apteczka

(1 wynik)
  • Mam pytanie jak wygląda Wasza apteczka to znaczy co się w niej znajduje,chodzi mi o to czy na bierząco kupujecie woreczki,kubeczki itd: ja osobiście dokupuje raz na miesiąc to co potrzebne czyli: 5 kubeczków jałowych,gaziki jałowe ,riwanol, zawsze mam syrop przeciwgorączkowy,czopki pyralginum(w lodówce)sterylne rękawiczki.A jak wygląda to u Was.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się