Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      egzaminy wstepne

egzaminy wstepne

(3 wyniki)
    • Od samego początku było wiadomo, że amnestia będzie wprowadzana z powodów politycznych. Dlatego fakt, że minister podpisał to rozporządzenie, nie jest niespodzianką – skomentował decyzję Giertycha Przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, prof. Tadeusz Luty. educafe.org/?p=14 ja mam mature za rok i jakos sie nie pale, boje sie, ze nam dowala egazminy wstepne. myslicie ze te egzaminy wroca??? a na giertcha bym nie zaglosowala nawet gdyby podwinela mi sie ...
    • Ludziska, powiedzcie mi czym sie rozni test umiejetnosci studiowania na zwykla psychologie na UJ od testu sprawnosci studiowania na pychologie stosowana? Kupilam sobie taki poradnik za 75 zeta dla kandydatow na wydzial filozoficzny..i sie zastanawiam czy te testy sie przydadza zeby sie przygotowac na psycholgie stosowana na wydziale zarzadzania i komunikacji spolecznej...POMOZCIE, a tak w ogole to kto tam sie bedzie wybieral? wpisujcie sie... ktora psychologie wybieracie? czy je...
    • czy ktos jest mi w stanie wytlumaczyc dokladnie, ktora mature bierze sie pod uwage i jak sie liczy punkty.dodaja cos ze sredniej ze swiadectwa.itp
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się