wyborcza.biz/biznes/1,100969,12867229,_Rz___Wielka_dziura_w_funduszu_zdrowia.html
jednocześnie obie te żałosne instytucje MZ i NFZ nie potrafiące poradzić sobie z własnymi obowiązkami w sposób arogancki, kłamiąc i wszczynając nagonki przeforsowały ustawę refundacyjna gdzie całkowitą odpowiedzialnością finansową za identyfikację ubezpieczenia obarczono lekarzy