supernowakk
28.01.07, 21:46
Witajcie,
trafiłam na to forum odesłana przez dziewczyny ze 'zdrowie dziecka'.
Moja prawie 2,5 letnia córka przechodzi właśnie ... no wlaśnie! sama już nie
wiem co?! Zaczęło się tydzień temu okropną chrypą i zmienionym glosem. Tak
było prawie tydzień - tylko chrypa, żadnedo kaszlu, kataru, temperatury,
biegunek ... Może tylko lekkie poddenerwowanie, niepokój w nocy, ale
podkreślam - LEKKIE. Podawalam jej clemastinum, mucosolvan i tyle.
Po tyg. nasza pediatra wysłsła nas do laryngologa. Trafiłysmy z przypadku, po
prostu wbiłam się w wolne miejsce, bo ktoś zrezygnował (wawa - przychodnia
rentgenologów). lekarz stwierdził zapalenie krtani kiedy obejrzał gardło. Dał
nam antybiotyk sumamed. Nasza pani pediatra (której ufam bardziej)
zdecydowala, by nie podawać antyb.jednak narazie, tylko dołączyć
przeciwzapalny nurofen 3x dziennie i jesli sie nie pogorszy (temp., kaszel
itp.) to moze chrypka zejdzie... Znlazłam, tez SPONGIA TOSTA, znacie?
Właściwie, to po 1 dniu stosowania tego homeopatu, głoś córeczki zaczął się
klarować. Myslę sobie, ze to pomogło. Dalej brałyśmy tez clemastynę.
No, a dzisiaj mała ma wysypane pośladki - liszajowate, rozczerwienione po
kąpieli, trochę w krosteczkach... Delikatne zmiany pok kolankami i trochę
szorstkie policxki. czy to mogloby być po tym homeo??? Nie bylo zadnej ulotki.
Mam w rodzinie bioenergoterapeutkę (wiem, ze różnie się różni ludzie
zapatrują na takie praktyki leczenia...). Powiedziała mi, że mała ma alergię,
uczulenie zewnętrzne na coś, moze kosmetyk (używam minimalnie i zawsze te
same), moze cos z powietrza ...? I ze na tym tle ta cala chrypa tez.
Chcę drążyć ten temat, ale zupełnie nie wiem, od czego zaczac??? Nie mam
namiaru na zadnego lekarxa alergologa.
Tak poza tym, to mala ma jakiś biały nalot na sromie. na tym tle jestem chyba
przewrażliwiona, ale w grudniu przechodziłysmy pierwsze zakażenie ukl.
moczowego wywolane e-coli, więc obserwuję ją teraz super dokładnie.
Wspomóżcie wiedzą i doświadczeniem, proszę.