cewnika

(4 wyniki)
  • Mialam robiona operacje naglą w obrebie brzucha, na operacyjnej zalozono wenflon, elektrody na klatke piersiową, takiego klipsa na palec, wlosy zawiazano opaska i to koniec. Zastanawiam sie dlaczego nie zalozono cewnika, czy dlatego ze operacja byla krotka? (trwala mniej niz godzine) ale chyba nie zawsze da sie przewidziec ile to bedzei trwac i to chyba standardowa procedura?
  • przeszlam operacje ginekologiczna , miala 4 dni cewnik , po wyjeciu pojawilo sie ostre zapalenie pecherza ,jak dlugo to moze trwac , bo mimo zazywania leków juz 3 tydz mnie boli
  • Jakis czas temu mialam robiona operacje, wszystko dobrze poszlo i zapakowano mnie do lozka. Powiedziano mi ze jak cos bede chciala to mam dzwonic. Niestety w zwiazku z tym ze bylam "zalewana" kroplowkami zachcialo mi sie szybko siku to pielegniarka pzyniosla mi basen. No i tu sie zaczyna tragedia- nie moglam zrobic! Pani mowi ze to sie zdarza po narkozie- fakt, bylam otumaniona i nie moglam sie ruszac- i poszla sobie. Za bardzo nie moglam spac (bo to sie w nocy dzialo) i znow za j...
  • Czy ktoś może miał laparpskopię lub laparotomię? Niedługo mam operację i szukam kobiety, która już kiedyś przez to przechodziła.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się