Kocurek jest śliczny wyglada jakby wpadl do pudła z fabą;))
Ma około 3 miesiące jest zdrowy,kuwetowy,odorbaczony i odpchlony.
Kotak zanleziona na ulicy kiedys miał domek jest bardzo przymilasta szuka
kontaktu z człowiekiem i swietnie dogaduje się z innymi kotam.
Szukamy dla niego najlepszego domku na swiecie.
o 502-634-457 lub mara_sobala@interia.pl