herman

(5 wyników)
  • Nic nie mam do samej aktorki, sympatyczna postac, ale wszystkie stacje mielą te reklamy co kilka minut i to w róznych wersjach. Irytuje mnie jej mąz - jesli jest aktorem, to sorry, ale moim zdaniem dośc kiepskim. Już dawno tak szybko nie przełaczałam reklamy kiedy tylko sie zaczyna.
  • Reklama z familią Katarzyny Herman i sałatką w proszku.Co sądzicie?Ja b.lubię p.Herman,ale ta reklama ...nie wiem,jakoś tak dziwnie wystawiać całą(bez najmniejszego dziecka)rodzinę w telewizyjnej reklamie.
  • Obstawiałam 50/50, że pojawi się przed Wielkanocą tym razem z białym barszczem i faktycznie jest;) Ale ta u...męczliwa reklama jak widać jej nie zaszkodziła, bo widziałam jej nazwisko w ciekawej obsadzie nowej produkcji TVNowskiej.
  • Nie mogę już patrzeć na te reklamy. Jak nisko trzeba upaść żeby reklamować takie gó... i to na taką skalę. Co z niej za kobieta, która reklamuje wszystkie możliwe potrawy z papierka! I teraz jeszcze reklama Wigilii, Basia przychodzi i trzeba się postarać żeby dobrze wsypać proszek do gara bo przecież zbiera przepisy. No faktycznie ten weźmie na pewno. Kto z nas na Wigilię podaje siki Weroniki z papierka- Boże.
  • - jak Wam się podoba?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się