i na takiego malca dwie kawki się
      rzuciły. Nio jestem większy to się przestraszyły. Idę dalej zbawiać świat :)
      • yoma Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:19
        Jest ojciec dobrym człowiekiem. Będzie to ojcu policzone w niebie.
      • xxx131 Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:19
        A ja kiedys uratowalem prezydenta Jaruzelskiego, Putin dal mi Medal Kawalerri IV RP.
        • apja Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:31
          a ja urato0walam kota przed utonięciem w worku parcianym. Ale i tak zdechl bo
          go moja siostra kwaśnym mlekiem nakarmila.
          • yoma Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:33
            smutno się jakoś zrobiło...
            • apja Re: Wy tu imprezka a ja przed chwilą uratowałem ż 14.06.05, 18:33
              No to podnieśmy szable.
    • apja No to zdrowie tu obecnych. 14.06.05, 18:34
    • apja a teraz zdrowie wszystkich kobiet 14.06.05, 18:34
      • yoma Re: a teraz zdrowie wszystkich kobiet 14.06.05, 18:35
        Szcze ne wmerła Ukraina!
    • apja Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 18:37
      No to ja juz ide. Chate wam zostawiam wolną. Imprezujcie dalej. cium,cium
    • yoma Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 18:38
      Dobrzy jesteśmy. 100 wpisów w 2,5 godziny.
      • apja Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:40
        Nie ma nam równych.
        No to naprawdę papapapapappappapappapa
        do jutra.
        Jutro zapraszam na obiadek ale nie wiem co jeszcze będzie.
        • yoma Re: Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:45
          Dziękuję, przyjdę,

          1,5 godziny, a nie 2,5. Moja lewa ręka dzisiaj jedynek nie uznaje.
          • rydzyk.tadeusz Re: Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:48
            Więc tylko 15h
            • yoma Re: Jutro zapraszam na obiadek. 14.06.05, 18:49
              I znowu, ojciec, wyszło, że trzeba siać.
      • rydzyk.tadeusz Re: No to może dzisiaj imprezka? 14.06.05, 18:47
        Czyli w 25h zrobimy 1000 wpisów!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka