Gość: Komunalny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.04, 14:13 W dniu 01-04-2004 roku Jacek Kędryna został trzecim człowiekiem zarządu MZGM- KBS sp.zoo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: x Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 01.04.04, 16:34 Dwonią ale nie wiadomo w którym kościele - pryma a prilis - nie 1 kwietnia a 26 marca nie z zarzadzie MZGM - KBS, ale w społecznym zarzadzie bloku w którym mieszka. JA TEŻ SŁYSZAŁEM że Zenek zakłada w Płocku nowe wydanie SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek [...] IP: *.class144.petrotel.pl 01.04.04, 17:25 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osa [...] IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.04, 01:30 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blady Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.class146.petrotel.pl 02.04.04, 07:34 a właśnie że nie, bo jednogłośnie i nawet Urząd Miasta na niego zagłosował Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osa Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.04, 10:52 Musial coś wykręcić, to taki typ. Ja stawiam 100% na szwindel. Może niezadługo wyjdzie jaki, bo ona taki się już urodził. Odpowiedz Link Zgłoś
ochkarol Re: Jacek Kędryna w zarządzie 02.04.04, 13:57 Gość portalu: osa napisał(a): > Musial coś wykręcić, to taki typ. Ja stawiam 100% na szwindel. Może niezadługo wyjdzie jaki, bo ona taki się już urodził. Osa twoje dzisiejsze teksty na całym forum wskazują że brak ci trutnia tzn. że masz "zespól niedopchnięcia oddolnego" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trenerro [...] IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.04, 16:06 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.04, 21:51 To w tym Urzędzie pracują jakieś kretyny jak wybierają do jakiś tam władz Kędrynę oskarżonego o fałszowanie wyborów na prezydenta miasta Płocka. A może to dzięki Kędrynie został prezydentem Milewski i teraz odwdzięcza się? Odpowiedz Link Zgłoś
ochkarol Re: Jacek Kędryna w zarządzie 03.04.04, 13:02 Haniu żal ci dupę ściska, że ciebie wspólnota olała, wszyscy wiedzą że chciałaś położyć łapę na kasie wspólnoty, a tak zarząd wspólnoty jest społeczny, a administruje porządny i wypłacalny administrator MZGM - TBS. Spłać dług jaki zalegasz za mieszkanie !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.04, 16:48 Może żal mnie i ściska ale dupy tobie nigdy bym nie dała. Bo ty Jacku masz prącia zwichrowanego jak twój rozum. A Ciebie nikt nie wybrał. I niedługo zostaniesz wyleczony z zarządu. Nawet nie zdąrzysz nic sfałszować. I nie spuszczaj wiecej kota po rynnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 17:16 klimakterium to straszna choroba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 17:19 czyżbyś Haniu chciała dokonać kolejnego napadu na mieszkanie z pobiciem jak na Sienkiewicza 18 na panią Robakiewicz ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.04, 18:26 Ja na nikogo nie napadłam. Ale Ty sfałszowałes wybory i pójdziesz do pierdla. A sąd Ci dołoży jak jeszcze raz spuścisz kota po rynnie bo to jest karane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 21:07 przykre jest jak wibrator się popsuje lub prądu brak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek cd. Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 21:31 Haniu kochanie, pragnę cie poinformować że "pewien twój odwieczny świadek" który w chwili obecnej z racji choroby jest nad "grobem" złożył u notariusza oświadczenie ( 15 stron maszynopisu), gdzie opisuje przez kogo był instruowany co ma mówić i zeznawać, (w jakich sytuacjach i sprawach), wymienia również pozostałe osoby biorące w tym udział. Doprawdy bardzo ciekawa literatura. Na twoim miejscu modliłbym się żeby ten facet jak najdłużej żył, bo po jego śmierci notariusz ma obowiązek skierowac to do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkanec Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 10:21 > To w tym Urzędzie pracują jakieś kretyny jak wybierają do jakiś tam władz > Kędrynę oskarżonego o fałszowanie wyborów na prezydenta miasta Płocka. > A może to dzięki Kędrynie został prezydentem Milewski i teraz odwdzięcza się? Kendryna Jacek to oszust PŁOCKI nr 1 do pierdla z nim i to szybko!!!!!!a co do tego czy dzięki Kendrynie został prezydentem Milewski wcale bym się nie zdziwił przecież nawet udawał dyrektora levis-a i nagrywał szwaczki na dyktafon kapuś jeden na szafot z nim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec @ Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 04.04.04, 10:30 Haniu stara k.... zapomniałaś jak z ukrycia nagrywałaś spotkania Rady Mieszkańców oddaj taśmy które ukradłaś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 18:44 ty to dup...ek jesteś Kendryna i tyle!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
humiliation Re: Jacek Kędryna w zarządzie 03.04.04, 18:11 Jacku Kędryno! Bo w końcu zapomnisz jakich nicków używasz na tym forum i ile ich w końcu jest:))) Schizofrenia nie boli, tak jak skleroza, ale ciężka to przypadłość, oj cięzka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 21:37 w tym wątku używam tylko Jacka. Co do wyborów przykre jest że wypowiadają sie ludzie którzy nawet nie chcieli przyjśc na zebranie wspólnoty. Nie było chętnych, w zasadzie trzeba było prosić żeby ktoś chciał zostać w zarządzie. Jeden z lokatorów zrezygnował z powodu ciężkiej choroby, a naprawdę żył tymi sprawami i pilnował interesu mieszkańców. Przykre jest że ktoś z tak prostej sprawy robi dym. Szkoda też że z zebrania wczesniej wyszedł Waldemar B. bo chętnie widziałbym go w zarzadzie. Po czasie wychodzi że w wielu sprawach miał rację, być może nie umiał tego przedstawić. Tak więc do społecznej pracy w zarządzie nie ma nikogo za to do robienia rozróby chętnych nie brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.client.comcast.net 05.04.04, 04:37 Jacku ty wstretny oszusci,pajacu,ja wiem napewno ze ta funkcje zalatwil Ci Wojtus Komuch Hetkowski przy czynnym poparciu swego kuzyna Piotrusia Glaba Nowickiego. Skup sie raczej na akcie oskarzenia bo jak przegrasz rozprawe i bedziesz musial isc do9 pierdla to malolaty juz sie ciesza z twojej dupy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 07.04.04, 21:06 Słyszałam, że osttnio będzie zajęty, bo szuka farby do malowania jaj !!!1 Ale jaja - ha , ha, ha, !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BZZZZZZ Re: WIBRATOR IP: *.pt-2.petrotel.pl 07.04.04, 21:43 haniu widać że w dalszym ciągu wibrator ci szwankuje. !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: WIBRATOR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.04, 22:00 Ty jełopie Jacusiu. Nie spuszczaj kota po rynnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarosław Re: WIBRATOR IP: *.pt-2.petrotel.pl 08.04.04, 06:51 przeczytaj swoje badania psychiatryczne z 1995 r. 1101/95, ciekawe czy zna je dyrektor szkoly Odpowiedz Link Zgłoś