Dodaj do ulubionych

Jacek Kędryna w zarządzie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.04, 14:13
W dniu 01-04-2004 roku Jacek Kędryna został trzecim człowiekiem zarządu MZGM-
KBS sp.zoo
Obserwuj wątek
    • Gość: x Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 01.04.04, 16:34
      Dwonią ale nie wiadomo w którym kościele - pryma a prilis - nie 1 kwietnia a 26
      marca nie z zarzadzie MZGM - KBS, ale w społecznym zarzadzie bloku w którym
      mieszka.

      JA TEŻ SŁYSZAŁEM że Zenek zakłada w Płocku nowe wydanie SLD
      • Gość: marek [...] IP: *.class144.petrotel.pl 01.04.04, 17:25
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: osa [...] IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.04, 01:30
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: blady Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.class146.petrotel.pl 02.04.04, 07:34
        a właśnie że nie, bo jednogłośnie i nawet Urząd Miasta na niego zagłosował
        • Gość: osa Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.04, 10:52
          Musial coś wykręcić, to taki typ. Ja stawiam 100% na szwindel. Może niezadługo
          wyjdzie jaki, bo ona taki się już urodził.
          • ochkarol Re: Jacek Kędryna w zarządzie 02.04.04, 13:57
            Gość portalu: osa napisał(a):

            > Musial coś wykręcić, to taki typ. Ja stawiam 100% na szwindel. Może
            niezadługo wyjdzie jaki, bo ona taki się już urodził.

            Osa twoje dzisiejsze teksty na całym forum wskazują że brak ci trutnia tzn. że
            masz "zespól niedopchnięcia oddolnego"
            • Gość: trenerro [...] IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.04, 16:06
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.04, 21:51
          To w tym Urzędzie pracują jakieś kretyny jak wybierają do jakiś tam władz
          Kędrynę oskarżonego o fałszowanie wyborów na prezydenta miasta Płocka.
          A może to dzięki Kędrynie został prezydentem Milewski i teraz odwdzięcza się?
          • ochkarol Re: Jacek Kędryna w zarządzie 03.04.04, 13:02
            Haniu żal ci dupę ściska, że ciebie wspólnota olała, wszyscy wiedzą że chciałaś
            położyć łapę na kasie wspólnoty, a tak zarząd wspólnoty jest społeczny, a
            administruje porządny i wypłacalny administrator MZGM - TBS.

            Spłać dług jaki zalegasz za mieszkanie !!!!!!!!!!!
            • Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.04, 16:48
              Może żal mnie i ściska ale dupy tobie nigdy bym nie dała.
              Bo ty Jacku masz prącia zwichrowanego jak twój rozum.
              A Ciebie nikt nie wybrał.
              I niedługo zostaniesz wyleczony z zarządu.
              Nawet nie zdąrzysz nic sfałszować.
              I nie spuszczaj wiecej kota po rynnie.
              • Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 17:16
                klimakterium to straszna choroba
                • Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 17:19
                  czyżbyś Haniu chciała dokonać kolejnego napadu na mieszkanie z pobiciem jak na
                  Sienkiewicza 18 na panią Robakiewicz ??
                  • Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.04, 18:26
                    Ja na nikogo nie napadłam.
                    Ale Ty sfałszowałes wybory i pójdziesz do pierdla.
                    A sąd Ci dołoży jak jeszcze raz spuścisz kota po rynnie bo to jest karane.
                    • Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 21:07
                      przykre jest jak wibrator się popsuje lub prądu brak.
                      • Gość: Jacek cd. Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 21:31
                        Haniu kochanie, pragnę cie poinformować że "pewien twój odwieczny świadek"
                        który w chwili obecnej z racji choroby jest nad "grobem" złożył u notariusza
                        oświadczenie ( 15 stron maszynopisu), gdzie opisuje przez kogo był instruowany
                        co ma mówić i zeznawać, (w jakich sytuacjach i sprawach), wymienia również
                        pozostałe osoby biorące w tym udział. Doprawdy bardzo ciekawa literatura. Na
                        twoim miejscu modliłbym się żeby ten facet jak najdłużej żył, bo po jego
                        śmierci notariusz ma obowiązek skierowac to do prokuratury.
          • Gość: mieszkanec Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.04, 10:21
            > To w tym Urzędzie pracują jakieś kretyny jak wybierają do jakiś tam władz
            > Kędrynę oskarżonego o fałszowanie wyborów na prezydenta miasta Płocka.
            > A może to dzięki Kędrynie został prezydentem Milewski i teraz odwdzięcza się?

            Kendryna Jacek to oszust PŁOCKI nr 1 do pierdla z nim i to szybko!!!!!!a co do
            tego czy dzięki Kendrynie został prezydentem Milewski wcale bym się nie zdziwił
            przecież nawet udawał dyrektora levis-a i nagrywał szwaczki na dyktafon kapuś
            jeden na szafot z nim
            • Gość: mieszkaniec @ Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 04.04.04, 10:30
              Haniu stara k.... zapomniałaś jak z ukrycia nagrywałaś spotkania Rady
              Mieszkańców oddaj taśmy które ukradłaś.
              • Gość: mieszkaniec Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.04, 18:44
                ty to dup...ek jesteś Kendryna i tyle!!!!!!!!!!!!!!
    • humiliation Re: Jacek Kędryna w zarządzie 03.04.04, 18:11
      Jacku Kędryno!
      Bo w końcu zapomnisz jakich nicków używasz na tym forum i ile ich w końcu
      jest:))) Schizofrenia nie boli, tak jak skleroza, ale ciężka to przypadłość, oj
      cięzka...
      • Gość: Jacek Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.pt-2.petrotel.pl 03.04.04, 21:37
        w tym wątku używam tylko Jacka. Co do wyborów przykre jest że wypowiadają sie
        ludzie którzy nawet nie chcieli przyjśc na zebranie wspólnoty. Nie było
        chętnych, w zasadzie trzeba było prosić żeby ktoś chciał zostać w zarządzie.
        Jeden z lokatorów zrezygnował z powodu ciężkiej choroby, a naprawdę żył tymi
        sprawami i pilnował interesu mieszkańców. Przykre jest że ktoś z tak prostej
        sprawy robi dym. Szkoda też że z zebrania wczesniej wyszedł Waldemar B. bo
        chętnie widziałbym go w zarzadzie. Po czasie wychodzi że w wielu sprawach miał
        rację, być może nie umiał tego przedstawić.

        Tak więc do społecznej pracy w zarządzie nie ma nikogo za to do robienia
        rozróby chętnych nie brakuje.
        • Gość: Andrzej Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.client.comcast.net 05.04.04, 04:37
          Jacku ty wstretny oszusci,pajacu,ja wiem napewno ze ta funkcje zalatwil Ci
          Wojtus Komuch Hetkowski przy czynnym poparciu swego kuzyna Piotrusia Glaba
          Nowickiego.
          Skup sie raczej na akcie oskarzenia bo jak przegrasz rozprawe i bedziesz musial
          isc do9 pierdla to malolaty juz sie ciesza z twojej dupy.
    • Gość: Hania Re: Jacek Kędryna w zarządzie IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 07.04.04, 21:06
      Słyszałam, że osttnio będzie zajęty, bo szuka farby do malowania jaj !!!1
      Ale jaja - ha , ha, ha, !!!!
      • Gość: BZZZZZZ Re: WIBRATOR IP: *.pt-2.petrotel.pl 07.04.04, 21:43
        haniu widać że w dalszym ciągu wibrator ci szwankuje. !!!!!!!!!!!!
        • Gość: Hania Re: WIBRATOR IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.04, 22:00
          Ty jełopie Jacusiu. Nie spuszczaj kota po rynnie.
          • Gość: Jarosław Re: WIBRATOR IP: *.pt-2.petrotel.pl 08.04.04, 06:51
            przeczytaj swoje badania psychiatryczne z 1995 r. 1101/95, ciekawe czy zna je
            dyrektor szkoly

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka