b2c
13.12.04, 21:28
Zastanawiam się, czy są osoby na tym forum, które interesują się golfem lub/i
chciałyby się nauczyć grać. Jest taka możliwość (bez pieniędzy). Ale nic za
darmo. Trzeba mieć dużo czasu wolnego.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailem. b2c@gazeta.pl