jaworzno

(8 wyników)
  • Szukam dziewczyn które tam rodziły niedawno. Większośc opini jakie znalazłam były sprze 4-5 lat a wiadomo dużo mogło się zmienić. Zastanawiam się nad szpitalem w Jaworznie lub w Tychach.
  • Cześć dziewczyny! Jestem w 35 tc i nadal nie jestem zdecydowana gdzie będę rodzić, czy któraś z Was może w ostatnim czasie rodziła w którymś z tych szpitali? Będę wdzięczna za każdą opinię!
  • Prosze doradzcie czy w Jaworznie czy Chrzanowei ,moze macie kogos godnego polecenia Pozdrawiam
  • Czy ktoś może podzielić się uwagami z porodu w szpitalu w Jaworznie?Jaka tam panuje atmosfera,jacy lekarze,którego możecie polecić,a przed którym ostrzec,jakie położne,jak jest ze znieczuleniem?Jak traktowane są rodzące?I wogóle ogólne wasze uwagi i odczucia.
  • czy można tam rodzić po ludzku ? słyszałam rózne zdania a termin mam za 6 miesięcy to mogłabym się jeszcze rozglądnąć, napiszcie coś dziewczyny
  • Cześć dziewczyny!!! Mam jeszcze sporo czasu do porodu (15 tc), ale znajomi raczą mnie historiami o szpitalach. Blagam podzielcie się wrażeniami. A może któraś rodziła w wodzie???Nawet nie wiem, który szpital tych okolic oferuje taka usługę, czy się płaci, ile, itd... pozdrawiam bardzo serdecznie!!!Liczę na Was!!!
  • Witam wszystkich. Termin mam dopiero na marzec 2008 ale za szpitalem wolę rozejrzeć się juź wcześniej. To moja druga ciąża i na pewno nie zamierzam jej zakończyć porodem w Mysłowicach. Rodziłam tam za pierwszym razem i nie było dobrze. Interesują mnie wasze opinie na temat szpitali w Katowicach, Jaworznie, Sosnowcu.I jeśli mogę prosić polećcie mi dobrego lekarza ginekologa z prywatną praktyką z Sosnowca i okolic. Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Cześć, czy któraś z Was rodziła może w szpitalu w Chrzanowie lub posiada jakieś informacje na ten temat?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się