Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      drogi moczowe

drogi moczowe

(4 wyniki)
    • Witam na tym forum! od niedawna zaczęłam interesować się homeopatią. Wiem, że można bardzo pomóc bez faszerowania się antybiotykami. Aktualnie miałam bardzo poważny problem z zakażeniem układu moczowego u mojej córeczki. Gorączka , szpital, zakażemie E.coli. Teraz po trzech tygodniach od szpitala wyniki posiewu są prawidłowe, jednak cały czas bierze Furagin.Na tym forum wyczytałam, że bardzo pomaga Formica rufa compose w takich przypadkach, aby zapobiec nawrotom. W jakich d...
    • Witam! Od zeszłego roku mamy problem z posikiwaniem 3-letniej córki. Zaczęło się w zeszłym roku nad morzem-najpierw popuszczała, potem zaczęła stękać w kąciku, naprężać się i posikiwać a potem siusiać. Po przeleczeniu uroseptem i furaginem po miesiącu nastąpił spokój. Choroba ponownie nastąpiła po pół roku. W ten sam sposób i ten sam sposób leczenia. Od tego momentu nawroty co 3 miesiące. Na początku sierpnia córeczka ponownie zaczęła posikiwać i do dnia dzisiejszego leje w pieluc...
    • Mały był ostatnio przeziębiony i stąd pewnie te częste wizyty w toalecie.Jak mogę mu pomóc???
    • Od kilku lat mam problemy z nawracającymi zakażeniami dróg moczowych(zaczęło się od cewki,potem było przewlekłe zapalenie prostaty ).W tej chwili podejżewam że w nerkach może być już od jakiegoś czasu jaksś bakteria.W badaniach moczu wszystko ok oprócz tego że flora bakt. dość liczna.Mniej więcej raz na rok robi mi się infekcja.Robiłem dużo badań ale nic nie wychodzi (posiewy itd).Antybiotyków dużo brałem i wiem że to pomaga na jakiś czas tylko i nie rozwiązuje problemu i strasznie wyni...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się