Dodaj do ulubionych

Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA?

07.01.08, 20:36
Bardzo proszę o jakieś opinie.
Obserwuj wątek
    • ona10001 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 07.01.08, 21:06
      Moja przyjaciółka miała tak wesele.Bardzo polecam tę salę.dobre jedzonko,miła
      obsługa i całkiem tanio.
      • betiblu Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 07.01.08, 21:28
        Poszukaj sobie w starszych wątkach. O ile dobrze pamiętam to kiedys
        był już poruszany ten watek i .... kłótnia była
        niesamowita...he,he.. Miłej lekutry :-)
        • toj-a30 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 08.01.08, 10:18
          gorąco polecam! dobre menu, sala ładna, duży parkiet, same plusy jak dla mnie!
          • robert.dominika Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 08.01.08, 10:39
            Byliśmy tam w tym roku na sylwestrze i naprawdę było super.Dużo jedzonka,ładna
            sala.Przemiły właściciel.polecamy!
            • koniczyna-4 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 08.01.08, 15:52
              ja również polecam tę salę!!!!
              • kazik.star Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 23.01.08, 12:28
                Moja kumpelka ma tam wesele w 2009 i mówiła ,że sala jest po kapitalnym
                remoncie.Odnowili parkiet/podświetlany/,robią ogród.Podobno bardzo się
                zmieniła,oczywiście na plus.Myślę,że warto tam zajrzec :-)))
                • mona19832 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 26.01.08, 14:47
                  Ja tam miałam wesele i serdecznie polecam!!! Jedzenie super obsługa
                  też, nie miałam żadnych zastrzeżeń, goście też byli zadowoleni.
                  Naprawde polecam.
    • drinken Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 15.03.08, 12:57
      witam , pracuje jako barmanem na weselach i miałem przyjemnosc byc na tej sali
      jako gosc.Sala świetna: dużo jedzenia, miła obsługa, wszyatko ładnie podane, no
      i był nawet barman.Co do drinków no to jestem rygorystyczny, ale tu mnie pan
      zaskoczył.Drinki świetne podawane przez samego własciciela sali , który w
      dodatku nad wszystkim czuwał.
      Ogólnie bylem pod wrazeniem, gorąco polecam.
    • smyk1990 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 04.04.08, 22:31
      Byłem obejrzeć salę LEA sale jest ok, włściciel też sympatyczny tylko co mnie
      martwi to wyglad zewnetrzny otoczenia przed wejściem ,mam sugestie dla
      właściciela że powinien zrobić główne wejście od tyłu gdzie planuje parking
      wtedy nie było by problemu z wygladem z zewnętrznym bo widzę i słyszałem od
      niego że robi parking z tyłu i tam własnie powinno być główne wejście do sali ,
      było by super i nie było by widać że to jest jakaś remiza tylko porządna sala
      bom wewnatrz jest dość dobrze jeszcze jak kuchnia i obsługa będzie super to
      bedzie ok życze powodzenia właścicielowi.
      • kinita Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 12.04.08, 16:57
        My tam mamy wesele w sierpniu i z tego, co mowil wlasciciel, to planuje zrobic
        wejscie na sale od strony ogrodka. Nie wiem, jak to teraz wyglada, bo jestem
        dosc daleko, ale mam nadzieje, ze cos sie zmieni, bo jedyne co mi sie na tej
        sali nie podoba, to wlasnie ten sklepik przy wejsciu...
        • ana.rob Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 10.07.08, 00:09
          Kinita bardzo Cię proszę żebyś po weselu podzieliła się swoimi uwagami:)
          Planujemy zarezerwować tą sale ale chcemy więcej o niej wiedzieć od osób które
          miały tam wesele. Pozdrawiamy
          • kinita Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 14.07.08, 15:41
            Moge juz teraz napisac, ze zmienilo sie duzo:) Moga byc dwa wejscia, od ogrodka,
            gdzie sa juz stoliki, laweczki drewniane i troche zieleni, i od frontu, gdzie
            jest zdobiony daszek i wyglada to zupelnie inaczej niz na poczatku. Dam znac,
            jak juz bedzie po wszystkim, juz sie nie moge doczekac:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka