Dodaj do ulubionych

Golf - sport, pasja, rekreacja, wychowanie

13.12.04, 21:28
Zastanawiam się, czy są osoby na tym forum, które interesują się golfem lub/i
chciałyby się nauczyć grać. Jest taka możliwość (bez pieniędzy). Ale nic za
darmo. Trzeba mieć dużo czasu wolnego.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailem. b2c@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • grracjan Re: Golf - sport, pasja, rekreacja, wychowanie 13.12.04, 21:53
      Turbogolf i crossgolf - to jest przyszłość :)
    • grracjan Re: Golf - sport, pasja, rekreacja, wychowanie 13.12.04, 23:16
      Poprawka...
      To wcześniej przeze mnie wymienione jest ostatnio, że tak powiem, trendy...

      W moim przypadku możliwe, że bym może nawet skorzystał, ale niestety w dużej
      mierze czas (finanse pewnie mimo wszystko też) nie pozwala. Za to
      zaproponowanie takiej możliwości - to się liczy na plus...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka