Forum Zdrowie Choroby tarczycy i hashimoto
ZMIEŃ
      kiedy badanie

kiedy badanie

(4 wyniki)
    • Znalazłam w archiwum wątek na temat, sporo mi się wyjaśniło, ale nadal mam wątpliwość. Tarczyca mi się właśnie wściekła, stan zapalny, lewy płat w pół roku zmniejszył się o połowę z 6 do 2,72 ml, prawy stoi na 4 ml., tsh podskoczyło do prawie 7 (norma max 4,2), ft3 z ponad 100% w miesiąc spadło do 20%, ft4 niewiele lepiej... Jak to mówią - masakra jakaś... Po obejrzeniu tych najnowszych wyników, czyli od 20 stycznia 2012 systematycznie (choć bardzo powoli) podnoszę sobie dawkę i jednoc...
    • Podyskutujmy o tym, kiedy badać hormony. Dlaczego mam badać krew rano bez tabletki, na czczo, skoro ja bez tabletki i bez śniadania z domu się nie ruszam? Bez tabletki i śniadania trzęsę się jak galaretka z zimna, jestem bardzo słaba, ledwo na nogach stoję... Do labu mam godzinę, godzinę w kolejce, bo ludzi mnóstwo... w dodatku zima... Czy takie wyniki na czczo będą miarodajne? Szczególnie jeśli się T3 bierze - podobno po ponad 24 godzinach nic z tego T3 z tabletki już we krwi nie b...
    • w jakim wieku badalyscie swoje dzieci? sama mam hashi i niedoczynnosc i sie zastanawiam.. z gory dzieki z odp! (jesli sie powtarzam to prosze mi dac znac i skasowac ;))
    • Od rowno 4 tygodni mam dawke euthyreoxu 50, ale gdzies od 2-3 tygodni jestem caly czas spiaca i mam coraz bardziej sucha skore i coraz wiekszy problem z cera. Czy jest sens zrobic badania juz teraz, czy powinnam odczekac 6 tygodni (endo powiedziala, zeby robic badania po takim czasie)? Od 1,5 miesiaca biore wit. b12 w tabletkach (endo chciala zebym sprobowala najpierw takiej formy suplementacji przed dostaniem bardziej inwazyjnych zastrzykow). Czy jest sens robic ja juz teraz, czy jeszcze ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się