Dodaj do ulubionych

Kociak znaleziony na drodze i wyleczony (Toruń)

20.08.06, 18:45
Znaleziony na ruchliwej trasie, był chory i chyba wyrzucony.
Jest zaczepiony i odrobaczony. Ma książeczkę zdrowia, służącą też jako paszport.
Ma 6-7 tygodni.
Zalatwia się do kuwety, w nocy nie piszczy.
Jest naprawdę slodki, bawi się sam.
Je suchy pokarm i pije wodę, nie pije już mleka.
Poszukujemy kogos z Torunia i okolic.



Obserwuj wątek
    • wanderka Re: Kociak znaleziony na drodze i wyleczony (Toru 22.08.06, 23:24
      Jaki sliczny! Szkoda ze tak daleko i ze mam juz 2 inne wiec na trzeciego byloby malo miejsca :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka