Dodaj do ulubionych

Garnki- napiszcie prosze swoje zdanie

05.07.07, 19:22
Chcę kupić garnki HOFFNERA , ale nie wiem czy warto? Napiszcie czy macie i czy
są takie super jak je reklamują . Dzięki za podpowiedzi.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • twix8 Re: Garnki- napiszcie prosze swoje zdanie 05.07.07, 21:55
      ponosze do góry, bo zależy mi na Waszych podpowiedziach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka