Dodaj do ulubionych

Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ??????

IP: *.haygroup.com 11.05.05, 14:45
Hej!
O wódce było nie raz...Ale chciałam zapytać, czy znacie miejsca (W-wa lub
okolice) gdzie można byłoby zwrócić nadmiar wódki, który zostanie po weselu?
Chciałabym,żeby jej nie zabrakło, natomiast nie chcę przez najbliższe parę
lat pić tego samego smile)).
Znalazłam jedno miejsce, ale ceny są wysokie. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam,
M.
Obserwuj wątek
    • ardzuna Fuuuj, jak możesz o to pytać! ;) n/t 11.05.05, 15:10
    • Gość: Kasia Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? IP: *.is.net.pl 11.05.05, 15:24
      Myśmy zwracali tam gdzie była kupowana, taka była umowa.
    • Gość: ??? Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? IP: *.udn.pl 11.05.05, 17:44
      Ale masz problem - trzeba bylo dac gosciom, na pewno by sie ucieszyli
    • laburek Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? 12.05.05, 17:24
      poprostu sprzedaj komus za pól ceny , my sami tak kupujemy wódke od znajomych,
      bo własnie im została z wesela.
      • byhanya Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? 12.05.05, 17:27
        zrobcie rozne fajne nalewki (cytrynowe, pomaranczowe- beda dobre prezenty.
      • marcys1 Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? 16.05.05, 13:22
        no a nam zostalo 20 butelek 0,5 Sobieskiej. jak ktos zainteresowany to prosze
        pisac phaser@poczta.fm
    • alfa156 Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? 16.05.05, 14:01
      A jak wodka Wam została? Jesteśmy na kupnie.
      • marcys1 Re: Wódka - Gdzie zwrócić jej nadmiar ?????? 16.05.05, 20:06
        no Sobieski smile wyzej napisalam hehe ale jak szczegoly to zapraszam na maila:
        phaser@poczta.fm (zeby nie zostac posadzona o reklame czy cos)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka