skks
17.06.04, 08:09
wystąpił do Senatu o zawetowanie zmian w Ustawie Vatowskiej. W Ustawie, którą
mało kto - wręcz nikt nie rozumie, której nie można uczciwie stosować, która
jest wewnętrznie sprzeczna. Sejm ją trochę poprawił a Minister Belkowy nie
zgadza się na poprawki.
I słusznie przecież na DOWOLNYCH INTERPRETECJACH można kupę kasy zarobić!!
No to mamy pierwszą zesrawką Belki, czekam na dalsze:((