ile kosztuje

(45 wyników)
  • Witam, Czy ktoś może mi podpowiedzieć ile kosztuje badanie drożności jajników i inseminacja w Łodzi i gdzie ewentualnie to wykonać, czytam różne opinie o salve (dr Sobkiewicz), dr Bielak. Czy to wogóle jest refundowane czy trzeba płacić? Cyz możecie napisać jak wygląda inseminacja? Pozdrawiam serdecznie
  • dziewczyny ile kosztuje bhcg.czy robicie to badanie co kilka dni?prywatnie czy na jakieś skierowanie a jeśli ze skierowaniem to czy wystarczy od lekarza ogólnego czy potrzebne od gina/
  • napewno ktoras z was brala wiec mi powie.. czy to sie w brzuch robi? k.
  • Dziewczyny, pytam w imieniu mojej kuzynki, ile kosztuje in vitro (orientacyjnie) ze wszystkimi dodatkowymi badaniami i przygotowaniami? Z gory dziekuje Alina
  • Witajcie, czy wiecie może ile kosztuje laparoskopia (najlepiej we Wrocławiu)? U kogo robić ją najlepiej? Wiem też że na badania przed kieruje lekarz, ale może wiecie jakie zwykle się robi przed laparo, czy hormony też i co mogłoby być przeciwskazaniem do laparo? I najważniejsze, w którym dniu cyklu wykonuje się laparo? pozdrawiam serdecznie Monika
  • Postanowiłam zapytać Was na forum. Zadzwoniłam do jednego z ginekologów, nieważne gdzie... Zapytany o pełną cenę zabiegu histeroskopii podał mi 3.500 zł. Trochę mnie zwaliło z nóg. Czy to jest cena powiedzmy standardowa?
  • Czy ktoś miał robioną laparo w Poznaniu? Orientujecie się może ile kosztuje taki zabieg i jak wygląda? Proszę o odpowiedzi- za jakiś czas bedę musiala się tam wybrać...:(
  • ILE KOSZTUJE ICSI
  • Prawdopodobnie za miesiąc bedę miala wykonane Hsg.Lekarz (prywatny) u ktorego sie lecze skieruje mnie na to badanie do szpitala.Ile może kosztować taki zabieg/operacja.Proszę dziewczyny - napiszcie ile wy placilyście.A może nic sie nie placi??:) Pozdrawiam
  • Mam pytanie, czy ktoś wie ile kosztuje ten zabieg u prywatnego lekarza?
  • Za kilka dni rozpoczynam stymulację do ICSI. Oprócz Merionalu, Pani dr przepisała mi 1 amp. Cetrotide. Zastanawiam się co to za lek i ile może kosztować ta amp. Może któraś z Was stosowała go?
  • Dziewczyny jakie są koszty inseminacji w prywatnej klinice niepłodności ? Jedyne co wiem, to , że jest tańsza niż in vitro
  • Ile kosztuje badanie nasienia(plemniczków)i jaki lekarz musi wystawić skierowanie?No i jak wogóle to wygląda? od czego zacząc?
  • Inseminacja - ile kosztuje i jaka jest pewnosc?
  • Jestem chwilowo spłukana, potrzebuje info. Mam recepte na pregnyl i duphaston. Ile to bedzie kosztowalo?
  • witajcie dziewczyny pomimo ze od roku chodze do novum/ zaszłam w ciaze w kwietniu naturalnie w czerwcu nistety poroniłam/ nie wiadomo co było przyczyna ja i maz wszystkie wyniki mamy ok, lekarz nie zaproponował mi jeszcze invitro, mowi ze jesli zaszłam naturalnie to jeszcze trzeba poprobowac mam 30lat, m.31, tylko ze ja juz nie mam siły, w tym m-cu byłam 3 razy na wizycie na usg, czy ktoras z Was tak miała?na clo zle reaguje wiec pewnie u mnie gonal invitro ile to kosztuje w sumie...
  • dziewczyny ile kosztuje w w-wie zrobienie droznosci jajowodów i gdzie mozna zrobic, a gdybym chciała na ubezpieczenie to długo sie czeka?
  • Wstępnie juz rozmaiwałam z moim gin. ale narazie 5 IUI. Przeraziłą mnie ilość badań, cena zresztą też, - ok 9 000,00zł(woj lubelskie). Jak to w skrócie wygląda? I co to jest "krótki protokół", który ma być robiony w miom przypadku? Bardzo proszę Was o pomoc.
  • Prosze odpowiedzcie mi, mam dylemat co robic czy IUI czy invitro? Problem to pieniadze, przy stymulowanym cyklu mamy okolo 2% szans na ciaze i zastanawiamy sie czy warto wogole robic IUI na cyklu stymulowanym, czy nie zdecydowac sie od razu na invitro pozdrawiam:)
  • ile kosztuje HSG w waszych miastach ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się