Forum Nauka i edukacja Studia Studia
ZMIEŃ
      egzaminy wstepne

egzaminy wstepne

(2 wyniki)
    • Witam. Obecnie mieszkam w Ameryce i bede w tym roku chciala sie dostac na Uniwersytet Jagiellonski. Dowiedzialam sie, ze bede musiala zdawac egzaminy wstepne poniewaz posiadam obywatelstwo polskie. Interesuja mnie studia w kierunku ekonomi lub zazadzania i chcac sie dostac, obowiazuje mnie egzamin z jezyka polskiego i angielskiego. Jesli chodzi o j. angielski to sie bardzo nie przejmuje, gorzej z polskim. W Polsce skonczylam zerowke i wyjechalam a tutaj chodzilam do Polskiej szkoly raz w tygo...
    • W przyszlym roku chcialabym studiowac w Polsce albo na Uniwersytecie Jagiellonskim albo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie jestem w Ameryce i koncze ostatni rok liceum. Chcialabym sie dowiedziec czy jesli mam obywatelstwo polskie i amerykansie czy jestem przyjeta na studia jako obywatel polski czy obcokrajowiec? Z tego co slyszalam to bede prawdopodobnie musiala zdawac egzaminy wstepne ale czy jest taka mozliwosc zdawania ich w j. angielskim? Chcialabym jeszcze wiedziec czy to ...
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się