Dodaj do ulubionych

Przypominam o spotakniu w Sopocie

15.05.08, 20:36
w niedzielę o 14 przy Molo. Dajcie też znac co ewentualnie robimy jak pogoda
nie dopisze i jak się poznamy.
Obserwuj wątek
    • dziunia27 Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 15.05.08, 22:36
      ja bede:DDD
      w razie niepogody mysle że sie schowamy w jakies kawiarence:D
      a jak sie poznamy?:/// pytanie za 1OO punktów:PP
      no ja np jak juz pisalam, mam czerwony wózek...
    • aurinko Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 15.05.08, 22:39
      Dziunia wyślij mi na maila swój nr tel., postaram się Was złapać w tym Sopocie.
      • dziunia27 aurinko 15.05.08, 23:11
        ok:)
        tylko podaj mi prosze ten mail (gazetowy czy jaki tam) bo ja Ci
        wyśle z mojego prywatnego, bo z tego gazetowego to mi niewychodzi
        wysyłanie;/
        • aurinko Re: aurinko 16.05.08, 09:49
          Gazetowy - aurinko@gazeta.pl
          • dziunia27 Re: aurinko 16.05.08, 12:00
            wysłane:)))
            a ja niepomyślałam że te gazetowe maile to wszystkie takie same (tzn
            nick@gazeta.pl) eeee.. :P
            • aurinko Re: aurinko 16.05.08, 13:21
              dziunia27 napisała:

              > wysłane:)))

              Doszło, dzięki :D
    • dmgr Znaki rozpoznawcze 16.05.08, 13:03
      No własnie bo o tej porze to mam z dziecmi pewnie tłumy. Jak ustaliłysmy po
      prawej stronie od wejścia na molo głównego stoimy jak dąb więc chyba się
      znajdziemy. Ja mam czarny wózek a sama okulary na nosie i brązowe włosy. Tylko
      postarajmy się nie spóźniac w sytuacji jakby padał deszcz. Mój trochę
      przeziębiony ale mam nadzieję, że do niedzieli już całkowicie wyzdrowieje bo w
      sumie jest już prawie zdrowy no i M nie będzie marudził i zawiezie nas.
      • dziunia27 Re: Znaki rozpoznawcze 16.05.08, 13:12
        Magda to może i my sie wymienmy telefonami?
        wyslij mi na mail www.explosiv9@wp.pl
        a ja Ci wysle swój.. Ty masz gazetowy-dmgr@gazeta.pl, tak??://

        ja tez mam ogromna nadzieje ze Julia w niedziele bedzie sie dobrze
        czuła;)) i jakby co to bede dzwonic do Ciebie..

        a po prawej stronie przed wejsciem na molo, to tam gdzie sa kasy!
        • dziunia27 dmgr 16.05.08, 16:25
          twoj telefon mam już zapisany:) moj tez juz wysłałam:)
          a byłam przed chwilka u lekarza i jednak zostałam przy Bactrimie, a
          na moje pytanie czy moge z małą w niedziele wyjsc na dwór, pani
          doktor odpowiedziała "JAK NAJBARDZIEJ:DDD"
          super:DD ja juz sie wyłączam bo za chwile wyruszamy...
          pa:*
          • asia-ch Re: dmgr 16.05.08, 18:50
            Ja też będę. :-)
    • dmgr Uwaga wejście na molo płatne 16.05.08, 19:56
      Normalny 3,80 ulgowy 2,00, kurcze no a ja spłukana do granic. Mam nadzieję, że
      za dzieci w wózkach nie trzeba, bo ja 2+2 to razem 11,60.
      • dmgr Re: Uwaga wejście na molo płatne 16.05.08, 19:57
        Doczytałam do lat 3 wstęp wolny. Moja starsza dopiero co skończyła 3 ale wygląda
        na 4, może się uda.
        • aurinko Re: Uwaga wejście na molo płatne 16.05.08, 20:55
          Dmgr, nie martw się, poradzimy sobie :-)
    • a_beatle Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 16.05.08, 20:29
      Meldujemy się i my. Po prawej stronie od wejścia na molo? Tzn. przy pierwszej od
      prawej bramce z biletami???? My mamy zielony wózek i czerwoną parasolkę.
      • aurinko Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 16.05.08, 20:51
        Mój wózek jest czerwony na trzech kołach :-)
        • aurinko Re: Przypominam o spotakniu w Sopocie 17.05.08, 11:19
          Pogoda się psuje, mam nadzieję, że będzie jakieś miejsce gdzie zmieścimy się z
          wózkami...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka