kaszmirka 06.07.05, 22:18 Do kiedy wasze dzieci jeżdziły w wózkach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e_r_i_n Re: Do kiedy używałyście wózka? 06.07.05, 22:51 Moj syn skonczyl jezdzic w wozku, gdy miał jakies 2,5 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
karina1974 Re: Do kiedy używałyście wózka? 07.07.05, 08:28 A my jeszcze czasem, choć Paula ma już 3 lata. A dlatego, bo gdyby nie było wózka, nigdzie byśmy na czas nie doszli i dojechali, bo mała zawsze ma odmienne zdania co do kierunku naszej drogi. A tak mówie "wskakuj do wozu" i jedziemy szybciutko jak trzeba coś załatwić. Co innego spacerki i zabawa - wtedy wózek zostaje w domku. Odpowiedz Link Zgłoś
cubus1 Re: Do kiedy używałyście wózka? 07.07.05, 14:01 Nadal moje dziecko ma ponad 3 latka.Oczywiscie okazjonalnie Odpowiedz Link Zgłoś
19amatata02 Re: Do kiedy używałyście wózka? 07.07.05, 21:32 mój syn ma 3 lata i nawet nie mysli zeby porzucic wózek bez wózka ani rusz to zalezy od dziecka ja znam nawet dzieci które maja 4lata i jeszcze jezdza Odpowiedz Link Zgłoś
tynia3 Re: Do kiedy używałyście wózka? 07.07.05, 22:08 Syn ma 17 miesięcy. Wózka używam głownie ja, z powodu kosza na zakupy , podczas gdy on biega tu i tam, nawet nie dając się wsadzić do pojazdu. Odpowiedz Link Zgłoś
oladl2 Re: Do kiedy używałyście wózka? 07.07.05, 22:15 A my skończyliśmy używac wózek wraz z ukonczeniem 1 roczku. Do dzisiejszego dnia parzy mojego synka w pupcię )))). W ogóle nie ma szans na wsadzenie go do środka. Pozdrawiamy cieplutko Ola z Jasiem(23.06.2003r.) Odpowiedz Link Zgłoś
tatiana.c1 Re: Do kiedy używałyście wózka? 08.07.05, 07:44 MOJ MICHAŁEK JEST DOŚĆ SAMODZIELNYM CHŁOPCEM DLATEGO PRZYPIĘCIE GO PASAMI W WÓZKU ODBIERA JAKO OGRANICZENIE DLATEGO SPACERY WÓZKIEM ZAKOŃCZYŁY SIĘ WIOSNĄ GDY JUŻ MOŻNA BYŁO SWOBODNIE BIEGAĆ TJ. JAK SKOŃCZYŁ 2 LATA. WÓZEK TRAKTUJE RACZEJ JAKO ZABAWKE ŚWIETNIE KRĘCI SIĘ KÓLKAMI GDY LEŻY ODWROTNIE. CZASAMI PRÓBUJĘ GO OKIEŁZNAĆ I WSADZIĆ GDY CHCĘ GDZIEŚ SZYBKO PRZEMIEŚCIĆ NIESTETY NIE ZAWSZE TO SIĘ UDAJE CHOĆ OSTATNIO USIADŁ SAM, BO OBIECAŁAM MU SZYBKĄ JAZDĘ TATIANA MAMA MICHAŁKA UR. 9 KWIECIEŃ 2003 Odpowiedz Link Zgłoś
aniarad1 Re: Do kiedy używałyście wózka? 08.07.05, 08:17 ok. 1,5 roku i ...piechotką Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Do kiedy używałyście wózka? 08.07.05, 08:25 rok?Potem mała chciała albo za rękę, albo na rękę. W październiku kończy trzy lata i teraz ładuje się innym dzieciom dowózków. Wczoraj próbowała do głębokiego... Odpowiedz Link Zgłoś
kaszmirka Re: Do kiedy używałyście wózka? 08.07.05, 12:33 Moje dziecko ma 16 m-cy,planuję kupić parasolkę,ale nie wiem jak sprawdzi się w zimie,czy nie będzie dziecku za ciasno-nie wiem czy kupić zwykłą parasolkę czy lepszą ( np:z regulacją oparcia,podnóżka i budą).Zastanawiam się też czy nie zostawić wózka na pompowanych kolach na zimę,z drugiej strony sama nie wiem ile moje dziecko jeszcze w wózku pojezdzi,wiec nie wiem czy jest sens kupowania w ogóle parasolki. Odpowiedz Link Zgłoś
katka74 Re: Do kiedy używałyście wózka?do kaszmirka 08.07.05, 13:55 Hej, możemy podać sobie ręce. Czytając Twój post miałam wrażenie że czytam o sobie! Też mam 16 mies dziecko i ten sam dylemat z wózkiem. Naczytałam się juz tylu postów, że generalnie co tydzień zmieniam zdanie. Jeszcze pare dni temu sprzedawałam wózek (duży, pompowane koła) i kupowałam parasolkę, bo moja mała coraz mniej czasu spędza w wózku, woli chodzić sama. Ale już wiem że jednak na zimę zostawię ten wypasiony wózek i poczekam do wiosny. Najwyżej wtedy kupię coś lekkiego dla 2-latki. To chyba najlepsze wyjście. Pozdrawiam Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
ania.freszel Re: Do kiedy używałyście wózka? 10.07.05, 07:55 Moj Max to straszny len. Mimo ze we wrzesniu skonczy 4 lata czasem, rzadko bierzemy wozek na spacer. Ale musze przyznac ze chyba juz konczymy z wozkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
iberka Re: Do kiedy używałyście wózka? 10.07.05, 10:55 przez około 2,5 roku. Skończylismy używać, bo mnie juz wózek przeszkadzał: musiałam go dźwigać do tramwaju, autobusu, wpychać do ciasnej windy. Z dnia na dzień wózek poszedł w odstawkę a Kubuś chętnie maszeruje na nogach chociaż w wózku zawsze lubił jeździć i nigdy z niego nie uciekał...wręcz przeciwnie . Iza Odpowiedz Link Zgłoś