dmgr 15.05.08, 20:36 w niedzielę o 14 przy Molo. Dajcie też znac co ewentualnie robimy jak pogoda nie dopisze i jak się poznamy. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dziunia27 Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 15.05.08, 22:36 ja bede:DDD w razie niepogody mysle że sie schowamy w jakies kawiarence:D a jak sie poznamy?:/// pytanie za 1OO punktów:PP no ja np jak juz pisalam, mam czerwony wózek... Odpowiedz Link
aurinko Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 15.05.08, 22:39 Dziunia wyślij mi na maila swój nr tel., postaram się Was złapać w tym Sopocie. Odpowiedz Link
dziunia27 aurinko 15.05.08, 23:11 ok:) tylko podaj mi prosze ten mail (gazetowy czy jaki tam) bo ja Ci wyśle z mojego prywatnego, bo z tego gazetowego to mi niewychodzi wysyłanie;/ Odpowiedz Link
dziunia27 Re: aurinko 16.05.08, 12:00 wysłane:))) a ja niepomyślałam że te gazetowe maile to wszystkie takie same (tzn nick@gazeta.pl) eeee.. :P Odpowiedz Link
aurinko Re: aurinko 16.05.08, 13:21 dziunia27 napisała: > wysłane:))) Doszło, dzięki :D Odpowiedz Link
dmgr Znaki rozpoznawcze 16.05.08, 13:03 No własnie bo o tej porze to mam z dziecmi pewnie tłumy. Jak ustaliłysmy po prawej stronie od wejścia na molo głównego stoimy jak dąb więc chyba się znajdziemy. Ja mam czarny wózek a sama okulary na nosie i brązowe włosy. Tylko postarajmy się nie spóźniac w sytuacji jakby padał deszcz. Mój trochę przeziębiony ale mam nadzieję, że do niedzieli już całkowicie wyzdrowieje bo w sumie jest już prawie zdrowy no i M nie będzie marudził i zawiezie nas. Odpowiedz Link
dziunia27 Re: Znaki rozpoznawcze 16.05.08, 13:12 Magda to może i my sie wymienmy telefonami? wyslij mi na mail www.explosiv9@wp.pl a ja Ci wysle swój.. Ty masz gazetowy-dmgr@gazeta.pl, tak??:// ja tez mam ogromna nadzieje ze Julia w niedziele bedzie sie dobrze czuła;)) i jakby co to bede dzwonic do Ciebie.. a po prawej stronie przed wejsciem na molo, to tam gdzie sa kasy! Odpowiedz Link
dziunia27 dmgr 16.05.08, 16:25 twoj telefon mam już zapisany:) moj tez juz wysłałam:) a byłam przed chwilka u lekarza i jednak zostałam przy Bactrimie, a na moje pytanie czy moge z małą w niedziele wyjsc na dwór, pani doktor odpowiedziała "JAK NAJBARDZIEJ:DDD" super:DD ja juz sie wyłączam bo za chwile wyruszamy... pa:* Odpowiedz Link
dmgr Uwaga wejście na molo płatne 16.05.08, 19:56 Normalny 3,80 ulgowy 2,00, kurcze no a ja spłukana do granic. Mam nadzieję, że za dzieci w wózkach nie trzeba, bo ja 2+2 to razem 11,60. Odpowiedz Link
dmgr Re: Uwaga wejście na molo płatne 16.05.08, 19:57 Doczytałam do lat 3 wstęp wolny. Moja starsza dopiero co skończyła 3 ale wygląda na 4, może się uda. Odpowiedz Link
aurinko Re: Uwaga wejście na molo płatne 16.05.08, 20:55 Dmgr, nie martw się, poradzimy sobie :-) Odpowiedz Link
a_beatle Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 16.05.08, 20:29 Meldujemy się i my. Po prawej stronie od wejścia na molo? Tzn. przy pierwszej od prawej bramce z biletami???? My mamy zielony wózek i czerwoną parasolkę. Odpowiedz Link
aurinko Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 16.05.08, 20:51 Mój wózek jest czerwony na trzech kołach :-) Odpowiedz Link
aurinko Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 17.05.08, 11:19 Pogoda się psuje, mam nadzieję, że będzie jakieś miejsce gdzie zmieścimy się z wózkami... Odpowiedz Link