brodawki

(4 wyniki)
  • Witam Was moje drogie i moze pomożecie mi rozwiązać zgadkę jak w tytule. Otóz zaczełam odczuwac te dziwne mrowienie w brodawkach od 17 dc, skok miałam 18 dc, dziś przypada 21dc i 4 dzien zarazem wyższych tempek, i są bardziej odczuwalne, co chwile musze je pomacac żeby przestało na chwile. Napiszcie mi prosze, czy to jest efekt po owulce?? Dodam moze ze od czasu do czasu przy poprzednich cyklach zdarzało sie takie odczucie ale prawie niezauważalne. Dziekuje i pozdrawiam ;)
  • hej, jestem dokładnie 10 dni po IUI i ...straszliwie bola mnie brodawki. Kilka dni po IUI bolał brzuch, tak niby okresowo..tak jakby ćmił..ból był bardzo łagodny. Sam ból brodawek zaczął sie jakiegos 4 - 5 dnia po IUI i trwa az do dzisiaj..Co lepsze sa jakies dziwne..Mąż sie śmieje, zę nawet przez moj "pancerny" stanik tzn. usztywniony, widac co mam pod spodem...A fakt faktem - widac i bola...Nie ukrywam ze czasem mnie pobolewaly przed miesiaczka..ale NIE az tak. Mysle sobie ...a ...
  • Dziewczyny wiem ,że to może głupie pytanie, ale strasznie mnie od dwoch dni boli w tych miejscach, ponadto od czasu do czasu (zmiany w okresie tygodnia raz tak , raz nie)mamm bolace brodawki i bole od spodu piersi. Efekt jest taki sam ,jakbym miala rany. Z tym ze jak napisalam jednego dnia bola niemilosciernie a drugiego nie. Powiedzcie co to może być. Miałyście tak kiedyś
  • ------------------------------------------------------------------------------ -- Witajcie, nie wiem co mam sadzic, o dzidzie staramy sie prawie rok, w tym cyklu po raz pierwszy bralam bromergon i duphaston. Dzisiaj jest 20 d.c (przy cyklach 25 dniowych) a mnie tak strasznie bola brodawki, jak nigdy wczesniej. Biustonosz mnie uraza, nie moge sie dotknac, bo bol przypominajacy oparzenie,szczypanie, masakra:(( nie wiem co mam myslec, czy to moze byc efekt brania tych lekow, czy moz...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się