Forum Gospodarka Gospodarka
ZMIEŃ
    becikowego

  becikowego

  (9 wyników)
  • To takie typowe - zabrać obywatelom te nieliczne ulgi, które w krajach zachodnich należą się jak psu miska. Nie pomyśli jeden z drugim że ulgę na dzieci wydaje się co roku na wyprawkę do szkoły. Oczywiście o rozwiązaniu powiatów nikt nie pomyśli bo tam pracują niezbędni urzędnicy od nie wiadomo czego. Zaraz Zakowski zacznie trąbić że becikowe jest szkodliwe a ulgę wredni rodzice przeznaczają na alkohol. Co za kraj , co za ludzie .....
  • Aby Polska mial miej dzieci w czolo sie poknij Rostowski dorazne potrzeby na rzecz przyszlosci kraju, tnij tam gdzie naprwade trzeba... przywileje mundurowe etc.
  • Właśnie przez takich profesorów jak ta pani mamy tak niską liczbę urodzeń i jej nieodpowiedzialne rady. Becikowe spowodowało wzrost liczby urodzeń to są fakty, a nie feministyczne bzdury.
  • Prawdziwym bodżcem dla rodzenia dzieci byłaby pewność pracy zarobkowej. Uchwalenie "becikowego" oddala tą kwestię.
  • Dodatek i zapomoga z tytułu urodzenia dziecka będą przysługiwać tym matkom, które co najmniej od dziesiątego miesiąca ciąży pozostawały pod opieką lekarską - pisze Gazeta Prawna". ********************************** No teraz nie wiem: "Gazeta Prawna" wydłużyła ciąże czy też tak interpretuje prawo, by nikomu nie płacić?
  • w sam raz na comiesieczne chlanie, na pieniadze sie pracuje kmioty polskie, pieniedzy sie nie rozdaje, szczegolnie te nie swoje, a kto to robi powinien dostac kulke w leb. czy pani minister chce dostac kulke w leb?
  • Kolejny pomysł, za który mają zapłacić pracodawcy. Czyli kolejny powód, żeby nie zatrudniać kobiet. Może tak raczej pomyśleć o tym, jak zdjąć obciążenia z pracodawców, któzy zatrudniają ciężarne/młode mamy. Np. chorobowe kobiety w ciąży płatne przez ZUS od pierwszego dnia. A nie mnożyć dodatkowe obciążenia? Co to za chory pomysł - żeby przekonać pracodawców do zatrudniania kobiet w wieku prokreacyjnym, dodajmy im więcej obowiązków w związku z macierzyństwem. Bez komentarzy
  • Zamiast dawac 1000 zl becikowego, niech zmniejsza VAT z 22% na 15% wtedy przecietny Polak oszczedzi 5000 rocznie i zacznie myslec o dzieciach.
  • Spokojnie, przecież mamy becikowe!
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się