Hej!
O wódce było nie raz...Ale chciałam zapytać, czy znacie miejsca (W-wa lub
okolice) gdzie można byłoby zwrócić nadmiar wódki, który zostanie po weselu?
Chciałabym,żeby jej nie zabrakło, natomiast nie chcę przez najbliższe parę
lat pić tego samego

)).
Znalazłam jedno miejsce, ale ceny są wysokie. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam,
M.