mleja
03.03.08, 13:46
Koleżanki dziecku wyszło:
lamblia +
candidia+
Badania robione u Kamirskiej. Proszę o pomoc w leczeniu. Objawy u dziecka
częste infekcje oskrzeli, uszu, ostatnio zapalenie płuc- ze strony układu
pokarmowego zero objawów. Dzięki za informacje. Koleżanka chce mieć schemat
leczenia zanim pójdzie do lekarza- chce być przygotowana. Ja studiując to
forum wiem, że lamblie nie są "same" choć u niej w wynikach nic nie wyszło.