gips

(6 wyników)
  • Witam chciałabym się dowiedzieć czy na tym rtg faktycznie widać złamanie rzepki www.fotka.pl/albumy/izaw121/1,Ja/18972740,, www.fotka.pl/albumy/izaw121/1,Ja/18972787,przednia_AC, Czy to możliwe żebym przy takim urazie na trzeci dzień po urazie mogła pokuśtykać już na tej nodze troche, czy podnieść nogę w gipsie bez żadnej pomocy, mogę także ją prostować i zginać na tyle ile pozwala mi gips, Jeśli jest to to złamanie/zwicznięcie rzepki to jak wygląda powrót do sportu ?? Czy w ogóle ...
  • Witam, Czy normalne jest, że kostka po 2 miesiącach od skręcenia (upadek z konia) bardziej boli i gorzej wygląda niż po zdjęciu gipsu po 3 tygodniach od wypadku? Od zdjęcia gipsu starałam się normalnie chodzić (utykając niestety). Kostka jest obustronnie opuchnięta, lekko zasiniona, boli, kiedy jest opuszczona w dół (czyli przez cały dzień) i przy chodzeniu. Nie jestem pewna, czy jest to stan normalny, czy nie wskazuje to na jakieś kłopoty naczyniowe.
  • zrosty(6)

Zrosty powstałe wskutek unieruchomienia lub pochodzące z blizn pooperacyjnych - artroskopia acl mogą powodować ograniczenie wyprostu lub zgięcia stawu kolanowego?
  • tydzien temu zlamalam kostke z przemieszczeniem niewielkim , to moje 1 zlamanie (kolejnych nie planuje :-D) po 1 kontroli jest ok, nastepna za tydzien i jak do tej pory bylo znosnie to teraz jest coraz gorzej... czy to normalne ze boli mnie coraz bardziej? coraz mocniej, czesciej i dluzej i ketonal wogole nie dziala (w zasadezie to nigdy nie dzialaly na mnie leki z ibuprofenem) - co jeszcze moglabymj wziasc zeby tak potwornie nie bolalo? doswiadczeni pomozcie .., bo juz rady...
  • witam. Pewnego dnia grałem w piłkę. W czasie gry upadlem na ziemie. Poczulem bardzo mocny ból. wróciłem do domu i pojechałem odrazu do szpitala. w szpitalu zrobili mi rtg stawu skokowego. lekarz powiedzial ze jest to podejrzenie złamania kości bocznej stawu skokowego i na nogę załozył mi szynę gipsową. po dwoch tygodniach mialem zglosic sie do chirurga. Chirurg stwierdzil ze 2 tygodnie to za malo i kazal mi przyjsc za 10 dni. Po tych 10 dniach zdjeto mi gips. noga byla strasznie...
  • DORADZĘ W DOBORZE. sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się