mrug 04.08.06, 17:43 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=46386105&v=2&s=0 Chodzi mi o prowadzenie nibyrozmowy sama ze sobą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrug Tu też... 04.08.06, 17:47 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=46389213&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pl Re: Czy to jest zgodne z netykietą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 21:18 dlaczego linki są puste ? rozmowy sam z sobą ciagle prowadzi longwehicle i inni i jest ok? jabbur wykazał super nieobiektywność i nie wykreci sie z tego, Odpowiedz Link Zgłoś
mrug Re: Czy to jest zgodne z netykietą? 07.08.06, 21:40 Linki są puste bo zostały już skasowane. Jak widzisz post niezgodny z netykietą zgłaszaj go klikając na kosz, lub drogą mailową. I mam nadzieję, że będziesz obiektywny i zgłaszał też Kiko... Odpowiedz Link Zgłoś