cierpienie

(4 wyniki)
  • Proszę powiedzcie, co mam zrobic, by to niesmaczne doznanie się wreszcie skończyło! Pomóżcie mi. Wasz krewniak.
  • Mam 29 lat. Od ponad 3 lat bardzo cierpię w czasie miesiączki. Dolegliwości mam główniie ze strony przewodu pokarmowego: - ból w podbrzuszu z prawej i lewej strony - ból w odbycie - silne skurcze jelit - wzdęcie z utrudnionym odchodzeniem gazów - utrudnione i bolesne oddawanie stolca Dolegliwości są tak silne, że przez 2 dni okresu nie dam rady chodzić. W związku z tym iż pracuję i w tygodniu musze funkcjonować miesiączkę mam zawsze w sobotę i niedzielę. Jest to możliwe gdyż biorę...
  • czesc wszystkim! mam nadzieje ze wpisza sie tu kobiety takie jak ja, borykajace sie z problemem endometriozy. ja walcze z tym 3 lata.. mysle ze to dobry sposob na wymiane mysli, doswiadczen czy przebiegu i leczenia tej choroby. mozna sobie wzajemnie pomoc a wiem ze nie jest nas malo.... niestety. podaje swoje gg 4761611. licze ze zbierzemy niezla grupe. Pozdr. serdecznie.
  • Czy PCO może powodować zmniejszenie popędu seksualnego? U mnie spadł niemal do zera. Wydaje mi się, że parę lat temu jeszcze nie było tak źle. Co robić? Zaczęłam właśnie brać Diane-35. Czy to może pomóc? Czy inne dziewczyny z PCO też cierpią na obniżone libido? Odezwijcie się!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się