Forum Społeczeństwo Bez Granic
ZMIEŃ
      afganistan

    afganistan

    (3 wyniki)
    • 25-letni kapral Miłosz Górka zginął, gdy obok konwoju, którym jechał eksplodowała mina-pułapka. Ośmiu żołnierzy jest lekko poszkodowanych. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,8006052,Polski_zolnierz_zginal_w_Afganistanie__8_jest_poszkodowanych.html po jaką cholerę nasi żołnierze tak są?
    • Z tą tarczą , bo umożliwił nam honorowe olanie Afganistanu. Trzeba to szybko zrobić , niech inni nie myślą ,ze można mieć Polaków za pajaców. Postuluję jeszcze wprowadzenie wiz dla amerykańców !!
    • Pentagon kupił i spalił 9,5 tys. egzemplarzy książki od podpułkownika rezerwy Anthony'ego Shaffera, który opisał swoje wspomnienia ze służby w Afganistanie. Według Departamentu Obrony USA stanowiła ona zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego. Shaffer, który za udział w tajnych akcjach w Afganistanie został odznaczony Brązową Gwiazdą, uznał cały pomysł za śmieszny, szczególnie w erze internetu. www.tvn24.pl/-1,1675288,0,1,wojskowy-pisze-ksiazke-pentagon-pali-naklad,wiadomosc.html

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się