hurghada

(18 wyników)
  • Czy ktoś może wie czy są jakies połączenia promowe z Hurghady na Synaj??? do jakiej miejscpwości? i oczywiście ile kosztują? Planuję dostać się z Hurghady do Jordanii, a samolot mam do H. Bede wdzięczna za wszelkie info.
  • Krajobraz księżycowy, ale wakacje niezapmniane, klasa hoteli jest zaniżona, najlepiej jechać do czterogwiadkowców. Ja osobiście byłem w *** Ambassador Club, ale nie żałuję atmosfera niesamowita. Ceny znośne, na bakszysz należy uważać już na lotnisku, (najwięcej 2 funty egipskie - spokojnie wystarczy). Koniecznie trzeba skorzystać z wycieczek fakultatywnych(w przypadku wczasów pobytowych) rafa koralowa - wyspa Giftun oraz Kair. Ogólnie super zabawa. jeszcze jedno zakupy w sklepach...
  • Czy ktoś był może w hotelu MINAMARK albo HOR PALACE w Hurghadzie? Planuje wyjazd w marcu i nie wiem który z tych hoteli wybrać. Możecie coś o nich napisać, bo nie wiem który lepszy.
  • Witam wszystkich ! W najbliższą sobotę wylatuję z biurem "Selectours" do hotelu GOLDEN FIVE. Bardzo bym prosił o opinie na jego temat, jak również wspomianego biura. O hotelu na FORUM znalazłem jedną opinię i to bardzo negatywną. Przypadek, czy faktycznie nie zasługuje on na miano pięciogwiazdkowego? Dziękuję i pozdrawiam
  • W drugiej połowie sierpnia byłem w Hurghadzie w Hotelu "Beirut" i przekazuję kilka spostrzeżeń. Hotel w którym mieszkałem miał "3*" zasługując najwyżej na "2*" - m.in. tłusta zupa w minibasenie, małe wysypisko śmieci i rozgrzebana budowa za płotem. W katalogu Scan Holiday ani słowa o tych "atrakcjach". Egipt jest stosunkowo bezpieczny. Co krok policja i wojsko. Wycieczki odbywają się w konwojach pod eskortą policji. Informacje o wszechobecnym bakszyszu są przesadzone. Tzw. muzea ...
  • Prosze o opinie na temat hotelu "HOR PALACE" Hurghada oraz biura AlfaStar! Dziekuje...
  • witam, wróciłem niedawno z egiptu, było super. troche zobaczyłem, odwiedziłem kilkanaście hoteli.jak chcecie mogę wam w wolnej chwili odpisać-doradzić. pozdrawiam marcin lombok@interia.pl
  • Jestesmy wlasnie w Sharm z Eximem i to, co sie dzieje, to jeden wielki skandal. Mielismy wylot z Katowic 14.08 2 tyg. all inc. w Tropicana Grand Oasis. Juz w Sharm okazalo sie, ze nie ma miejsc w hotelu i przenosza nas do Tropicana Grand Azur. Hotel fajny, ale zostalismy tam tylko 4 dni, bo... tylko na tyle dni Exim zalatwol nam pobyt. Potem przenisaeli nas do Piramisa. To jeden wielki syf!!!! Hotel-moloch, glosno jak na dworcu centralnym w W-wie. Rezydent - jakis k..s zlamany wc...
  • Prosimy o wszelkie informacje dotyczące tej miejscowości, hotelu i biura podróży. Czy jest to dobry wybór?? Czy w El Gounie też są egipskie biura podróży??
  • Mam zamiar wybrać się do Egiptu do hotelu Paradise z biurem podrózy Big Blue. Mam pytanie co sądzicie o hotelu oraz o samym biurze Big Blue. Zaciekawiły mnie ich dość niskie ceny.
  • Ile pieniazkow jest potrzebnych na najwazniejsze wycieczki fakultatywne z Hurghady? ..piramidy (Kair), rafa koralowa, przejazdzka na wielbladach :)
  • Czesc, Jak w temacie. Hotel moge z czystym sumieniem polecic o ile ktos nie marzy o bliskosci do miasta. Hotel jest bardzo fajny, all inc., jedzenie bardzo dobre, obsluga bardzo mila, pokoje moze nie zasluguja na **** przynajmniej ten ktory ja mialam, ale widzialam, ze w bungalowach sa ladniejsze, natomiast nasz tez byl w porzadku. Biuro Aladin, bo z nim wlasnie bylam pozostawia wiele do zyczenia - chodzi mi szcezgolnie o Panie rezydentki, ktorych wogole nie widac, ale najwazniejsz...
  • Interesujš mnie ceny olejków do wytwarzania perfum . Głównie chodzi mi z fabryki perfum z Kairu .
  • Będziemy w Egipcie 11.10.2003 w tym czsie Polska gra z Węgrami. Czy w tamtejszych hotelach mają telewizje satelitarną, jeśli tak to jakie programy?
  • Czołem, Czy polecacie Makadi Bay (życie nocne, atmosfera itp)? Wybieramy się do Le Meridien - jakieś specyficzne rady, przestrogi, rekomendacje? Z góry dziękuję i pozdrawiam Marcin
  • Wczoraj wróciłam z Eximem z Hurghady i jestem bardzo zadowolona , mało tego , załuję , ze byłam tylko tydzień (chociaż zmieniono mi hotel , a rezydentki są niekompetentne).
  • Hej! Podzielcie sie informacja-jak w tych krajach wyglada mozliwosc wypadu do dyskoteki czy do jakis pubow? Jest tam jakis wybor na miejscu (mysle o Hurghadzie, ew. Sousse)-nie chcialbym wszyskich wieczorow na urlopie spedzic w hotelu.Slyszalem rozne opinie na ten temat wiec prosze Was o pomoc.pozdrawiam
  • Wybieram się w wakacje z Neckermannem do Egiptu, a dokładnie do Hurgady do hotelu PALMA DE MIRETTE****. Czy ktoś był w tym hotelu? Będę wdzięczna za opinie. Jestem również ciekawa jak wyglądają wycieczki na miejscu, bo dostałam tylko orientacyjną kartkę z ich spisem. Czy z Hurgady jest możliwość pojechania do Abu Simbel? Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się