karolina.konrad 07.01.08, 20:36 Bardzo proszę o jakieś opinie. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ona10001 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 07.01.08, 21:06 Moja przyjaciółka miała tak wesele.Bardzo polecam tę salę.dobre jedzonko,miła obsługa i całkiem tanio. Odpowiedz Link
betiblu Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 07.01.08, 21:28 Poszukaj sobie w starszych wątkach. O ile dobrze pamiętam to kiedys był już poruszany ten watek i .... kłótnia była niesamowita...he,he.. Miłej lekutry :-) Odpowiedz Link
toj-a30 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 08.01.08, 10:18 gorąco polecam! dobre menu, sala ładna, duży parkiet, same plusy jak dla mnie! Odpowiedz Link
robert.dominika Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 08.01.08, 10:39 Byliśmy tam w tym roku na sylwestrze i naprawdę było super.Dużo jedzonka,ładna sala.Przemiły właściciel.polecamy! Odpowiedz Link
koniczyna-4 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 08.01.08, 15:52 ja również polecam tę salę!!!! Odpowiedz Link
kazik.star Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 23.01.08, 12:28 Moja kumpelka ma tam wesele w 2009 i mówiła ,że sala jest po kapitalnym remoncie.Odnowili parkiet/podświetlany/,robią ogród.Podobno bardzo się zmieniła,oczywiście na plus.Myślę,że warto tam zajrzec :-))) Odpowiedz Link
mona19832 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 26.01.08, 14:47 Ja tam miałam wesele i serdecznie polecam!!! Jedzenie super obsługa też, nie miałam żadnych zastrzeżeń, goście też byli zadowoleni. Naprawde polecam. Odpowiedz Link
drinken Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 15.03.08, 12:57 witam , pracuje jako barmanem na weselach i miałem przyjemnosc byc na tej sali jako gosc.Sala świetna: dużo jedzenia, miła obsługa, wszyatko ładnie podane, no i był nawet barman.Co do drinków no to jestem rygorystyczny, ale tu mnie pan zaskoczył.Drinki świetne podawane przez samego własciciela sali , który w dodatku nad wszystkim czuwał. Ogólnie bylem pod wrazeniem, gorąco polecam. Odpowiedz Link
smyk1990 Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 04.04.08, 22:31 Byłem obejrzeć salę LEA sale jest ok, włściciel też sympatyczny tylko co mnie martwi to wyglad zewnetrzny otoczenia przed wejściem ,mam sugestie dla właściciela że powinien zrobić główne wejście od tyłu gdzie planuje parking wtedy nie było by problemu z wygladem z zewnętrznym bo widzę i słyszałem od niego że robi parking z tyłu i tam własnie powinno być główne wejście do sali , było by super i nie było by widać że to jest jakaś remiza tylko porządna sala bom wewnatrz jest dość dobrze jeszcze jak kuchnia i obsługa będzie super to bedzie ok życze powodzenia właścicielowi. Odpowiedz Link
kinita Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 12.04.08, 16:57 My tam mamy wesele w sierpniu i z tego, co mowil wlasciciel, to planuje zrobic wejscie na sale od strony ogrodka. Nie wiem, jak to teraz wyglada, bo jestem dosc daleko, ale mam nadzieje, ze cos sie zmieni, bo jedyne co mi sie na tej sali nie podoba, to wlasnie ten sklepik przy wejsciu... Odpowiedz Link
ana.rob Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 10.07.08, 00:09 Kinita bardzo Cię proszę żebyś po weselu podzieliła się swoimi uwagami:) Planujemy zarezerwować tą sale ale chcemy więcej o niej wiedzieć od osób które miały tam wesele. Pozdrawiamy Odpowiedz Link
kinita Re: Czy ktoś coś wie o sali weselnej LEA? 14.07.08, 15:41 Moge juz teraz napisac, ze zmienilo sie duzo:) Moga byc dwa wejscia, od ogrodka, gdzie sa juz stoliki, laweczki drewniane i troche zieleni, i od frontu, gdzie jest zdobiony daszek i wyglada to zupelnie inaczej niz na poczatku. Dam znac, jak juz bedzie po wszystkim, juz sie nie moge doczekac:) Odpowiedz Link