Forum Komputery Tworzenie stron WWW
ZMIEŃ
      bazy danych

bazy danych

(4 wyniki)
    • Witam witam, stronka juz wycentrowana:). Teraz mam kolejny problem bo generalnie zielona jestem, ale małymi krokami do celu:) Mam dokument tekstowy,słownik, którego fragment wygląda tak: abbot;opat abbots;opat abbreviate;skrócić abbreviated;skrócić jak coś takiego wrzucić do excela, coś słyszałam, że jak jest średnik to się wrzuci do odzielnych kolumn, a tu nie chce się dać. to pierwsze pytanie. a następne to jak to potem z excela wrzucić do bazy danych. php juz sobie jakos nap...
    • witam, jezeli chcialabym miec na stronie wystem ogloszen z fotkami, ktore by mogla dodawac osoba nie znajaca sue na tworzeniu stron, tylko poprostu dodawac jak na allegro (logowac sie i miec fomrmularz) to musze to zrobic w php i musze miec wlasny serwer, prawda? nie moge tego zrobic na normalnym serwerze np. republika?
    • No wiec chcialam zainstalowac COPPERMINE PHOTO GALLERY:, pojawia mi się błąd: 1. The installer can not find the 'c:/mageMagic.zip/' directory you have specified for ImageMagick or it does not have permission to access it. Check that your typing is correct and that you have access to the specified directory. 2. Could not create a mySQL connection, please check the SQL values entered MySQL error was : Access denied for user 'kasia_kate'@'localhost' (using password: YES) -------------...
    • Szukam łatwej obsługi do tego jak zrobić strone php. Jeśli znasz strone w której byłoby to wyjaśnione lub umiesz to wyjaśnic to pisz =D !!! Pozdro i Dzienx

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się