Forum   kadry

kadry

(101 wyników)
 • "Rektorzy uczelni publicznych często przyznają, że pod presją kadry nie są w stanie dostosować oferty edukacyjnej do potrzeb rynku." moze ktos przetlumaczyc na ludzki, plus zinterpretowac? przeca rektor to swietosc a slowo jego... wiec rektor nie moze, bo kadry, czy rektor nie chce, bo kadry? czyli student jest po to by kadra miala prace? tiny.pl/z3rt
 • - Będą potrzebne również osoby do monitorowania realizacji poszczególnych programów unijnych, a więc ci, którzy potrafią analizować rzędy cyfr i wyciągać z tego wnioski - dodała minister. W środę resort przedstawił planowane zmiany w systemie wdrażania funduszy unijnych w Polsce w latach 2007-2013. Ponad 67 mld euro z funduszy strukturalnych i spójności, które ma szanse pozyskać w tym okresie Polska (w tym ok. 16 mld euro, które zostaną przekazane do wykorzystania na szczeblu ...
 • co sądzicie o Wyższej Szkole Zawodowej " Kadry dla Europy" w Poznaniu? jakie macie opinie na temat tej uczelni? czy ktoś z Was studiuje tam?
 • dziś wyczytałem na naszym portalu wewnętrznym, że cała kadra kierownicza dzięki unijnym pieniądzom jest i dalej będzie szkolona w zakresie zarządzania ludźmi, kształtowaniem postaw itp. I że te szkolenia to cudo. No więc nauczą ją ( kadrę) jak zaje...ć podwładnych ale bez brudzenia rąk, jak motywować kijem, żeby śladów nie było. A nasi naczelnicy nie wiedzą i dalej nie będą wiedzieli jaka jest różnica pomiędzy personelem a personą i mówią " zepchłam z biurka" albo "poszłem na nies...
 • Właśnie ukończyłam kurs kadry, płace, ZUS (wcześniej nie miałam nic wspólnego z rozliczaniem pracowników...aczkolwiek zarządzałam czasem pracy i uczestniczyłam w zatrudnianiu...ale to zupełnie co innego)... niech ktoś mi powie czy ciężko jest o pracę w tej branży...jakie zarobki? Mam na myśli Warszawę...pozdrawiam wszystkie kadrowe!
 • zapomogi z mojego abonamentu? Kiedy to sie skonczy!?
 • Szalom, Aplikowałem do programu rozwoju kadr managerskich w grupie ING. Dostałem odmowną - standardową odpowiedź. Jestem mega wkurzony, spełniam wszelkie wymagania programu z dużym zapasem. Mam ponad dwuletnie doświadczenie w bankowości w różnych departamentach, płynny angielski, wyższe wykształcenie a tu zonk... O co mogło im chodzić, co jest nie tak? Czyzby się wystraszyli, że mogę za dużo wymagać pod względem wynagrozenia? Czy szukają jeleni?
 • Zaczynam staż w kadrach. Jestem zielona z tego tematu, ale chiałabym się podszkolić we własnym zakresie żeby nie wyjść na tumana przed pracodawcą (może uda się w przyszłosći zostać w tym dziale)Proszę poradzie mi z jakimi ustawami , sprawami powinnan się zapoznać za wyjątkiem Kodeku Pracy (o tym wiem). Z góry dziękuję.
 • Jaki wojewoda warszawski? Autor artykułu zatrzymał się w czasie. Nie ma woj. warszawskiego, jest woj. mazowieckie.
 • wysadzą nas w powietrz i tyle... a matka polka zostanie skarzona na wieki :( jesli nie chcecie mutantów chodzacych po ulicach wpisujcie sie.
 • Z góry przepraszam dobrych nauczycieli , to nie do nich. Oczywiście nie wszyscy, ale wielu tak się wyżywa na uczniach. Wczoraj dziewczyna mojego brata (ona jest w gimnazjum) została tak potraktowana: Klasówka. Pani dyktuje zadania, dziewczyna nie zapamiętała ostatniego zadania i prosi grzecznie o powtórzenie. Pani na to że nie ponieważ dwa razy nie będzie powtarzać. Ona nie sprawia żadnych problemów wychowawczych, może chodzi o to że jest z tzw "rodziny niepełnej" i gdzie alkohol i bi...
 • Mam pytanie: czy możliwe jest podwyższenie kategorii we wniosku "Wynagrodzenia dla kadry zarządzającej" w trakcie trwania projektu - w sytucaji, gdy jest to uzasadnione zwiększeniem obowiązków (czego nie można było przewidzieć) i oszczędnosciami w innym kategoriach budŻetu. Wszkaże w wytycznych , ani nigdzie indziej nie wymiania się podwyżek jako kosztów niekwalifikowanych... czy ktos z Was zna przypadki przekonania IW do takiej propozycji? Pozdrawiam, Antonio
 • ech i znowu kasa wyplynie z Polski szerokim strumieniem :/
 • Ale brednie. Roczna premia uzależniona od wyników (nie zysków!) to system prosty i sprawdzony. Jakieś rozwlekanie wynagrodzenia w czasie albo ocena wyników za okres kilku lat to jakieś niedorzeczne lewackie dywagacje.
 • Już widzę, jak zwalniają akw... przepraszam doradców. Przecież ci ludzie to dla Firmy maszynka do robienia pieniędzy. Firmy nic nie ryzykują (system prowizyjny), a zyskać mogą bardzo wiele. Zresztą wystarczy przejrzeć choćby "gazetę praca" by sprawdzić, że 70% wszystkich ofert pracy to branża finansowa.
 • Ciekaw jestem czy przyczyny odejścia profesora są związane z polityką władz uczelni. Na tym polu rektor Musielok ma wybitne osiągnięcia: w czasie jego działalności uczelnię opuściło chyba kilkunastu utytułowanych pracowników naukowych, na których miejsce, o ile mi wiadomo, nie przyjęto wybitnych umysłów polskiej nauki. Rektor pewnie pomylił uczelnie. Wydaje mu się chyba, że UO to druga Jagiellonka i każdy profesor po prostu marzy, by mieć tu etat.
 • pracuje w BH i odkad polaczyl sie z Citi to zle sie dzieje w firmie jezeli chodzi o polityke kadrowa poniewaz na czele dzialu kadr stoi osoba chora psychicznie i co gorsza z dnia na dzien staje sie ona niebezpieczna dla otoczenia - czy wiecie jak sie mozna takiej osoby pozbyc ?
 • tak sie zastanawiam co sadzicie o kadrze menadżerowie działów na których pracujecie osobiście dodam ze na Wójcika nie mogę narzekać miałem okazje kilka razy z nim rozmawiać uważam że jest rozsądny zapyta sie dlaczego zainteresuje się dlaczego linia tak pracuje jakie są problemy na linii co masz zamiar z tym zrobić szkoda że mało takich ludzi w firmie :/
 • nasz kraj w spokoju..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?