cera

(7 wyników)
  • Dziewczyny poradźcie, które tabletki poprawiły Wam cerę? Lekarka przepisała mi Novynette, ale wcale nie poprawiły stanu skóry, więc poproszę ją o jakieś inne, napiszcie jakie Wam pomogły. Dzięki
  • Czy Microgynon 21 może wpływać negatywnie na cere i owłosienie (mam skłonności do trądziku i większej ilości włosków)? Lekarka mi go przepisała, bo przy pigułkach z 20mg ethynylestradiolum miałam cały czas bóle brzucha jak na okres. W mojej rodzinie były żylaki dlatego też stwierdziła, że Microgynon, który jest lekiem 2 generacji będzie dla mnie najlepszy. Co wy o tym sądzicie? Microgynon będzie dobry czy może polecacie coś innego? I w czym pigułki 2 generacji są gorsze od tych 3?
  • Witam! Zaczęłam brać tabletki Yasmin (jestem w trakcie pierwszego opakowania) i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu pogorszyła się mi cera (wysuszona oraz o zgrozo - pojawiły się pryszcze!!!). I gdzie te cudowne efekty zażywania hormonów? Czy to normalne - może organizm musi się przyzwyczaić a potem sytuacja się ustabilizuje? Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Proszę o odpowiedź.
  • Noszę się z zamiarem odstawienia antykoncepji hormonalnej:) W związku z tym moje pytanie do Was: dlaczego zrezygnowałyście? Jak się potem czułyście? Jaką metodę anty zastosowałyście w zamian? Czy miałyście dużo problemów z miesiączką? Dzięki i pozdrawiam.
  • Witajcie, może któraś z was była w podobnej sytuacji i mogłaby się podzielić swoimi doświadczeniami. Mniej więcej od 7 lat biorę cilest, przerw w braniu nie miałam prawie wcale. Ostatnio jak byłam u ginekologa zapytał, czy nie rozważam odstawienia, bo nie jest to najlepsze dla organizmu. Jednocześnie przestrzegł mnie, że po odstawieniu uaktywnią mi się jajniki i bardzo łatwę będę mogła zajść w ciąże. Rozmawiałam na ten temat z mężęm (o odstawieniu dla zdrowia) i sie zgodził. Będzi...
  • ponieważ na mój poprzedni post żadna forumowiczka nie odpoiwedziała, postanowiłam trochę z innej beczki,
  • Wybieram sie do ginekologa po tabletki i mam pytanko:) Czy ja powinnam mu coś zaproponować i wyjść z jakimiś propozycjami? A może wy coś polecicie dla 25 latki, która zaczęła dopiero współżycie:) Za głupie komentarze dzięki:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się