Forum eDziecko Ciąża i poród Niepłodność
ZMIEŃ
      kiedy badanie

kiedy badanie

(12 wyniki)
    • Kurcze na ostatniej wizycie u ginekologa tyle mialam pytan ze wkoncu tak sie oboje zakrecilismy ze nie spytalam w ktorym dniu cyklu mam zrobic badania hormonalne Prolaktyna testosteron i jeszcze jakies dwa inne ktorych nie potrafie ze skierowania odczytac :) ostradiol chyba ...jest cos takiego ?:) Dzieki za pomoc
    • Kiedy badać LH, FSH,Prolaktynę , Progesteron.. i inne hormony potrzebne do znalezienia przyczyny niepłodności -prosze o pomoc.
    • Gdzie dziewczyny wysłałyście mężów na badania no i jakie właściwie trzeba zrobić?Pytam,bo najpierw myślałam,że to moje hormony coś się rozszalały i dlatego nie mogę zajść w drugą ciążę.Ale włąsnie odebrałam drugą połowę badań i u mnie jest wszystko ok.Owulka też normalnie, bo sprawdzałam testami. Lekarz proponuje mi Clo no ale nie wiem czy to coś da..a o męża badania jakoś nikt nie pytał... Więc jak to jest? W KOńCU OBOJE CHCEMY MIEć DRUGIEGO SZKRABA A NIE TYLKO JA!!Pomóżcie proszę...
    • no własnie kiedy? Czy tylko w czasie owu? pomóżcie Basia
    • Chciałabym zrobić badanie progesteronu - ktoś napisał na forum - że powinnam zrobić około 7 dnia cyklu. Mam b. nieregularne cykle - zwykle 23 - 24 dniowe. nie wiem czy uda mi sie trafić - jeśli bedzie przesunięcie 3-4 dniowe - będzie mozna dobrze zinterpretować wyniki? Będę wdzięczna za odpowiedź.
    • Witam Koleżanki! Mam pytanie. CHciałabym zrobić ponownie badania hormonalne bo moje juz straciły ważność i większość wiem w jakim dniu cyklu zrobić mam tylko wątpliwości co do do tego kiedy zrobić androstendion i estradiol i w jakim dniu najlepiej zbadac prolaktyne i testosteron. W szpitalu robiono hurtem a teraz wolałabym żeby wszystko było wtedy kiedy trzeba. Pozdrawiam gorąco i dziekuje za odpowiedzi. Ola
    • Czy są jakieś okreslone dni, czy moge je zbadac w obojętnie ktorym dniu cyklu? Zapomnialam spytac lekarza :(
    • Dziewczyny, w którym dniu cyklu bada się estriadol i prolaktynę? Czy to ma duże znaczenie? Jestem obecnie w 21 dc i nie wiem czy mogę? Będę badać w poniedziałek androstendion i prolaktynę więc przy okazji zabadłabym sobie i te hormonki. Ale czy to nie będzie przeszkadzać że to już 23 dc?
    • czesc dziewczyny mam do was pytanie kiedy robic badanua hormonów? fsh,lh prl,estradol,progesteron i testosteron?Moj gin powiedzial zebym zrobila w 8-10 dniu cyklu.Potem mam powtorzyc w drugiej fazie. Pytam bo wiele osob robilo to we wczesniejszych dniach i nie wiem czy moj gin dobrze mi powiedzial.Moze to zalezy od dlugosci cyklu? Z gory dziekuje za odpowiedz Iza
    • Witajcie! W którym dniu cyklu powinnam wykonać badanie FSH, prolaktyna, testosteron? Jedna pani doktor mówi że koniec cyklu, druga, że początek. Jak było w Waszym przypadku? Pozdrawiam! Pa pa!
    • Mam długie, nieregularne cykle (po odstawieniu tabletek) - ostatni 40 dni, przedostatni 30. Którego dnia zrobic badanie progesteronu, zeby stwierdzić czy była owulacja? Ginekolog powiedziala, ze normalnie robi sie takie badanie w 22dc, a w moim przypadku wczesniej - 20-21dc. Ale cos mi sie tu nie zgadza, wydaje mi się, ze przy dlugich cyklach owulacja wystepuje pozniej niz normalnie, czy się mylę? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się