hawana

(5 wyników)
  • jak tam jest? słyszałem ze to taka fabryka turystyczna, co nie za bardzo by mi odpowiadało. czuje sie tam klimat kuby? czy raczej okolice są pełne niemieckich turystów?
  • KUBA(16)

Czy ktoś był ostatnio na Kubie? Próbowałem znaleść coś w internecie ale wygląda że samodzielne wojaże do tego kraju są mało zachęcające. Trudności w zakupie żywności, przeładowane i wykupione na miesiąc wcześniej autobusy wewnątrz Kuby. Czy muszę wywalić masę kasy by zwiedzić ten kraj? Czy są jakieś alternatywy dla zorganizowanych, pełnowymiarowych wyjazdów z hotelami i pełnym wyżywieniem? Może były tu na tym forum jakieś rozmowy na temat, może ktoś był na Kubie. Z góry dziękuję za...
  • Jak tam można najkorzystniej(czyt. najtaniej) poruszać się miedzy poszczególnymi państwami? W grudniu wyruszam w kierunku Kuby albo Meksyku i mogę tam okazyjnie z condorem dolecieć za 99 Euro w jedną stronę i tu się tanie linie kończą. Najtańsza Cubana żąda za ponad godzinę lotu z Hawany do Cancun około 180 Euro. Czy tam nie ma tanich linii lotniczych? Może ktoś podzieli się informacją czy jest tam jakaś sieć połączeń promowych.
  • Czy ktos byl moze na Kubie, w Varadero? Jakie sa wasze wrazenia? Ktory hotel polecacie?
  • Kuba 2003(33)

Piękny kraj, smutne miejsce, jak się ktoś wybiera służę informacją
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się