Dodaj do ulubionych

Czy to jest zgodne z netykietą?

04.08.06, 17:43
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=46386105&v=2&s=0
Chodzi mi o prowadzenie nibyrozmowy sama ze sobą?
Obserwuj wątek
    • mrug Tu też... 04.08.06, 17:47
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=61&w=46389213&v=2&s=0
    • jabbur Re: Czy to jest zgodne z netykietą? 07.08.06, 19:43
      Nie jest.
    • Gość: pl Re: Czy to jest zgodne z netykietą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.06, 21:18
      dlaczego linki są puste ?
      rozmowy sam z sobą ciagle prowadzi longwehicle i inni i jest ok?
      jabbur wykazał super nieobiektywność i nie wykreci sie z tego,
      • mrug Re: Czy to jest zgodne z netykietą? 07.08.06, 21:40
        Linki są puste bo zostały już skasowane.
        Jak widzisz post niezgodny z netykietą zgłaszaj go klikając na kosz, lub drogą
        mailową. I mam nadzieję, że będziesz obiektywny i zgłaszał też Kiko...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka