Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      ile kosztuje

ile kosztuje

(12 wyniki)
    • Ile kosztuje wizyta u lekarza rodzinnego, w normalnej przychodni nfz, bez ubezpieczenia zdrowotnego? Czy jest to kwota jednolita w całym kraju? Wystawia się wtedy fakturę do zapłaty?
    • ?
    • Witam!!! Mam takie pytanko. Czy ktoś z obecnych tutaj orientuje się ile kosztuje tłumaczenie z angielskiego artykułów medycznych? Czy to się liczy od strony, od ilości słów? Czy to ma znaczenie, że jest to język medyczny? Czy jeszcze jakieś inne "czynniki" mogą wpłynąć na koszt takiego tłumaczenia? Z góry dziękuje za odpowiedź!!!
    • Powiedzmy, ze ktos nie oplaca skadek na ubezpieczenie zdrowotne (np. pracuje na umowe o dzielo), a potrzebuje pojsc do lekarza. Ile go to bedzie kosztowalo? I gdzie to powienien oplacic? Chodzi o zwykla porade dot. kwestii typu zapalenie ucha, przeziebienie (nie jakas powazniejsza choroba). Ile kosztuje wizyta u lekarza ogolnego? Ile u laryngologa?
    • Ile kosztuje rutynowa wizyta kontrolna i ginekologa i ew. badania , które robi się co jakiś czas. Mówi się, że najdrożej jest w klinikach. Mogę sporo zapłacić, chodzi mi o rzetelność. Mam bowiem złe doświadczenia z ginekologiami. Może to wyjątek ale jedan nawet chciał mnie przelecieć w gabinecie kilka lat temu. Tak po prostu wyjął co miał i fru. Ale to myślę wyjątek i psychopata.
    • Bardzo prosze o orientacyjna cene.Bo sie wybieram i nie wiem czy teraz czy po wypłacie ile to może kosztowac?
    • czy ktoś orientuje się ile kosztują wstępne badania lekarskie do pracy?
    • Za HotMoney "Zdziwisz się ile musisz z własnego portfela wydać na kogoś kto szybko kończy pracę. - Młodzi emeryci "przejadają" rocznie aż 28 mld zł - tyle kosztują nas wczesne emerytury i zasiłki przedemerytalne - wynika z wyliczeń Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Zdaniem ekspertów Lewiatana, pozostawienie na rynku pracy ok. 600 tys. osób (czyli tych, którzy według rządowego projektu reformy stracą prawo do emerytur pomostowych), zwiększyłoby nasz PKB o 4 p...
    • Witam!! Napiszcie prosze ile Was kosztowały operacje w tym naprogramowe "koszty" lepszej opieki lekarskiej czy pielęgniarskiej, jesli mozna napiszcie czego dotyczyły operacje. Pozdrawiam Andrzej
    • Wielu drogich memu sercu pacjentów-forumowiczów często argumentuje niskie płace lekarzy w Polsce (w porównaniu do płac w UE chociażby) tym,że tam "się płaci" a u nas "są bezpłatne".I wymyslają jakies astronomiczne kwoty horrendalnie drogich studiów w Europie na poparcie swojej tezy. W artykule wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2427900.html przytoczono: "Jako obywatele Unii Polacy mogą studiować w dowolnym kraju Europy: Oksford - 6900 zł (1150 funtów) rocznie Edynburg - 6900 z...
    • Rece mi opadaja. Moja mame o 2 nocy przywieziono do jednego z Walbrzyskich szpitali. Z wysoka temperatura i wysokim cisnieniem. Zrobiono jej przeswietlenie pluc. Na pytanie mojej mamy co jej jest szanowna Pani doktor odpowiedziala lekcewazaco "Moze zapalenie pluc moze goz!" I co wy na to? Jak byscie sie czuli po takiej diagnozie? Siedziac w izbie przyjec od 2 w nocy az do teraz? czyli prawie 8 godzin z temperatura, wyklucajac sie o lozko w szpitalu za ktore placi!
    • Chcę wykupić abonament w prywatnej klinice w Warszawie. Myślałam o lux medzie. Co o niej sądzicie? A może lepiej wybrać coś innego?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się