hurghada

(3 wyniki)
  • Mam pytanko do mam, ktore obecnie nasza zimowa pora byly w Egipcie z dziecmi w wieku przedszkolnym. Co polecacie? Hurghade czy Sharm El Sheik? Gdzie fajniej w tym okresie? Z jakiego biura jechaliscie i jaki hotel mozecie polecic? Mamy kilkulatkow, poradzcie prosze ;-) Chcemy odpoczac, pozwiedzac a dziecie jak zwykle powariowac, pobawic sie ;-) Pozdrawiam
  • Egipt -Aqua Blu -hurghada czy Royal Albatros Moderna w Sharm El Sheikh? czy byl ktos z Was w tych hotelach? zamierzam wybrac sie tam w czerwcu z dwójka trzylatków i nie wiem czy sa odpowiednie dla takich maluchów.Oczywiscie z opisu i portali oceniajacych tak, ale wole zapytać kogos kto był tam z maluchami.Czy wogóle to dobry pomysl jechac do Afryki? boje się biegunek ,wymiotow i innych przypadlości.W zeszlym roku bylam z nimi w Turcji, przed która mnie wszyscy przstrzegali a był...
  • Witam Chcemy wyjechac z dziećmi na wakacje do Egiptu na przełomie stycznia i lutego.Dzieci wtedy bedą mieć 4.5 roku i 12 miesięcy. poradźcie czy to dobry pomysł...? Jak to wygląda na miejscu jeśli idzie i jedzenie dla takiego malucha? Trzeba zabrać ze sobą słoiczki? i czy można? A jak z pieluchami? Można jakby co na miejscu dokupić? A lekarstwa jakieś można wwieźć typu jakieś na biegunkę itp. albo paracetamol dla dzieci.?? A wózek jak jest "tolerowany" w samolocie? bo jak mniem...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się