Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      cierpienie

cierpienie

(4 wyniki)
    • Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę przez to ze skupia wokół siebie setki chorych udowadnia i dokumentuje swoją działalnością jak wygląda PRAWDZIWY przebieg tej choroby. To bardzo ciężka choroba powodująca niesamowite cierpienia i bóle, choroba którą się leczy się bardzo trudno i długo. Gdyby nie skupienie chorych wokół takiej organizacji to nadal można by wmawiać tysiącom p o j e d y ń c z y c h chorych że wyolbrzymiają chorobę, że za dużo czytają internetu a najlepiej jakby się uda...
    • Historia banalna, pojechałam pierwszy raz w życiu na grzyby no i od razy 3 kleszcze. Usunęłam je i od razu wiedziałam że będę chora. Gdy powiedziałam to domownikom, nikt nie wierzył a ja tak - wiedziałam. Na drugi dzień pojechaliśmy na pogotowie, ale lekarz to zignorował. No i się stało za około 7 tygodni rumień. Leczyłam się w swoim mieście u zakaźników, ale z tym leczeniem było różnie. Niby należy choremu pomóc, ale chyba nie zawsze i nie do końca. Kiedy pierwszy raz pojawiłam się n...
    • Witam. 11 lat temu miałem wypadek samochodowy,nawet nie było tak grożnie lekkie potłuczenie i uraz głowy. Wylądowałem w szpitalu gdzie stwierdzony iż nie ma się czym martwić bo wszystko jest w porządku. Niestety na moje nieszczęście miesiąc pózniej stało się coś dziwnego zakręciło mi się nagle w głowie i stałem sie bardzo słaby. Jeszcze wtedy myślałem że to minie ale byłem w strasznym błędzie bo objawy zamiast mijać nasilały sie a na dodatek tego dochodziły różne inne np. zasłabnięcia,szu...
    • Dx prosi(12)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się